Vreme za novog bebca!

odgovora

Objavljeno

Cicana, strahovi su normalni. Imamo ih i u prvoj trudnoci, i opet se sve, hvala Bogu, zavrsi dobro. Sve ces ti to uspjeti lako, jos ces se sama sebi cuditi kako ti uspijeva. :) Priroda to sve sama sredi.

I da, i moja snajka je napravila malu razliku, i bez problema je dizala svoju prvu bebu. Ona je govorila da je priroda tako napravila da, ako je sve u redu sa trudnocom, ne postoji mogucnost da jedna beba ugrozi drugu. Sve cestitke! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

C*I*C*A*N*A CESTITAM!!!! :):D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cico od srca ti čestitam!!! Želim ti trudnoću kao moju :D laku i dosadnu... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana cestitam,a strahovi su normalni potpuno....ne brini se nista,vrlo vrzo se covek uhoda,sve najbolje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene hvala puno na podrsci,mnogo mi znaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve čestitke Cicana...

Sve će to biti OK, sasvim je normalno da su ti osjećanja pomješana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa Cicana, baš mi je drago. Lepu i laku trudnoću ti želim, a sve će se to srediti, samo dok se malo privikneš na činjenicu da čekaš još jednu bebu. Ljubac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma moci ces,sto neces moci,znamo slucajeve gde je i 13 meseci razlika izmedju dece,a kod tebe ce biti oko 16.Sto se tice dizanja,to ces morati da popricas sa doktorom,a nadam se da ce ti se javiti mame koje su imale takvu manju razliku izmedju dece da ti ispricaju svoja iskustva!

Otprilike i ja sebi to govorim,da ima i manjih razlika nego sto ce biti moja,

i da sve bude kako treba!

Hvala ti,svaka pozitivna rec mi dobro dodje! :rolleyes:

Inace mi ciklus traje 25 dana ,sada nisam dobila vec 32 dana,znaci vec racunam da mi kasni.Bebu smo pravili nekih do 5 dana posle menstruacije,jer inace ne gledam kad su plodni dani ,vec kad se desi desi se.E posle tih dva tri puta ,ja dobro razmislim i uhvati me malo panika kako bi se snasla sa dvoje tako male dece,i odustanemo od pravljenja bebe,jer mislim da ipak jos uvek nisam spremna.

Medjutim posle j***** nema kajanja,nisam jos dobila,grudi su mi ogromne,samo mi se spava i jedem kao luda.

Nadam se da nisam trudna,danas cu uzeti test,jer vec ne mogu da izdrzim.Ali i ako se desi,pa Boze moj,bicemo podjednako srecni kao i za prvo.

Razlika između dece mog druga je DEVET I PO MESECI. E to je mala razlika.

Trudna sam ,dve crtice se vide iz aviona.

Bas su mi pomesana osecanja i nisam uopste sigurna kako cu sve to moci sa jos jednom malom bebicom.Bas sam uplasena celo jutro sam preplakala ,a mm je presrecan.

Ne znam nista,neizbezno mi je da podizem Janu,pojma nemam sta cu i kako,kao da mi je prvi put.

Draga, što neko reče ulepšala si mi dan. Kao da sam ja ugledala dve crtice.

A što se straha tiče to ti je tako normalno, ali snaćićeš se ti. Samo polako dok prođe taj prvi talas straha i panike. Sad uživaj u trudnoći i činjenici da će Jana biti sestra :wub: a rešavanje problema ostavi kad se ti problemi pojave. Ljubi Janu i mazi mrvicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, ajd sad malo u plusiće da nas prašiš a povedi i Tiku sa sobom :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudna sam ,dve crtice se vide iz aviona.

Bas su mi pomesana osecanja i nisam uopste sigurna kako cu sve to moci sa jos jednom malom bebicom.Bas sam uplasena celo jutro sam preplakala ,a mm je presrecan.

Ne znam nista,neizbezno mi je da podizem Janu,pojma nemam sta cu i kako,kao da mi je prvi put.

Cicana, cestitam ti,zelim ti laku trudnocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja celo jutro razmisljam o njoj , nisam mogla da docekam da ispratim mm na posao i svekrvu da se ukljucim da vidim a nje nema :( Al nas drzi u neizvesnosti a nema sanse da ga jos nije uradila :unsure:

Ja ponesena njenom situacijom pitam juce mm : Kad cemo mi drugu bebu ? A kaze on : ( Onako siguran u svoje spospobnosti :D ) KAzi datum ? :D

Marka smo napravili iz prvog pokusaja :D Nadam se da ce tako biti i sa drugom bebarom :rolleyes:

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

:) ovako je i mm odgovorio na moje pitanje..oni su bas sigurni u sebe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana cestitke od moje curice i mene! Nemoj da brines, sve ce to polako da dodje na svoje, naravno da su ti osecanja sad takva ali sve ce to proci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicko cestotam! Ej sto mi je drago, ne mezem da veruvam! Bas mi je drago!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudna sam ,dve crtice se vide iz aviona.

Bas su mi pomesana osecanja i nisam uopste sigurna kako cu sve to moci sa jos jednom malom bebicom.Bas sam uplasena celo jutro sam preplakala ,a mm je presrecan.

Ne znam nista,neizbezno mi je da podizem Janu,pojma nemam sta cu i kako,kao da mi je prvi put.

CICANA CESTITAM NA TRUDNOCI

t8308.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudna sam ,dve crtice se vide iz aviona.

Bas su mi pomesana osecanja i nisam uopste sigurna kako cu sve to moci sa jos jednom malom bebicom.Bas sam uplasena celo jutro sam preplakala ,a mm je presrecan.

Ne znam nista,neizbezno mi je da podizem Janu,pojma nemam sta cu i kako,kao da mi je prvi put.

ČESTITAM TI, DRAGA MOJA!!! Snaćićeš se ti, imaš dobrog muža, koji te voli i pomaže ti, ne brini ništa, što vas je više lepše je i veselije! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene hvala vam puno.I ovaj put je bilo bukvalno iz drugog treceg puta svrsavanja :lol: ,bas smo kao masine. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana neka je sa srećom a o tome o čemu sada brineš su prolazne stvari... Pa upravo na forumu ima puuuunoooo mama koje su postale skoro pa odmah ponvo trudne i ... koliko vidim mnooogoooo dobro se snalaze. Sigurno će ti biti teže nego kada bi bila veća razlika ali sve ima svoje prednosti i mane a ti gledaj onu najlepšu stranu (Jana će uskoro imati sa nekim da se igra)

Samo da su deca živa i zdrava ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, ajd sad malo u plusiće da nas prašiš a povedi i Tiku sa sobom :lol::lol:

Hvala ti draga Yora sto si me pomenula.

Ja citam savete koje dajete Cicani,pa to primenjujem na sebi.

Zelim ti od srca da nam se sto pre pridruzis! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudna sam ,dve crtice se vide iz aviona.

Bas su mi pomesana osecanja i nisam uopste sigurna kako cu sve to moci sa jos jednom malom bebicom.Bas sam uplasena celo jutro sam preplakala ,a mm je presrecan.

Ne znam nista,neizbezno mi je da podizem Janu,pojma nemam sta cu i kako,kao da mi je prvi put.

Cestitam! :rolleyes: Ako ti je za utehu,kod mene ce biti razlika 16 meseci.

Tako smo i mi radili na tome 2-3 puta,pa se ja predomislila,i eto dve crtice...

obicno to tako i bude. Bila sam u strasnoj frci,ali me proslo posle dva dana,zato sto sam shvatila da je to dete ljubavi i da treba da budem zahvalna sto sam ostala trudna bez problema,znas koliko parova se muci sa tim.

A i sada mi je samo u glavi da ce Nikolica dobiti drustvo,tako da to jedva cekam,posto je on jedna divna beba.

Tako da treba da shvatis da nema ni jednog razloga protiv,moze samo da vam bude jos lepse i veselije! :rolleyes: (uh,kako je lako drugog savetovati...)

Zelim ti sve najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti draga Yora sto si me pomenula.

Ja citam savete koje dajete Cicani,pa to primenjujem na sebi.

Zelim ti od srca da nam se sto pre pridruzis! :rolleyes:

Nema načemu :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danka, bez brige! Mlada si, jaka si i bice ti lakse nego sto mislis. Zelim ti lepu trudnocu i jednog slatkog decaka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana, cestitam!

Kako god okrenes , dete je sreca. I ja se tako bojim brzog zatrudnjivanja, i moja beba ima 14 i po meseci, a mozda sam trudna vec dve nedelje. Sad citam ovo tvoje, i shvatam da se necu bojati , ako se desi, nek je sa srecom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudna sam ,dve crtice se vide iz aviona.

Bas su mi pomesana osecanja i nisam uopste sigurna kako cu sve to moci sa jos jednom malom bebicom.Bas sam uplasena celo jutro sam preplakala ,a mm je presrecan.

Ne znam nista,neizbezno mi je da podizem Janu,pojma nemam sta cu i kako,kao da mi je prvi put.

nema sta da se bojis iako je sve to normalno sto osecas. trudi se da sto manje podizes Janu i to je to. nista tesko ionako ne radis :lol: , heheh

mnogo sam srecna zbog tebe :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tamara draga, vi imate jos fore, nasoj je 3 godine i sada je po meni zadnji voz...Cak sam mm pretila da cu naci ljubavnika koji ce zeleti da mi napravi dete ( ha,ha,ha )

Ovo me vec izludjuje...ZELIM drugo dete, a on jos ceka, ne znam sta...da li neko ima ideju kako da ga nagovorim...na kvarnjaka ne mogu jer se on cuva.

Hahahaha, iglu i busi... tako je moja drugarica uradila.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinjavam se ako vec postoji tema, nisam uspela da je nadjem. Kad je po vama pravo vreme za drugo dete? Da li imate neke "uslove" za to bilo da su financijske ili fizicke prirode? Kada ste pozelele drugo dete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.