Vreme za novog bebca!

odgovora

Objavljeno

Zene hvala na podrsci.Sad jedva cekam da uradim test :rolleyes:

Ja sam kupila onaj sto se radi prvom jutarnjom mokracom ali nisam mogla da docekam jutro i uradila ga uvece i pokazao mi je trudnocu :D Divno bi bilo cuti lepu vest ! Drzim ti "fige"!!!

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana,bez obzira na planiranu trudnocu normalno je da te uhvati panika jer je u pitanju nova situacija.Ja sam sve tri trudnoce zelela,planirala,a kad su se desile bilo je trenutaka da se sa radoscu mesao taj osecaj straha-da li sam spremna,da li mogu,kako cu sa jos jednim detetom,a posle vidis kako sve ide potpuno prirodno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj bas to,ujutru radim test i jako sam uplasena kao da imam 14 godina. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace mi ciklus traje 25 dana ,sada nisam dobila vec 32 dana,znaci vec racunam da mi kasni.Bebu smo pravili nekih do 5 dana posle menstruacije,jer inace ne gledam kad su plodni dani ,vec kad se desi desi se.E posle tih dva tri puta ,ja dobro razmislim i uhvati me malo panika kako bi se snasla sa dvoje tako male dece,i odustanemo od pravljenja bebe,jer mislim da ipak jos uvek nisam spremna.

Medjutim posle j***** nema kajanja,nisam jos dobila,grudi su mi ogromne,samo mi se spava i jedem kao luda.

Nadam se da nisam trudna,danas cu uzeti test,jer vec ne mogu da izdrzim.Ali i ako se desi,pa Boze moj,bicemo podjednako srecni kao i za prvo.

Pa zar ja ovo moram zadnja da saznam???? <_< <_< :lol:

Nego, ujutro sms da vidim od tebe :lol: sa pozitivnim rezultatom :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ajde Cicko sad,posto ti kasni 7dana pokazace dve crtke i sa vecernjom mokracom!

A i sada smo sve tu da te ohrabrimo,a ujutru nema mnogo forumasica pa dok se probudimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam Cicanine postove dodje meni da krenemo u akciju :D Nadam se da ce biti dve crtice ujutru :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene vi ste lude.Ne mogu sad cekam ujutru ipak da budem sigurnija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene vi ste lude.Ne mogu sad cekam ujutru ipak da budem sigurnija.

Ma 'ajde,pa ujutru kupis drugi test...

Cicana,'ajde,'ajde,'ajde!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde Cicko radi test, pa da idem mirno spavati!!!! :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaa neeee,sta da kazem mm ,dogovorili smo se ujutru! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaa neeee,sta da kazem mm ,dogovorili smo se ujutru! :lol:

Kazi-dragi,a da uradimo sad,ne mogu cekati do sutra,molim te!

I to kazes onako mazno,a ne pominjes zene s bebca! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde Cicko...ja jedva izdržavam...a neću otići dok ne kažeš rezultat!!!! Reci ti tm da sam te ja zamolila da uradiš test, znaš da trudnicu ne treba odbijati kad te lepo zamoli :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki reci ti njoj "izrasce ti cmicak " ajde cicko :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma jok ..... Cicko porašće ti stomak :lol: :lol: :lol: a i cice :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da jedna zena ima toliku moc da se drzimo na ovoj temi i molimo je za nesto,a ona garant zna rezultat,nego nas zeza pa sve puca! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jooj sta ste sve ispisale,ovo je postala vruca tema.Sad ce mi biti zao ujutru ako ne bude pozitivan,najvise sto cu vas razocarati. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jooj sta ste sve ispisale,ovo je postala vruca tema.Sad ce mi biti zao ujutru ako ne bude pozitivan,najvise sto cu vas razocarati. :lol: :lol: :lol:

Nema sanse da test bude negativan! Puno srece ti zelim, i svaka cast sto pravite malu razliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana?????? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana?????? :unsure:

Cico...

????

:unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja celo jutro razmisljam o njoj , nisam mogla da docekam da ispratim mm na posao i svekrvu da se ukljucim da vidim a nje nema :( Al nas drzi u neizvesnosti a nema sanse da ga jos nije uradila :unsure:

Ja ponesena njenom situacijom pitam juce mm : Kad cemo mi drugu bebu ? A kaze on : ( Onako siguran u svoje spospobnosti :D ) KAzi datum ? :D

Marka smo napravili iz prvog pokusaja :D Nadam se da ce tako biti i sa drugom bebarom :rolleyes:

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudna sam ,dve crtice se vide iz aviona.

Bas su mi pomesana osecanja i nisam uopste sigurna kako cu sve to moci sa jos jednom malom bebicom.Bas sam uplasena celo jutro sam preplakala ,a mm je presrecan.

Ne znam nista,neizbezno mi je da podizem Janu,pojma nemam sta cu i kako,kao da mi je prvi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudna sam ,dve crtice se vide iz aviona.

Bas su mi pomesana osecanja i nisam uopste sigurna kako cu sve to moci sa jos jednom malom bebicom.Bas sam uplasena celo jutro sam preplakala ,a mm je presrecan.

Ne znam nista,neizbezno mi je da podizem Janu,pojma nemam sta cu i kako,kao da mi je prvi put.

Cicana,cestitam!

Kao sto sam ti rekla sve je to normalno kako se osecas.Ali sve ces moci i uspeti,pa vidi nas sa dvoje i vise dece,a isto smo tako mislile da je nemoguca misija.A imas devet meseci da se pripremis! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudna sam ,dve crtice se vide iz aviona.

Bas su mi pomesana osecanja i nisam uopste sigurna kako cu sve to moci sa jos jednom malom bebicom.Bas sam uplasena celo jutro sam preplakala ,a mm je presrecan.

Ne znam nista,neizbezno mi je da podizem Janu,pojma nemam sta cu i kako,kao da mi je prvi put.

Jao duso tako sam srecna zbog tebe !!!! Nemoj da se plasis molim te , mm sestra je ostala trudna kad joj prva beba imala 4 meseca i sve je proslo sjajno ,ona kazi da je to lakse nego da je napravila razliku , em znanje sveze em evo sad njih dvojica jedan drugom dovoljni a sto se tice dizanja i nosenja to su reguisali tako sto su starijeg jednostavno odvikli od nosenja , on sad puni dve godine u septembru a mladji u okrobru godinu !!! Veruj mi da si i u meni probudila zelju za novom bebom !!! Uzivaj !!! Mnogo si me ulepsala danasnji los dan u najavi !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudna sam ,dve crtice se vide iz aviona.

Bas su mi pomesana osecanja i nisam uopste sigurna kako cu sve to moci sa jos jednom malom bebicom.Bas sam uplasena celo jutro sam preplakala ,a mm je presrecan.

Ne znam nista,neizbezno mi je da podizem Janu,pojma nemam sta cu i kako,kao da mi je prvi put.

Cestitam od srca, e bas mi je drago :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudna sam ,dve crtice se vide iz aviona.

Bas su mi pomesana osecanja i nisam uopste sigurna kako cu sve to moci sa jos jednom malom bebicom.Bas sam uplasena celo jutro sam preplakala ,a mm je presrecan.

Ne znam nista,neizbezno mi je da podizem Janu,pojma nemam sta cu i kako,kao da mi je prvi put.

Čestitam, Cicana.

To kako se sad osećaš je normalno, sve će biti u redu i sve to dođe na svoje. :)

Možda je teže u početku, ali kasnije sigurno bude mnogo lakše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.