Velicina odece za bebe

odgovora

Objavljeno

Drage moje, narucujem neku garderobicu preko neta i imam dilemu. Zanima me velicina odece od 3 do 6 meseci. Ova zena sa neta kaze da narucim broj 68, a ja mislim da mi treba br 62. U pitanju su donji delovi trenerkica i neke bluzice i zekice. Molim za pomoc iskusnih mama :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavisi koja je robna marka u pitanju, 62 (2-4 mes) h&m ima prilicno solidne brojeve velike, c&a onako malo manje to obicno prodaju po netu koliko sam ja ispratila :)

68(4-6 mes) 74(6-9) a ta oznka, 62. 68 je duzina...pa vidi bolje mozda 68 duze ce da nosi...

Pa da, hocu da mu narucim neke h&m stvarcice. Ima vec jednu h&m trenerkicu 62 koja mu je velika pa sam se po tome orjentisala. S obzirom da je dugacka beba mozda i jeste onda bolje 68. Mrzim kada su mu stvari velike i sljampave. Ovo ce valjda biti dobro. Hvala Milice, jos jednom si mi pomogla ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolje uzmi 68.Moja marina ima 2 meseca a nosi trenerkicu H&M vel. 68.Malo su joj rukavi na gornjem delu veliki (to malo zavrnemo) a donji deo joj je taman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolje uzmi 68.Moja marina ima 2 meseca a nosi trenerkicu H&M vel. 68.Malo su joj rukavi na gornjem delu veliki (to malo zavrnemo) a donji deo joj je taman.

Ok hvala ;) Izgleda da zavisi od modela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj ti je savet da uzmes malo vece brojeve. Nemas pojma kojom brzinom ce beba prerasti neke stvari, pa dok kazes "keks" vise nece moci uci u nesto sto je bez problema nosila pre desetak dana. :)

primetila sam da joj za par dana neka stvar omali. Skoro da ne primecujem da je nesto veci nego kada se rodio, a on postao pravi momak :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.