Prednost trudnicama!!!

odgovora

Objavljeno

Ja sam imala lepa iskustva u trudnoći, nisam čekala dugo u redovima, i ustajali su mi u busu. A ako vidim da neće, ja ih zamolim da ustanu. Ali par puta je bilo problema kad sam sa detetom išla negde. Baš sad u subotu, baba sela na duplo sedište i ja stala da se pomeri da bih se sa detetom od 4 godine i ogromnim rancem, jer smo išli kod mojih prošla pored nje da sednem a ona me bledo gleda, kao ne zna šta hoću i neće da se pomeri. I rekla sam sebi da više nikom ne ustajem i ne puštam preko reda. Osim trudnica i mama sa malom decom. A da su žene najgore, najgore su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA,evo,da se NAPOKON JAVIM SA NEKIM LEPIM PRIMEROM :) bila sam u jednoj banci(koju retko posecujem) ...momak iz obezbedjenja me je odmah sproveo do saltera i nisam cekala red :) naravno,deda koji je usao posle mene je prokomentarisao,,a jel` mogu i ja preko reda?``...nisam izdrzala i samo sam do bacila,,da,CIM BUDETE BILI TRUDNI`` :lol: niko se nije bunio...eto...nesto lepo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA,evo,da se NAPOKON JAVIM SA NEKIM LEPIM PRIMEROM :) bila sam u jednoj banci(koju retko posecujem) ...momak iz obezbedjenja me je odmah sproveo do saltera i nisam cekala red :) naravno,deda koji je usao posle mene je prokomentarisao,,a jel` mogu i ja preko reda?``...nisam izdrzala i samo sam do bacila,,da,CIM BUDETE BILI TRUDNI`` :lol: niko se nije bunio...eto...nesto lepo!

Ovo je stvarno za svaku pohvalu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedino sto mogu da kazem je da se nedate drage trudnice i mame!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA,evo,da se NAPOKON JAVIM SA NEKIM LEPIM PRIMEROM :) bila sam u jednoj banci(koju retko posecujem) ...momak iz obezbedjenja me je odmah sproveo do saltera i nisam cekala red :) naravno,deda koji je usao posle mene je prokomentarisao,,a jel` mogu i ja preko reda?``...nisam izdrzala i samo sam do bacila,,da,CIM BUDETE BILI TRUDNI`` :lol: niko se nije bunio...eto...nesto lepo!

Konacno nesto lepo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovale ili ne, i meni se juce desilo nesto lepo. : Naime, otisla sam u SUP da predam papire za registraciju kola. Tamo guzva, red nema kraja. Ja se uputila na kraj reda, kad skocise svi na mene: "Nikako da cekas, idi prva." Cak sam i saobracajnu dobila odmah, nisam morala da se vracam po nju. Sve su mi zavrsili na licu mesta. Komentar jednog sluzbenika je bio:"IZUMIREMO KAO VRSTA. MORAMO DA BUDEMO DOBRI PREMA TRUDNICAMA!" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovale ili ne, i meni se juce desilo nesto lepo. : Naime, otisla sam u SUP da predam papire za registraciju kola. Tamo guzva, red nema kraja. Ja se uputila na kraj reda, kad skocise svi na mene: "Nikako da cekas, idi prva." Cak sam i saobracajnu dobila odmah, nisam morala da se vracam po nju. Sve su mi zavrsili na licu mesta. Komentar jednog sluzbenika je bio:"IZUMIREMO KAO VRSTA. MORAMO DA BUDEMO DOBRI PREMA TRUDNICAMA!" :)

Lepo, lepo! I meni se konacno nesto lepo dogodilo. Juce ja u prodavnici kupila sokic i neke grickalice i stanem kulturno u red na kasi i cekam. Kad odjednom cujem kasirku: "Gde mi se sakri ona trudnica?" Ja se lepo zahvalim kasirki, platim i izadjem. Niko rec jednu nije rekao!

Izgleda da se nesto pojavilo u vazduhu sto je pocelo da utice na ljude da se lepo ponasaju prema trudnicama ;) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo, lepo! I meni se konacno nesto lepo dogodilo. Juce ja u prodavnici kupila sokic i neke grickalice i stanem kulturno u red na kasi i cekam. Kad odjednom cujem kasirku: "Gde mi se sakri ona trudnica?" Ja se lepo zahvalim kasirki, platim i izadjem. Niko rec jednu nije rekao!

Izgleda da se nesto pojavilo u vazduhu sto je pocelo da utice na ljude da se lepo ponasaju prema trudnicama ;) !

Neceg ima. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama... Meni se stomak jedva primecuje pa niko i ne registrje da sam trudna a ja da to dokazujem i objasnjavam.. Stvarno me mrzi... Jedva cekam da budem ogromana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha :lol: :lol: :lol: Jos malo pa ces i ti moci tako. :) Ili nosi neki papir kojim ces moci da dokazes da si trudna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam predavala dokumenta za licnu kartu i pasoS sve je bilo fenomenalno stvarno nemam reci, cak kada sam i dolazila po lk i pasos...ALI I DALJE SU JEZIVI U SAOBRACAJU...DANAS SU ME SVI ISKULIRALI, U DEVETOM SAM MESECU, DOK NISAM REKLA HOCE LI MI NEKO USTUPITI MESTO...SVA SRECA PA NEMAM POTREBE DA SE VOZIKAM GSP-OM TAKO CESTO...SVA SRECA :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovi pozitivni primeri vracaju nadu da ipak ima i kulturnih i ljubaznih ljudi. Bravo za njih :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas me je kasirka u Tempu pozvala da dodjem preko reda :) a penzosi se nisu bunili :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da za PENZOSE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da za PENZOSE

mislim da za PENZOSE i njihove UMOTVORINE treba otvoriti posebnu temu :lol::lol: sve ih gledam pa mislim,UBIJTE ME AKO JEDNOG DANA BUDEM TAKVA :lol::lol: a sve mi nseto smrducka da ce tako biti(tj da cu tako da se ,,razgoropadim`` hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da za PENZOSE i njihove UMOTVORINE treba otvoriti posebnu temu :lol::lol: sve ih gledam pa mislim,UBIJTE ME AKO JEDNOG DANA BUDEM TAKVA :lol::lol: a sve mi nseto smrducka da ce tako biti(tj da cu tako da se ,,razgoropadim`` hahaha

Ma mogu da potpisem da cemo svi biti takvi :) i sad se garant ponasam onako kako sam mislia da nikad necu dok sam posmatrala trudnice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, ja vala neću. Neću biti ni svekrva kao što je moja. Baš u inat.

A u busu ustajem samo trudnicama i ljudima sa decom. Bojkotujem

matorce skroz naskoroz ;)

agapi i CocaGomboca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da za PENZOSE i njihove UMOTVORINE treba otvoriti posebnu temu :lol::lol: sve ih gledam pa mislim,UBIJTE ME AKO JEDNOG DANA BUDEM TAKVA :lol::lol: a sve mi nseto smrducka da ce tako biti(tj da cu tako da se ,,razgoropadim`` hahaha

JAOJ i ja se samo nadam da neću biti takva ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo devojke, da ospem drvlje i kamenje od rane zore. Ovog puta po novosadskoj laboratoriji Eurolab u Cara Dusana 11. Otiusla sam jutros znajuci da ce biti guzva jer je cetvrtkom besplatna krvna slika u secer u krvi. Otisla sam na vreme, da preteknem tu guzvu , hordu penzionera za koje znam da me nece pustiti preko reda ni u ludilu. I cekam i cekam i cekam, 10.po redu,svi pre mene rade besplatne analize, celokupno osoblje prolazi pored mene i vidi moj lako uocljivi veeeeliki stomak, i NIKO ne ponudi da idem preko reda. Kao i svaki put.

E onda je dosao otac s malom detetom i svi poskase "jel moze ovaj covek s detetom preko reda", ja se lepo okrenem, dam mu svoj broj i kazem (vrrrrrloooo glasno)da ga niko sigurno nece pustiti preko reda posto ocigledno i jedna trudnica u 8.mesecu treba da ceka, sram ih bilo :angry:! E onda lepo dodjem kuci, otkucam mejl i posaljem. I slacu ga svakog jutra s napomenom da ce tako biti dok god ne budem sigurna da ga je procitao neko od direktora,pa makar im napunila spem folder :) . Jasno mi je da je to privatna laboratorija,ali zaboga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nema nista od prednosti trudnicama. Meni prekjuce niko u gradskom nije hteo da ustupi mesto da sednem.... Vazno da tinejdzeri odmore svoje guzice. Ako, i one ce jednom biti trudnice.

O penzosima necu ni da komentarisem... neka sede... Grrrrr!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nema nista od prednosti trudnicama. Meni prekjuce niko u gradskom nije hteo da ustupi mesto da sednem.... Vazno da tinejdzeri odmore svoje guzice. Ako, i one ce jednom biti trudnice.

O penzosima necu ni da komentarisem... neka sede... Grrrrr!

Od penzosa mi je MUKA! Ma ja sam pocela da se svadjam i "dizem dreku" kao prostakusa,ali bas me briga, niko me ne poznaje :P Mada,ima i kulturne dece,ponekad. Treba lepo da odes do mesta predvidjenog za trudnice,ako je obelezeno i da ih dignes! Zaista! ako nece, obrati se soferu, napravi haos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MarinaK imaš moju podršku...samo oštro...

Penzioneri su ludiloooo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvo plakanje, zene?!? Niko vise na to ne pada.. Pokazite zube i bodlje kad vec tako mora! Borite se za sebe i svoje bebice! m1303.gif m1312.gif

Obozavam ovaj TONY-in post. Uvek me oraspoloze ovi vikinzi i ubice sto ih je postavila

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Toni je potpuno u pravu. Ako se vi neizborite za sebe penzosi i ostali sigurno neće. Ja kad uđem u bus, kulturno sačekam 5 sek. pa ako niko ne ustane do prvog omladinca i tražim da ustane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.