Prednost trudnicama!!!

odgovora

Objavljeno

Ju,ju :lol: što su ove "današnje"trudnice agresivne! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju,ju :lol: što su ove "današnje"trudnice agresivne! :)

:lol: :lol: :lol: Sta ces... mi ne bismo, ali moramo. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle mi je palo na pamet... ipak nije trebalo da se suzdrzavam od plakanja. Trebalo je da se isplacem, pa onako naduvena od plakanja, da odem kod nadleznog i da ga pitam: "Zasto ovaj gospodin ovako razgovara sa trudnicom?!"

baš tako. ja bih to uradila! Pa zar zbog bilo koga treba trudnicu da boli glava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

baš tako. ja bih to uradila! Pa zar zbog bilo koga treba trudnicu da boli glava?

Veruj mi da se nisam setila odmah koliko sam bila besna. A kad sam bila drugi put, otisla sam resena da odem kod nadleznog ukoliko se doticni gospodin bude ponaso prema meni kao prosli put. Ali, bio je fin (koliko-toliko)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, pa ova debela trudnica nigde više ne čeka! Ulazim, idem preko reda, ljudi komentarišu, ali ... trudnice imaju prednost! Postala sam vrlo bezobrazna! Ako mi nešto kažu ja samo odgovorim da ne mogu da čekam jer se loše osećam! Što donekle i jeste tačno! Jedva se krećem, pa još i da čekam ... a neka hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruj mi da se nisam setila odmah koliko sam bila besna. A kad sam bila drugi put, otisla sam resena da odem kod nadleznog ukoliko se doticni gospodin bude ponaso prema meni kao prosli put. Ali, bio je fin (koliko-toliko)

I meni se de[avalo da mi kasnije bude krivo [to nisam druga;ije reagovala, ali [ta da se radi. Ma samo osmeh na lice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od sad okrecem novi list, pa kao Anchi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, pa ova debela trudnica nigde više ne čeka! Ulazim, idem preko reda, ljudi komentarišu, ali ... trudnice imaju prednost! Postala sam vrlo bezobrazna! Ako mi nešto kažu ja samo odgovorim da ne mogu da čekam jer se loše osećam! Što donekle i jeste tačno! Jedva se krećem, pa još i da čekam ... a neka hvala!

Samo tako i mozemo da opstanemo medju ovakvim ljudima, podrzavam te skroz i ja sam takva :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo tako i mozemo da opstanemo medju ovakvim ljudima, podrzavam te skroz i ja sam takva :) :) :)

Ma, čovek mora biti bezobrazan! Naravno, uz osmeh c018.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo osmeh da je tu g050.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bez osmeha nista to se podrazumeva :P :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

... i neki umiljat pogled. g020.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

... i neki umiljat pogled. g020.gif

Naravno k030.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je najveći problem vožnja autobusom, posebno odkad su krenule vrućine. pošto živim u sremskim karlovcima, a ovde, znate nemamo ginekologa, idem u novi sad na kontrole, analize, sta god da treba, najčešće autobusom. na meni se još uvek ne primeti da sam trudna iako sam u 17-toj nedelji trudnoće. ugojila sam se svega jednu kilu do sad :) . imam stomačić, ali svako ko me ne zna bi rekao da sam se samo dobro najela, jer mi je pre trudnoće stomak bio sasvim ravan. u svakom slučaju, naravno da mi niko ne ustaje. a ja svaki put stanem baš pored onog mesta napred, rezervisanog za nas i pokušavam da se nateram da lepo kažem kome god da sedi tu, da sam trudna i da bi bilo lepo od njih kad bi mi ustupili mesto. još nijednom nisam to prevalila preko usta, iako su mi putovanja autobusom, gužve i vrućine vrlo često izazivale nesvesticu i dok nisam bila trudna, a sad pogotovo. čitajući prethodne komentare shvatam da na žalost nema vajde ni od toga da čekam da mi stomak poraste. i tada se moram zauzimati za sebe, pa ako treba i posvadjati s nekim ako želim da mi bude udobnije, i na kraju krajeva i bezbednije tokom vožnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je najveći problem vožnja autobusom, posebno odkad su krenule vrućine. pošto živim u sremskim karlovcima, a ovde, znate nemamo ginekologa, idem u novi sad na kontrole, analize, sta god da treba, najčešće autobusom. na meni se još uvek ne primeti da sam trudna iako sam u 17-toj nedelji trudnoće. ugojila sam se svega jednu kilu do sad :) . imam stomačić, ali svako ko me ne zna bi rekao da sam se samo dobro najela, jer mi je pre trudnoće stomak bio sasvim ravan. u svakom slučaju, naravno da mi niko ne ustaje. a ja svaki put stanem baš pored onog mesta napred, rezervisanog za nas i pokušavam da se nateram da lepo kažem kome god da sedi tu, da sam trudna i da bi bilo lepo od njih kad bi mi ustupili mesto. još nijednom nisam to prevalila preko usta, iako su mi putovanja autobusom, gužve i vrućine vrlo često izazivale nesvesticu i dok nisam bila trudna, a sad pogotovo. čitajući prethodne komentare shvatam da na žalost nema vajde ni od toga da čekam da mi stomak poraste. i tada se moram zauzimati za sebe, pa ako treba i posvadjati s nekim ako želim da mi bude udobnije, i na kraju krajeva i bezbednije tokom vožnje.

Tijana niko se nece setiti sam da ti ustane, pa meni sto je sada stomak poprilicno veliki moram sama da pitam za mesto tako da ;) izbori se za udobnost u busu za tvoju bebicu i tebe :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je najveći problem vožnja autobusom, posebno odkad su krenule vrućine. pošto živim u sremskim karlovcima, a ovde, znate nemamo ginekologa, idem u novi sad na kontrole, analize, sta god da treba, najčešće autobusom. na meni se još uvek ne primeti da sam trudna iako sam u 17-toj nedelji trudnoće. ugojila sam se svega jednu kilu do sad :) . imam stomačić, ali svako ko me ne zna bi rekao da sam se samo dobro najela, jer mi je pre trudnoće stomak bio sasvim ravan. u svakom slučaju, naravno da mi niko ne ustaje. a ja svaki put stanem baš pored onog mesta napred, rezervisanog za nas i pokušavam da se nateram da lepo kažem kome god da sedi tu, da sam trudna i da bi bilo lepo od njih kad bi mi ustupili mesto. još nijednom nisam to prevalila preko usta, iako su mi putovanja autobusom, gužve i vrućine vrlo često izazivale nesvesticu i dok nisam bila trudna, a sad pogotovo. čitajući prethodne komentare shvatam da na žalost nema vajde ni od toga da čekam da mi stomak poraste. i tada se moram zauzimati za sebe, pa ako treba i posvadjati s nekim ako želim da mi bude udobnije, i na kraju krajeva i bezbednije tokom vožnje.

Ovo je Srbija. Ni kad ti se bude primetio stomak, niko se nece setiti da ti ustupi mesto. Pa cak i ako pise da TRUDNICE IMAJU PREDNOST, svi ce se praviti da nisu videli natpis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je Srbija. Ni kad ti se bude primetio stomak, niko se nece setiti da ti ustupi mesto. Pa cak i ako pise da TRUDNICE IMAJU PREDNOST, svi ce se praviti da nisu videli natpis.

Slažem se sa tobom! Kada vide trudnicu ili okrenu glavu na drugu stranu ili te gledaju i smeškaju se (kao, milo im je što vide debelicu) ali nikome ne pada na pamet da ti ustupi mesto ili da te pusti preko reda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se sa tobom! Kada vide trudnicu ili okrenu glavu na drugu stranu ili te gledaju i smeškaju se (kao, milo im je što vide debelicu) ali nikome ne pada na pamet da ti ustupi mesto ili da te pusti preko reda!

Surova realnost. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A primetio sam da su ŽENE posebno po tom pitanju ČUDNE !?

Obično su žene te koje ne ustupaju mesto, ili se prave blesave, bez obzira, neću da kažem i muškarci su slični ali, žena bi za ženu pre trebalo da ima razumevanja jer je i sama sve to prošla ...

Mada ima i drugačijih primera :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A primetio sam da su ŽENE posebno po tom pitanju ČUDNE !?

Obično su žene te koje ne ustupaju mesto, ili se prave blesave, bez obzira, neću da kažem i muškarci su slični ali, žena bi za ženu pre trebalo da ima razumevanja jer je i sama sve to prošla ...

Mada ima i drugačijih primera :rolleyes:

Nazalost, jos jedna istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A primetio sam da su ŽENE posebno po tom pitanju ČUDNE !?

Obično su žene te koje ne ustupaju mesto, ili se prave blesave, bez obzira, neću da kažem i muškarci su slični ali, žena bi za ženu pre trebalo da ima razumevanja jer je i sama sve to prošla ...

Mada ima i drugačijih primera :rolleyes:

Zene su surovije mada nema logike ali tako je :huh: :huh: :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos se nisam gurala preko reda- ako neko pusti, tada i prodjem i to je to. Tacno je da su zene po tom pitanju gore- pogotovo one srednjih godina, i starije. Stomak mi se bas, bas vidi, i ne pada mi na pamet da ga krijem ispod neke siroke odjece. Zene koje se nadju ispred mene u redu, samo se okrecu i gledaju otvoreno u stomak (kao da bi me trebalo biti sramota sto sam trudna) i ne pada im na pamet da mi ustupe mjesto. Muskarci (narocito mladji) obicno propustaju, otvaraju vrata i sklanjaju se sa smijeskom, kao da oni bolje od zena znaju kako se ja osjecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se sa tobom! Kada vide trudnicu ili okrenu glavu na drugu stranu ili te gledaju i smeškaju se (kao, milo im je što vide debelicu) ali nikome ne pada na pamet da ti ustupi mesto ili da te pusti preko reda!

baš tako!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

baš tako!!!

Prema meni su, otkad mi se bas vidi stomak (u 6.mesecu sam) svi vrlo ljubazni u gradskom autobosu. Na posti me niko ne pusta preko reda,ali do sad sam bila samo 2 puta kad je ispred mene bilo 2-3 ljudi, mogu da sacekam, nisam razmazena i necu da se prenemazem. Jednom me je sluzbenica , iako je za ostale zatvorila salter, pozvala da dodjem :)

Nego, nisu mi jasni ljudi koji sedaju na ta dva prva mesta u busu ako vec ima mesta nazad. Dok nisam bila trudna nije mi padalo na pamet da tu sedam.

ps. jedino sto mi je malo cudno jeste to kako ljudi bulje u stomak gde god da idem. Zao mi je sto sam upotrebila taj ruzan izraz,ali vecina bas gleda li gleda kao da su videli ne znam ni ja sta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.