Priključite nam se da prikupimo što više potpisa

odgovora

Objavljeno

Tekst od pre dve nedelje:

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/312504/Na...ale-i-300-odsto

Citiram drugi pasus:

"Jedan od organizatora akcije, Vladimir Ješić, sa portala “Bebac”, kaže za “Blic” da je tokom sastanka pronađeno kvalitetno rešenje, po kome će roditeljima od kupovine odeće, opreme ili hrane za bebe na ruke biti vraćan keš u iznosu plaćenog PDV-a." Još tad mi je to bilo :angry:

A malpre čitam ovo:

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/315271/B...dinim-predlogom

Odjednom nije više "kvalitetno" rešenje.

Licemeri, svi do jednog!

"Crno na belo" znaju kako misli preko 180000 ljudi i ipak su se drznuli da izmisle takvu glupost kao što je povraćaj PDV-a!

Nadam se da će svi koji su potpisali peticiju ZA UKIDANJE PDV-A, a dobili PREDLOG ZA POVRAĆAJ PDV-A, jasno, već za mesec dana pokazati da su shvatili da su izigrani, po milioniti put. Moj muž i ja ćemo na glasanje povesti bebu i malo dete, da nešto lepo nacrtaju na glasačkom listiću :P

Odlicna ideja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicna ideja!!!

Sto se mene tice, posto nemam za koga da glasam, necu ni ici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamo lepe srece da svi izadjemo i svi izvrljamo listice.

Sad smo vec OT. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž i ja ćemo na glasanje povesti bebu i malo dete, da nešto lepo nacrtaju na glasačkom listiću :P

Odlicna ideja!!!

Sto se mene tice, posto nemam za koga da glasam, necu ni ici.

Kamo lepe srece da svi izadjemo i svi izvrljamo listice.

Sad smo vec OT. ;)

Ако је већ офф да досолим и ја.

Прво, систем је такав какав је, ни мени се не свиђа, али да би схватили шта АГРЕСИВНА КАМПАЊА за жврање листића или ткз "бели листићи" значе.

ДА ИЗАЂЕ ЈЕДАН ЈЕДИНИ ЧОВЕК НА ГЛАСАЊЕ и да гласа за ову власт (или опозицију) та опција ПОБЕЂУЈЕ И ВЛАДА!!! Што би значило, да желите да опет остане исто, јер, да се разумемо, зна се да има људи којима овака систем одговара. Са друге стране, коме још одговара мала излазност на изборима? Свим овим "комби" странкама ... а то је екипа која ће са овима који су сада на власти да прави коалицију или са неким другим и опет али их баш брига, ту су, владају. Зашто то њима одговара? ОДговара им зато што, ако је мала излазност, а они имају одређен број сигурних гласова (партијска запошљавања, чиновници и остале интересџије) лагано прелазе цензус од 5% ОД ИЗАШЛИХ ГЛАСАЧА!

Зато Вас све скупа молим, искористите своје право, гласајте, било како, али белих не важећих листића се маните, то је ЈОШ ЈЕДНА У НИЗУ ВАРКИ која се подмеће нашем народу.

о з

Узгред, ово су веома битни избори јер смаиста на прекретници, имамо огромних проблема!

Хвала, извините,

СВАКО ДОБРО!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZP za predsednika !!!

par dana pre peticije sam na radiju cula da ce da poskupe neki proizvodi izmedju ostalog i veci deo potrepstina za bebe..

pa, ko je ovde lud :blink:

tako nam je za sve u ovoj drzavi i ne verujem da ce se ista promeniti ko god bio na vlasti.

Akcija ukidanja PDV koja je "uspesno sprovedena" pokazala se kao jos jedna demagoska mera savremene politike. Pre dva-tri dana moj muz i ja pitali bas u lily-ju kako ce se sprovoditi sada ta politika vracanja PDV-a, a radnica slegnula ramenima i rece - pa ne znam kako, s obzirom na to da su od pre par dana pelene poskupele za 20%. Eto, obistinilo se pesimisticno razmisljanje moga supruga koji je naglasio da ako akcija prodje, ovi ce sigurno dici cene za PDV. I eto nam nase godine bitke za bebe, borbe protiv opadanja nataliteta i slicno. Ja pre imam utisak kao da sam u Kini u kojoj se vodi ostra politika protiv nataliteta. No, moram priznati da svakim danom sve vise postajem ubedjena da cemo dici sidro i krenuti put belog sveta. Ovde je sve izgubilo svaki smisao, a ono sto treba da bude najplemenitije, pocinje da bude teret i briga, svodeci se samo na razmisljanje o novcu.

Moj bebac stize uskoro, i ako treba kupovacu pelene u Madjarskoj, ali ovde da ostavljam pare, ne pada mi na pamet!

Puno pozdrava svim mamama i nadam se da nas negde tamo u buducnosti cekaju bolji dani! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta se sad desava s ovim? Da cuvamo racune od pelena ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta se sad desava s ovim? Da cuvamo racune od pelena ili ne?

Ja cuvam za sve sto kupujem a ima veze sa bebama :D

Nista me ne kosta a ako nesto bude.. super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm obicno ni ne uzme racun,pa cisto da mu napomenem.

Toliko buke ni oko cega. Potpisi, prihvaceno, pa refundacija i sad totalno zatisje. Bas je glupo ispalo, mogao je neko nesto reci-kakva je konacna odluka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde se to uopšte refundira?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel oni koji nisu potpisali nemaju pravo da im se pdv refundira? :lol:

Šalu na stranu dečija obuća još i poskupela :( toliko o ukidanju pdv-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nigde!

Evo pise danas u blicu da nema nista od toga. Tj ima poskupljenja a refundiranja i ukidanja nema :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih da namćorišem, ali isto mislim da od toga slaba vajda. Isto kao i sa kompjuterima što je bilo. Smanjili pa vratili.

Kuma dala, kuma uzela....

Evo samu sebe ću da citiram - lepo ja reče - od toga nema leba, nego svi lepo kod suseda u mađarsku, pa kad niko ne bude kupovao.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E jesi nas izbaksuzirala :P

A ipak mi lakse tu nego jos i traziti kola pa placati prevoz do Madj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nigde!

Evo pise danas u blicu da nema nista od toga. Tj ima poskupljenja a refundiranja i ukidanja nema :(

:blink::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta bi sa ovim, da li se ukinuo pdv?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta bi sa ovim, da li se ukinuo pdv?

Ma kakvi, to je bilo samo pred izbore da se ponadamo da ce nesto biti drugacije. Sramota je da niko sa vlasti nece zaista da podrzi ovu inicijativu i da progura nesto sto je narodu neophodno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sramota! jos su povecali cene svih baby proizvoda! Nemam reci u kakvoj zemlji zivimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.