hoteli i mesta za bebe

odgovora

Objavljeno

Ovih dana gledam i pregledam sve što postoji na internetu da bih pronašla pravo mesto i naravno hotel gde bih bila zadovoljna sa bebom od 22 meseca.Znači treba mi hotel koji uopšte razmišlja o tome da ima tako male goste .Bilo da usu u zemlji ili inostranstvu.

molim vas za vaša iskustva sa hotelima bilo da su loša ili dobra i naravno mesta u kojima se nalaze... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam šta očekuješ da ima posebno za dete od skoro dve godine u odnosu na odrasle...hrana - ne, smeštaj - ne (ne verujem da neki hoteli imaju krevetiće)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovih dana gledam i pregledam sve što postoji na internetu da bih pronašla pravo mesto i naravno hotel gde bih bila zadovoljna sa bebom od 22 meseca.Znači treba mi hotel koji uopšte razmišlja o tome da ima tako male goste .Bilo da usu u zemlji ili inostranstvu.

molim vas za vaša iskustva sa hotelima bilo da su loša ili dobra i naravno mesta u kojima se nalaze... B)

pa svi hoteli sa 4 a pogtovo sa 5 zvezdica gde god u svetu imaju sve za decu , tako da bez brige, a i tvoje dete je veliko,skoro dve godine, sa njima je vec ladovina gde god da putujes :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sa njim mozes bilo gde,sto kaze Secer.Moja mala je imala 25 meseci kada smo isli na more i sa njom tamo napravili 2000km.A bili smo u kuci,koja nema ni kupatilo i ipak se proveli fenomenalno.DAnas smo uplatili partman u Polihronu,za koji oni koji su bili kazu da je odlican za porodice sa decom.Ako te nesto tog tipa interesuje,posalji mi pp.Inace,jsad ti je sajam turizma.Na nas aranzman je bio popust 30%,malo li je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neko mozda bio na Zlatiboru sa bebom, i u kom hotelu? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neko mozda bio na Zlatiboru sa bebom, i u kom hotelu? :rolleyes:

A koliko je stara beba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A koliko je stara beba?

Godinu dana :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo bili na Palicu, hotel Park. Nije lose za vikend turu, petak-nedelja. Soba je bila oooogromna, sa francuskim lezajem i kreveticem - ogradicom za bebu. Krevetac se trazi prilikom rezervacije. Beba ima 8 meseci... Sto se hrane tice, nosili smo gotove kasice, tako da nije mogce boraviti na duze bez kuhinje (ima samo frizider).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da pisem u odgovarajucu temu stoga noram ovde,makar neka admini premeste. 

Treba mi preporuka za agenciju za letovanje? I preporuka gde. 

Razmisljali smo o Grckoj,mozda Italija... ja sam cak razmisljala nesto poput Tare...Zaovine i slicno. Ali ooet zelim nesto gde mogu da se kupam i da ima gde da se proseta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam šta očekuješ da ima posebno za dete od skoro dve godine u odnosu na odrasle...hrana - ne, smeštaj - ne (ne verujem da neki hoteli imaju krevetiće)...

E mozda hoteli nemaju ali posto sa muzem cesto idem u Beograd do rodbine, ja sam nasla apartmane sa krevecima i svime za bebu prilagodjeno sto moze da se iznajmi. :) Iznajmili smo jednom stan na mesec dana u ovoj agenciji i dobili smo extra krevetic za moju cerku u istoj sobi. :D Tako da mame probajte to u slucaju da dolazite u BG, meni se mnogo isplatilo, posebno sto sam mogla da budem blizu kevi a i s druge strane da se sklonim od guzve i uspavam dete normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da znaš da si mi olakšala život svojim iskustvom, jednim delom, što se tiče pronalaženja nečega pristojnog kada dolazim u Bg. Hoteli nam se ne isplate, a ne možemo da se poguramo kod mojih, pa se nadam da će ti apartmani biti rešenje mog problema :) Treba uskoro da dolazimo, pa javljam svoje utiske nakon toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih volela da čujem tvoje utiske :)

Zdravo svima, interesuje me šta mi preporučujete za Zlatibor? Treba za dve nedelje da idem sa mužem i bebom od devet meseci negde da malo mrdnemo iz BG-a. Baš sam hepi, ovo nam je prvo porodično putovanje otkako smo zajedno maltene. Nismo baš u finansijskoj situaciji za nešto što mnogo košta i zbog toga sam gledala kako se kreću ti apartmani. Zlatibor mi je super za bebu, ali strah me je lošeg smeštaja i nehigijenskih uslova, a ipak dolazim sa malom bebom. Ako je nekome bilo dobro u nekom smeštaju tamo i nije skupo bilo, molim vas da pišete ovde. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima, interesuje me šta mi preporučujete za Zlatibor? Treba za dve nedelje da idem sa mužem i bebom od devet meseci negde da malo mrdnemo iz BG-a. Baš sam hepi, ovo nam je prvo porodično putovanje otkako smo zajedno maltene. Nismo baš u finansijskoj situaciji za nešto što mnogo košta i zbog toga sam gledala kako se kreću ti apartmani. Zlatibor mi je super za bebu, ali strah me je lošeg smeštaja i nehigijenskih uslova, a ipak dolazim sa malom bebom. Ako je nekome bilo dobro u nekom smeštaju tamo i nije skupo bilo, molim vas da pišete ovde. 

 

pogledaj na netu apartmani Stamatović. Bili smo i jako je cisto i lepo. Imaju cak i prenosivi krevetac za bebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti puno Zvezda, baš ću da pogledam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima, 
 
 
krenuti cemo na sedam-osam dana na more s dijecom (9 meseci, 3 godina, 6 godina, 10 godina) u Perast. Ima neko iskustvo sa ovima plazama:
 
 
Bolnička Beach 
 
Perast Beach
 
Verige Beach
 
Pirat bara beach
 
Pomodna beach
 
 
Jesu tamo plze ciste za djecu? Ima neko malo igraliste? Ima li plitkih plaza?
 
Zdravo svima, 
 
krenuti cemo na sedam-osam dana na more s dijecom (9 meseci, 3 Zdravo svima, 
 
 
krenuti cemo na sedam-osam dana na more s dijecom (9 meseci, 3 godina, 6 godina, 10 godina) u Perast. Ima neko iskustvo sa ovima plazama:
 
 
Bolnička Beach 
 
Perast Beach
 
Verige Beach
 
Pirat bara beach
 
Pomodna beach
 
 
Jesu tamo plze ciste za djecu? Ima neko malo igraliste? Ima li plitkih plaza?
 
 
Jesu tamo plze cist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.