Mašina za sušenje veša

odgovora

Objavljeno

mah....ja sam i stvari koje ne bi trebali ni blizu sušilice znala trknuti unutra,sve ok....
mada stvarno tanke i pipljave stvarčice sušim na štriku ili na vješalicu objesim nad kadu....

 

bravo za tm,super iznenađenje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My happiness ja bukvalno sve sušim u mašini, samo prebacim iz veš mašine u sušaru i ništa se nije uništilo ni skupilo. Koji model imaš? Moja je sa toplotnom pumpom pa suši na nižoj temp a moja drugarica ima neku stariju bez senzora i sve joj se skupi nekad i za 2 broja. Probaj je što pre videćeš da ćeš se oduševiti mekoćom veša i što je još bolje nema više peglanja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni se skupilo prvi put kada sam koristila masinu,nesto sam sigurno zeznula...sada susim sve,nikada mi se nista nije skupilo,ne susim samo kosulje ,lanene stvari,vunu...sta znam strah me,a kako tih stvari nemam puno,nije ni bitno..Kod mene je najvise peskira,posteljina i svakodnevnih pamucnih stvari,tako da 99% slucajeva radi na programu za pamuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da kucnem na ovoj temi, mm mi je obecao da uz trece dete stize i masina za susenje vesa. :) Podrsku njegovom obecanju dale su moje svekrve, koje hoce to da nam kupe kao poklon za trece dete. Bas sam se obradovala, sad mi ostaju slatke muke da biram. Zanimaju me SVA iskustva koja imate, posebno sto cujem razlicita misljenja. Neki su prezadovoljni, a neki mi se zale da im te masine za susenje skupljaju stvari, da ves bude polumokar i slicno. Pisite koje marke imate, ako se secate cena, kako ide sa potrosnjom struje, da li je tacno da se ves posle odredjenih programa ne mora peglati i sl. Iskreno meni masina za susenje deluje kao spas, posebno zimi i jedva cekam da je nabavimo.

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam Ariston ali jos uvek nisam provalila sve, zavoravim da malo proceprkan u potrazi za uputstvom. Beli ves, decije stvari i sl, sve bude lepo i rastresito. Ne susim fine stvari u njoj. Nekad zabudali i ne osusi do kraja, neam pojma zasto, mozda je zbog napona. Struju jede, moram priznati, ali sigurno ima boljih modela sada, javice se neko. Spas tokok kisnih dana, posebno vama u stanovima. Mi nekako i ugrabimo da rasirimo u dvorisru sli u stanovima je to bas tesko.

Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehi ja vec vise od dve godine uzivam u njenoj pomoci, imam bosch energetski razred A++ tako da mi racuni uopste nisu uvecani jer ne peglam vise skoro nista a od kada sam na bolovanju bas nista. Inace sam imala da ispeglam moje suknje i to ne sve i kosulje ostalo samo slozim vruce i savrseno, bebine stvari takodje ne planiram da peglam zaista nema potrebe sve bude mekano divno. Moja nista nije skupila ali i to je jer masine sa toplotnom pumpom suse na nizim temperaturama tako da ne dolazi do skupljanja. Meni je bilo vazno zbog racuna za struju jer isti sat koristimo sa sis pa da ne udjemo u crvenu tarifu. Izbegavaj C klasu trosi bas mnogo mozda da se dogovoris sa svekrvom da vi dodate jos nesto para da mozes kupiti sa toplotnom pumpom, e da jos jedna bitna razlika je sto sa toplotnom pumpom manje greju prostoriju u kojoj su ja i leti sve susim u njoj da ne moram da peglam majice i haljinice ugreje spajz tek kad je napolju preko 30 stepeni inace se ne oseti.

Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehi I ja dobih bebu I susilicu :D gorenje A++,kondenzaciona I ODLICNA. stoji na terasi koja je utakljena. nema guzvanja,nema peglanja,sve prelepo meko I mirisno. nista se skupilo nije. ja prezadovoljna. platili oko 60.000. vredi svake pare.ne greje okolo previse.

Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala zene puno na iskustvima. Vec sam uzela da njuskam po netu ponude, jos samo da vidim koliki nam je budzet! :)

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja je najprostija, gorenje, ali radi pos'o i nemam pojma sta bih bez nje... stedi vreme, prostor... Kad sam ja kupovala nje bilo A klase potrosnje, makar kod nas na trzistu... 

Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja je najprostija, gorenje, ali radi pos'o i nemam pojma sta bih bez nje... stedi vreme, prostor... Kad sam ja kupovala nje bilo A klase potrosnje, makar kod nas na trzistu... 

Isto i kod nas..i zadovoljna sam,sada po ovakvom vremenu je spas,puno vesa,a i kada se okaci napolju,sve uzasnooo smrdi na dim.Ovako je ve mirisljavo i meko.Ne peglam skoro nista od kada susim u njoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ti je toliko jednostavna mašina da ne treba da brineš za marke.Ja imam ariston bas sam je povoljno platila.Samo nemoj kombinovanu ostalo je sve sporedno..

Mirka90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mog predloga. :) Kupili smo bas skoro Beko masinu za pranje I susenje oznake su HTV 8633 XS0 I PREZADOVOLJNA SAM!  :clap:
Imamo bebu, a mali stan I nije bilo sanse vise da susimo ves po stanu I terasi. Ova masina je bila potpuni spas! Prvo, ne guzva ves da moras posle pranja da ga dodatno peglas. Drugo ne usmrdi ves kao neke masine vec ga super omeksa-peskiri mi nikad meksi nisu bili! A plus sto mnogo vesa opere I osusi. Ima kao neka linijica do koje treba da se stavlja za susenje ali ja me obracam paznju na nju vec ozbiljno napunim bubanj I pustim pranje I susenje I sve se zavrsi sjajno. Koje olakanje kad samo izvadis ves I poredjas u orman!  :yeah:
Da ne kazem da smo je super povoljno platili nesto bas tako oko 45 hiljada I to preko neta smo naricili na sajtu tehnoklik.rs Ljudi nam doneli I uneli u stan, raspakovali I milina jedna! Garancija 5 godina, laganica (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sušilica za veš je meni jako korisna stvar! Ne moraš da usklađuješ vremenske uslove sa pranjem odnosno sušenjem veša. I još jedna super stvar, meni veš ne bude mnogo pogužvan. Jako brzo ga ispeglam posle sušenja u sušilici. Takođe još jedna prednost, mislim da veš zadrži jači miris nego kad se suši napolju, pa pokupi i dim i svašta nešto. Ko ima mogućnost da sebi priušti, topla preporuka.

Moja sušilica je: BOSCH WTW87570CH kapaciteta 8kg. A+++

Ima dosta programa za sušenje, odlična! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago mi je da imate pozitivna iskustva sa ovom masinom, mene je funkcija susenja (zbog koje sam je i kupila) jako razocarala. Ves posle susenja je nemoguce opeglati, sazvakan je, cak i peskiri.Probala sam da stavim manje ili vise vesa, odmah ga vadim iz masine po zavrsenom programu susenja, program biram spram uputstva, ali nista ne pomaze. Da li ste imali slican problem, svaki savet je dobrodosao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mog predloga. :) Kupili smo bas skoro Beko masinu za pranje I susenje oznake su HTV 8633 XS0 I PREZADOVOLJNA SAM!  :clap:
Imamo bebu, a mali stan I nije bilo sanse vise da susimo ves po stanu I terasi. Ova masina je bila potpuni spas! Prvo, ne guzva ves da moras posle pranja da ga dodatno peglas. Drugo ne usmrdi ves kao neke masine vec ga super omeksa-peskiri mi nikad meksi nisu bili! A plus sto mnogo vesa opere I osusi. Ima kao neka linijica do koje treba da se stavlja za susenje ali ja me obracam paznju na nju vec ozbiljno napunim bubanj I pustim pranje I susenje I sve se zavrsi sjajno. Koje olakanje kad samo izvadis ves I poredjas u orman!  :yeah:
Da ne kazem da smo je super povoljno platili nesto bas tako oko 45 hiljada I to preko neta smo naricili na sajtu tehnoklik.rs Ljudi nam doneli I uneli u stan, raspakovali I milina jedna! Garancija 5 godina, laganica (:

Drago mi je da imate pozitivna iskustva sa ovom masinom, mene je funkcija susenja (zbog koje sam je i kupila) jako razocarala. Ves posle susenja je nemoguce opeglati, sazvakan je, cak i peskiri.Probala sam da stavim manje ili vise vesa, odmah ga vadim iz masine po zavrsenom programu susenja, program biram spram uputstva, ali nista ne pomaze. Da li ste imali slican problem, svaki savet je dobrodosao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.