More, ah more

odgovora

Objavljeno

Imate li prenosni krevetac ili spava ko gde stigne? :D

Nosimo ogradicu za koju smo kupili dušek, pa imamo 2 u 1 :D

:rolleyes: Superiška...ali brate preteraste sa prtljagom za dete... :D

Ogradica i kolica idu na krovni nosač, a ostalo sam malo preuveličala :D

Leeepo se proveditee :)

Fala vi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjaruska, nsanja, miva gde idete na more, nisam izgleda procitala

Mi u Hrvatsku, na Krk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi u Hrvatsku, na Krk.

Cool. lepo se provedite.I cekamo slike kad se vratis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cool. lepo se provedite.I cekamo slike kad se vratis.

Hvala! A slike će odmah da padnu, volimo i ćera i ja da poziramo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to je super...biće lepo i njima, a i tebi sa bebicom... :rolleyes:

Pa OK ... ali idu na 15 dana, nedostajaće mi moja mala mrvica .... A. ide sa bakom i dedom i to ni manje ni više nego na Kubu ali se plaši aviona hahahah ni nje nece biti 15 dana ... ima da poludim, sreca pa ne idu u isto vrijeme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nsanja, pelene za vodu smo koristili ali najvise za bazen. Super su, ali sto kaze milica nema potrebe da mu u moru to stavljas, nek se kupa u kupacem pa ako se iskaki ostace u kupacem koji ces oprati. mada cisto sumnjam da ce da ti kaki u vodi.

I ja sam mislila samo za bazen da ih koristim a za more smo se ponovili fancy kupaci tako da jedva cekam da ga obuce :D smesan je kao bioskop u njemu , guza ko jabuka :D

NSanja, takodje, za mleko ti je najbolje da poneses grejac. Ja sam to svuda nosila.

Videcu , za grejac jer mi se ne kupuje zbog tih deset dana , sl godine nam sigurno nece trebati , moram se kod drugarica raspitati ako ga neka ima , to bi mi bilo super ...

Jer ti on pije obicno mleko ili mleko koje je u prahu?

Obicno domace mleko pije , sveki mu donosi svako jutro sveze , ima svoju kravu koja se hrani najlepsom travicom i to mleko sveki nosi samo za njena 3 unuka :wub: ... Planirala sam da jednu tetra kravicu kupim za prvi dan da ne jurcam odmah tamo da trazim mleko a za posle cemo kupiti tamo... nadam se da ce hteti kupovno , mada i ovog popije ukupno oko 300ml dnevno , nekad i manje ...

Sanjaruska, nsanja, miva gde idete na more, nisam izgleda procitala

Mi u Egipat , Hurgada ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi u Egipat , Hurgada ...

jaoj blago vama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi u Nerceg Novi najverovatnoje. A ja bih u Grcku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoj blago vama

mene je Egipat kupio za sva vremena ... a i pravo da ti kazem takva usluga i takvo more za tako male pare nema nigde ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene je Egipat kupio za sva vremena ... a i pravo da ti kazem takva usluga i takvo more za tako male pare nema nigde ....

Za koje male pare? "D Zanima me ako nije tajna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi u Nerceg Novi najverovatnoje. A ja bih u Grcku.

a sto bese ne idete u gr, zaboravila sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za koje male pare? "D Zanima me ako nije tajna.

Pa evo ove godine je nikad jeftinije , oko 350e , avion , smestaj u hotelu sa 5* all inculsive usluga ,naravno ne placas lezaljke i suncobran kao u cg , o peskirima , sredstvu za higijenu u sobi i punom frizideru pica svaki dan da ne govorim ... a tamo nemas na sta da potrosis pare sem na izlete ... Prvi put sam potrosila najvise i tad obisla piramide , ronila i svasta nesto , izleti su skuplji , od 25 do 70e pa se tu dosta potrosi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a sto bese ne idete u gr, zaboravila sam.

Treba svi da izvadimo pasose. Malo smo lenji.

Pa evo ove godine je nikad jeftinije , oko 350e , avion , smestaj u hotelu sa 5* all inculsive usluga ,naravno ne placas lezaljke i suncobran kao u cg , o peskirima , sredstvu za higijenu u sobi i punom frizideru pica svaki dan da ne govorim ... a tamo nemas na sta da potrosis pare sem na izlete ... Prvi put sam potrosila najvise i tad obisla piramide , ronila i svasta nesto , izleti su skuplji , od 25 do 70e pa se tu dosta potrosi ...

I koliko ste ukupno izdvojili za ovo letovanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa evo ove godine je nikad jeftinije , oko 350e , avion , smestaj u hotelu sa 5* all inculsive usluga ,naravno ne placas lezaljke i suncobran kao u cg , o peskirima , sredstvu za higijenu u sobi i punom frizideru pica svaki dan da ne govorim ... a tamo nemas na sta da potrosis pare sem na izlete ... Prvi put sam potrosila najvise i tad obisla piramide , ronila i svasta nesto , izleti su skuplji , od 25 do 70e pa se tu dosta potrosi ...

Zezas?To je bas jeftino covece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treba svi da izvadimo pasose. Malo smo lenji.

A za CG nije potreban pasos ili i dalje je licna karta u opticaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A za CG nije potreban pasos ili i dalje je licna karta u opticaju?

Samo lična karta.

Neda je prosle godine imala 5,5 meseci kad smo isli i kupala se u onoj gumi kao dubak i ove ce godine.Tad je sisala.A sad sam ja NSanja navikla da pije mleko na sobnoj temperaturi,pa ajde i ti pred more uvezbaj.Inače imam taj NUKov grejac-koristili ga do pre 2 meseca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I koliko ste ukupno izdvojili za ovo letovanje?

350E , Marko ne placa nista ...

Zezas?To je bas jeftino covece.

Ma da bre , a jednom kad se okupas, zaronis u crvenom moru ni jedno vise nije kao to ... Nestvarno plavo i bisto , toplo nekad toliko kao za kupanje detetu u kadici , neverovatno ... a podvodni svet tek , ribe takvih boja , koje sam vidjala samo u crtacima :D ... ufff ... jedva cekam ...

Samo lična karta.

Neda je prosle godine imala 5,5 meseci kad smo isli i kupala se u onoj gumi kao dubak i ove ce godine.Tad je sisala.A sad sam ja NSanja navikla da pije mleko na sobnoj temperaturi,pa ajde i ti pred more uvezbaj.Inače imam taj NUKov grejac-koristili ga do pre 2 meseca

Bas sam danas gledala ,aventov je oko 60 e i ima jos neki za 30e , nisam videla nukov ,a vidis mogla bih i tako da probam ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kad legnem napunim flasicu,vec dve nedelje se probudi sama popije,posto je na dnu kreveca-dušamoja,ne budi me vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kad legnem napunim flasicu,vec dve nedelje se probudi sama popije,posto je na dnu kreveca-dušamoja,ne budi me vise.

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, videla sam malopre u Liliju, Huggies pelene za kupanje, 5 komada 620 dinara na nekoj akciji (inace su 700din).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

350E , Marko ne placa nista ...

Ma da bre , a jednom kad se okupas, zaronis u crvenom moru ni jedno vise nije kao to ... Nestvarno plavo i bisto , toplo nekad toliko kao za kupanje detetu u kadici , neverovatno ... a podvodni svet tek , ribe takvih boja , koje sam vidjala samo u crtacima :D ... ufff ... jedva cekam ...

Bas sam danas gledala ,aventov je oko 60 e i ima jos neki za 30e , nisam videla nukov ,a vidis mogla bih i tako da probam ...

hahaha, sve mi se svidja osim tih riba u moru , ja kad vidim i ribicu bezim kao da je ajkula. :lol:

jel' si bila na kritu? mislim da bi ti se svidelo ako si u tom fazonu.

sto se grejaca tice i mi imamo nuk, ali posto je vama potrebno samo za odmor vidi bolje da pozajmis od nekog ko vec ima, da ne bacas pare na nesto sto ces koristiti 10 dana i nikad vise, ili vidi na limundu neki polovan, sta znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kad legnem napunim flasicu,vec dve nedelje se probudi sama popije,posto je na dnu kreveca-dušamoja,ne budi me vise.

Lutkica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, ovo za Egipat je bas jeftino covece. Lepo se provedite i uzivajte :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, videla sam malopre u Liliju, Huggies pelene za kupanje, 5 komada 620 dinara na nekoj akciji (inace su 700din).

kod nas u Zablju su 50din komad huggies tako da im i nije neka akcija :D a u DM ima za 400 din 11 komada , SanjaRuska je te uzela pa cu videti sa njom utiske kad se vrate s mora ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi uzeli ove,nisam ih otvarala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.