More, ah more

odgovora

Objavljeno

MM razmislja o prsluku a ja o misicima. Videcemo. Comsi koji prsluk ste koristili, mislim gde ste uzeli? Kakav je dobar, ne bih ga bas kod kineza uzimala, videh da imaju i u veru po 400din. Plasim se da su ti jeftiniji nizasta.

Naprotiv, taj kod Kineza je odličan, nama traje i jak je. E jedino gledaj da kad kupuješ ne bude onaj sa glatkom površinom, već da bude hrapav materijal, pod prstima kad pipneš. Jači su.

Mmmoj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neko nesto da mi kaze o Baosicima? Kako je tamo, jel ok za decu?

Baošići Megi :):wub:

Bila sam dva puta tamo i sve najbolje ti mogu reći za to mesto.l Voda je čista, sitan šljunak. Imaš apartmane baš na plaži, a imaš i preko magistrale gde smo mi bili. Ima gde da se prošeta, da se kupi nešto. Kotor je blizu mi smo nekolko puta u toku letovanje išli u šetnju uveče, tako da odande nosim jako pozitivne utiske. :)

Megi. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Megi, mogu ti pomoci samo sa ovim linkom za sajt koji i ja iscitavam radi informacija za neku destinaciju ili smestaj :) Imas dole u nizu temu Baosici a nacices i bilo sta drugo da te zanima vezano za CG pa pogledaj.

http://www.putovanja...m/18-crna-gora/

Draga Mmmoj, sve te sajtove i forume sam procitala i proucila, i sve je to super, ali mi znaci i kad napise neko nesto ko je bio sa decom svoje iskustvo, zato sam i pitala ovde :) Hvala ti u svakom slucaju :)

Hvala Comsi :wub:

Idemo tamo, odluceno je :)

Comsi-Comsa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

99,99 posto idemo na more! Moj rodjak se ponudio da nam da pola para jer mu je stalo da vucko ide na more :wub:

Tako da... HN, here we come :wub:

Comsi-Comsa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Mmmoj, sve te sajtove sam procitala i proucila, i sve je to super, ali mi znaci i kad napise neko nesto ko je bio sa decom svoje iskustvo, zato sam i pitala ovde :) Hvala ti u svakom slucaju :)

Hvala Comsi :wub:

Idemo tamo, odluceno je :)

E pa baš super, kako idete svojim autom? Idete na Tivat, pa trekt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

99,99 posto idemo na more! Moj rodjak se ponudio da nam da pola para jer mu je stalo da vucko ide na more :wub:

Tako da... HN, here we come :wub:

DIvno,hoćete prolaziti pored mene,tako bih voljela da vas upoznam :unsure: Čisto na kaficu,na pauzu od puta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas juce dok sam sedela na wc solji (a ko cita zanimljivosti o nama, znace da ja o velikim pitanjima razmisljam na istoj) :lol: mislim da svratimo na kaficu (tursku :P ona bio kafa mi je bljak :wacko: ) i upoznamo Sofku :wub: u poivratku te mozda obidjem u porodilistu :wub:

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa baš super, kako idete svojim autom? Idete na Tivat, pa trekt?

Da, da, autom. Ili taj put, ili kroz Bosnu, to ce mm odluciti, kako mu je lakse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super zenske sto idete!

Megi. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ово лето је било баш лепо, али је нама годишњи пропао скроз због стомачног вируса :( 

Од 15 ак дана, 7 дана ми је девојчица била у болници у Котору на инфузији, па не могу да погоде вену, јер је мала, буцкаста,..

Све похвале за особље и у Херцег новом и у Котору, врло коректни, поштени, педантни, предани ... 

Колико сам приметио, доста људи је било са истим симптомима, а вероватно јер је била велика врућина, температура мора је била висока а то је погодно за развој бактерија (бар сам ја тако разумео).

Дечак и ја смо слободно време, између посета у болници и спавања искористили да не излазимо из воде, па је тако момчина ове године научио да плива, да изгњури камен ... 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marg,u kom mestu ste bili?

Mi cemo mozda sredinom jula...Ja sam bila za septembar ali mm-sada daju odmor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I dalje smo. B) U Leptokariji. Bili pre 3 godine, bili zadovoljni pa ponovili. 

Mmmm, Leptokarija... i mi tamo i ove godine...

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo verni Sitoniji i carobnoj plazi Lagomandra. Vracamo se tamo peti put. :D

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi Tasos,prvi put. Nadam se pozitivnom iskustvu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehi,bese privatni apartmani?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehi,bese privatni apartmani?

 

Jeste... Ako te bilo sta zanima pitaj, mozes i na pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi Tasos,prvi put. Nadam se pozitivnom iskustvu. :)

Tasos je predivan, posebno ako idete kolima i mozete da skitate po plazama. Ima raznih plaza od onih bez hlada do onih sa borovim hladom, belim peskom i tirkiznim morem...

KruelaDeviL voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno ^_^

Da idemo kolima i zbog deteta i zbog obilaska..  imas preporuku za neku plazu da tirkiznim morem? :) jeste vi bili na Tasosu?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo verni Sitoniji i carobnoj plazi Lagomandra. Vracamo se tamo peti put. :D

Ehina meni ce treba ti preporuka za sledecu godinu.Hvala unapred!

Kruela uzivajte,mi smo bili  2012. A prosle godine na Lefkadi,ona je nestvarna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi i ove godine u Cg, zaliv, HN:)

Treci put se vracamo na isto mesto. 

Sad, posto odavno mastamo i planiramo Grcku, ali sve nesto iskrsne<_<, recite mi koliko otprilike kosta smestaj, apartman za cetvoroclanu porodicu? Da li rezervisete sami, ili preko agencije? Kako kombinujete hranu? 

Da planiram unapred, za sledecu godinu. Mi nazalost moramo uvek u jeku sezone, zbog mog posla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Broc, cene se toliko razlikuju, kao i ponuda, da to tesko da iko moze da ti kaze a da je uopsteno za celu Grcku. Mozda da kazes sta te zanima, koji deo, pa da se jave zene. Ja sam specijalizovala jeftina letovanja, bez kompromisa za hranu i smestaj, jer meni nije bitno da se svrckam i razgledam plaze, ja volim penzionerski odmor. 

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To i mene zanima:D

Penzionerski, jeftino. Nesto nismo bas kombinacija za diskoteke i ludi provod:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Ehinacea pa moze broj u pp,pokusacu da ih kontaktiram preko Vibera...Mada,ako je to smestaj o kome si ranije pisala,tesko da cu naci u sred sezone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.