More, ah more

odgovora

Objavljeno

Mislim da imas kod wide, posalji joj pp!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li za dete os skoro dve godine da kupim onaj slauf sa rupom jednom ili onaj sa dve rupice ,samo za noge :rolleyes: ? I da li se njima tako malima kupuju one misice za ruke ? Gledam da ga obezbedim skroz za uzivanje u moru .Moja drugarica kupila u Berlinu slauf sa pojasom koji bebi,ili malom detetu omogucava maksimalno uzivanje,da ne moze da prevrne i da ima pravilan polozaj u moru,ali kod nas ima da se naruci za 30 e :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam taj slauf gde se provlace noge, kupila sam ga u IDEI. A sada sam kupila i misice, ne znam da li ce moci sa njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se taj sa dve rupice, dakle onaj gde se provlače noge ne svidja, ja sam ga izbacila iz upotrebe, zato što ona guma gde je presek, udej u guzu i žulja je. Akiju jadničku je prošle godina guza bila ko da je jahao kanap dok nisam ukapirala da to ne valja. Posle smo prešli na prsluk i to je koristio i ove godine. Kupili smo i mišiće al su bili suvišni. Sa prslukom je bezbedan i nema tolko zapetljancija, slobodno kreće noge i ruke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se taj sa dve rupice, dakle onaj gde se provlače noge ne svidja, ja sam ga izbacila iz upotrebe, zato što ona guma gde je presek, udej u guzu i žulja je. Akiju jadničku je prošle godina guza bila ko da je jahao kanap dok nisam ukapirala da to ne valja. Posle smo prešli na prsluk i to je koristio i ove godine. Kupili smo i mišiće al su bili suvišni. Sa prslukom je bezbedan i nema tolko zapetljancija, slobodno kreće noge i ruke.

Imamo i prsluk :lol: ali meni deluje kao da je nezgodan... nisam probala, probacemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM razmislja o prsluku a ja o misicima. Videcemo. Comsi koji prsluk ste koristili, mislim gde ste uzeli? Kakav je dobar, ne bih ga bas kod kineza uzimala, videh da imaju i u veru po 400din. Plasim se da su ti jeftiniji nizasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sad znam. Vidjala sam to. Ono kod Wide su za igranjac, ovo je bas za napolje Pa sta znam, mi imamo suncobran, i prosle godine je pod suncobranom na peskiru spavala, ili na lezaljci isto pod suncobranom.

E ove sam ja vidjala http://www.takolako...._1_0_0/item.jsp

Da, na to sam mislila ali sam vec odustala od te ideje. Samo mi jos to fali, ionako nosimo pola stana.

Da li za dete os skoro dve godine da kupim onaj slauf sa rupom jednom ili onaj sa dve rupice ,samo za noge :rolleyes: ? I da li se njima tako malima kupuju one misice za ruke ? Gledam da ga obezbedim skroz za uzivanje u moru .Moja drugarica kupila u Berlinu slauf sa pojasom koji bebi,ili malom detetu omogucava maksimalno uzivanje,da ne moze da prevrne i da ima pravilan polozaj u moru,ali kod nas ima da se naruci za 30 e :blink:

Milenice, imas takav pojas u Aksi, ne znam koliko kosta ali mogu da saznam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam gledala u Aksi te prsluke,ali najmanji je za dete od 3 godine .Da li postoje manji,za dete od dve godine? Volim da mi dete bude zasticeno,obzirom da ja ne znam da plivam :unsure: Cula sam za par slucajeva ove godine kako u Grckoj su upadali u apartmane ljudima,opiju ih suzavcem i opljackaju.Koliginici s posla moje tetke se to desilo,imali su i dete u sobi.Tu sam se smorila ,jer kad idem sa detetom,uvek puno mislim o svemu,a sad cu imati dodatnu brigu ,s obzirom da znam od komarca da napravim magarca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Boze, a u kom su mestu bili Milenice? :unsure:.. e sad kako si povezala pljacku i prsluk za plivanje nije mi jasno :lol:

Hellen voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Boze, a u kom su mestu bili Milenice? :unsure:.. e sad kako si povezala pljacku i prsluk za plivanje nije mi jasno :lol:

Oba slucaja su bila na Halkidikiju .I mi tamo idemo .Ma tema je more,pa ja uz to sve povezemsamo nabacujem svasta,pravim zbun i sama sebi :rolleyes:

Sad cu da okacim ovo sto sam mislila guma sa prslukom,ali je bas skupo.Mozda je dobra stvar,ali su nabudzili cenu ,tako da ja ne mogu da kupim tako nesto da bi koristili samo 10 dana .Ako ima taj prsluk za dete od dve godine,javljajte gde u Bgu ima .amorfati,jesi i ti mislila na ovo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neko nesto da mi kaze o Baosicima? Kako je tamo, jel ok za decu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam okacila na caskanju kad se povela prica o gumama za plivanje, o ovome sto ti isto pricas. Mislim da je bilo i opcija da se naruci, probacu da nadjem. I meni se cini kao super stvar, mnogo bolje od onih obicnih sa rupama. E sad mm mi prica kad ode na plivanje vidja klince sa nekim perajima kako je to super stvar za ucenje i odrzavanje na vodi i da bi kao video dal ima da se uzme. A to ti je kao ono ajkulino ledjno i nekako se veze i od onog je kao plutajuceg materijala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oba slucaja su bila na Halkidikiju .I mi tamo idemo .Ma tema je more,pa ja uz to sve povezemsamo nabacujem svasta,pravim zbun i sama sebi :rolleyes:

Sad cu da okacim ovo sto sam mislila guma sa prslukom,ali je bas skupo.Mozda je dobra stvar,ali su nabudzili cenu ,tako da ja ne mogu da kupim tako nesto da bi koristili samo 10 dana .Ako ima taj prsluk za dete od dve godine,javljajte gde u Bgu ima .amorfati,jesi i ti mislila na ovo?

[media=]

Da, to je to, postoje tri nivoa u zavisnosti od uzrasta deteta, mi smo uzeli zutu. Pitacu mm koliko je kostala pa ti javljam sutra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice, gde na Halkidikiju? I mi idemo tamo, sad si me zabrinula, nikada isam razmisljala da tako nesto moze da se desi na letovanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice, gde na Halkidikiju? I mi idemo tamo, sad si me zabrinula, nikada isam razmisljala da tako nesto moze da se desi na letovanju

Ma i prvi i drugi prsten "terorisu " .Problem je sto zbog krize imaju samo jedna policijska kola na ceo prsten ,tako da ne mogu bas da odrzavaju red .Zbog krize cak idu dva pandura na jedan motor ,stede .Kod njih je sada stvarno frka ,velika kriza i zato je situacija takva.U novinama se bas i ne pise o tome. I ja sam zabrinita ,al valjda ce sve biti ok.Bicemo oprezniji i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Boze, a u kom su mestu bili Milenice? :unsure:.. e sad kako si povezala pljacku i prsluk za plivanje nije mi jasno :lol:

Hehehe, i ja sam se bas nasmejala ovome!!!

Ma i prvi i drugi prsten "terorisu " .Problem je sto zbog krize imaju samo jedna policijska kola na ceo prsten ,tako da ne mogu bas da odrzavaju red .Zbog krize cak idu dva pandura na jedan motor ,stede .Kod njih je sada stvarno frka ,velika kriza i zato je situacija takva.U novinama se bas i ne pise o tome. I ja sam zabrinita ,al valjda ce sve biti ok.Bicemo oprezniji i to je to.

Citala sam ja reportazu o nekom bracnom paru koji su tako opljackali.. njima su ukrali svo zlato i oko 2000e - oni se bojali da ostave u BG da im neko ne opljacka stan, zalosno.

Mi smo prosle god bili u Polihronu i policija je stalno patrolirala. Nema sanse da je jedan auto na ceo prst.. I ovih sa motorom je bilo gomila i svima su redom pisali kazne bas zato sto je kriza. Cak su i nama pisali ali su ovi iz agencije sredili nama i komsijama da ne platimo, bilo je nesto oko parkiranja a ulica nije bila dobro obelezena.

Verujem da je ovaj slauf sa prslukom dobra stvar ali i meni je bezveze dati 3000din za nekoliko dana. One gume sa rupama su katastrofa, mi smo ih dve kupili i ni jedno dete nije koristilo.. sad smo u fazi misica sa Lukom a nadam se i Stefan da ce ove godine poceti, ja sam mu kupila- za manje od 200din disnijevi!!!

Hellen voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name=Ivana :)' timestamp='1374944674' post='706294]

Hehehe, i ja sam se bas nasmejala ovome!!!

Citala sam ja reportazu o nekom bracnom paru koji su tako opljackali.. njima su ukrali svo zlato i oko 2000e - oni se bojali da ostave u BG da im neko ne opljacka stan, zalosno.

Mi smo prosle god bili u Polihronu i policija je stalno patrolirala. Nema sanse da je jedan auto na ceo prst.. I ovih sa motorom je bilo gomila i svima su redom pisali kazne bas zato sto je kriza. Cak su i nama pisali ali su ovi iz agencije sredili nama i komsijama da ne platimo, bilo je nesto oko parkiranja a ulica nije bila dobro obelezena.

Verujem da je ovaj slauf sa prslukom dobra stvar ali i meni je bezveze dati 3000din za nekoliko dana. One gume sa rupama su katastrofa, mi smo ih dve kupili i ni jedno dete nije koristilo.. sad smo u fazi misica sa Lukom a nadam se i Stefan da ce ove godine poceti, ja sam mu kupila- za manje od 200din disnijevi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo bili prosle godine u Polihronu ,i ja ih nisam vidjala uopste.Zaista je jedan auto na ceo prsten.Moj muz je Grk ,a imam i puno prijatelja Grka koji tamo imaju stanove ,pa mi otuda i informacije.Ja sam zvala policiju zbog jednog problema.Dosli su posle dva sata ,kad sam bila ubedjena da i nece doci .Mada tada sam ih zvala iz Soluna ,gde ih ima puno vise.Ne znam,Policija je kod njih vise u civilu,zbog hvatanja emigranata . Ma ja i mislim da ti koji kradu nisu Grci .Bezveze sto i pomenuh ovo,al eto treba se paziti .Mislim ja se svakako pazim , o parama i ne razmisljam,jer koristim karticu ,samo me iznerviralo ovo koriscenje suzavca .Da se nije dogodilo prijateljici moje tetke koja je bila sa detetom,ne bih ovo ni pomenula.

Sto se tice onog slaufa,mislim da cu ga kupiti,jer on moze da se koristi vise godina,jer se podesava pozadi kaisem ,tako da mislim da bar naredne 3 godine moze da ga koristi,al nadam se da ce nauciti da pliva,nece biti kao ja :) .

Malo kasnim sa odgovorom ali tu sam :) . Milenice, pojas kosta nesto ispod 3000 din., ni mm nije bas siguran ali negde izmedju 2600 i 2900. Tacno je da moze da se koristi vise godina, na ovom nasem pise 2-6 god. Hvala ti na info. o pljackama, korisno je znati kad vec idemo tamo. Grci su bas prsli, samo ih jos fali da rasteraju turiste a od toga zive... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što se tiče ovih čuda i pomagala za plažu,meni je taj žuti šlauf sa rupama za nogice bio odličan,ali samo u prve 2 godine već posle deca mogu da plivaju sa mišićima i oni su najbolji,kako god,roditelji prave veliku grešku jer idu na plažu sa velikim brojem rekvizita i pomagala i sa stavom NE TAMO UDAVIĆEŠ SEEEEEEEEEEE,treba biti potpuno opušten,puštati dete da ide gde god i koliko god dudoko želi da ide,jer kada oseti da mu se gubi tlo ono će samo nazad i naravno da će se naučiti SAMO čuvati a samim tim i bolje će se snalaziti u vodi (i brže će naučiti da pliva)...naravno neko od roditelja je uvek tu ;) ...moja Anđa već pliva u doboko ^_^ i baš bi volea da znam postaviti snimak da vidite to :rolleyes: (dobro mi smo ovde na moru dugo tako da je imala vremena naučiti ali kako god)

breza i paper_moon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je divno kad deca nemaju nikakav strah od vode, mene je cale naucio da plivam, kad sam bila bas jako mala, nikakav strah od vode i dubine nemam, uvek sam obozavala da skacem sa visokih stena na glavu i slicno..i nadam se da cu to preneti i mom detetu, kao i ljubav prema vodi.

Recimo moja mama je naucila tek sa 25 godina da pliva (cale je naucio :D) i dobro pliva, ali to ne moze da se poredi sa nekim ko nauci sa 4-5 godina i nema apsolutno nikakav strah..moja keva ipak ne pliva ka pucini sto je meni omiljena aktivnost, nego paralelno sa obalom, i nije to to..

Ah, more :)

Megi. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam jako rano naucila da plivam (6god), i obozavam da plivam, ne bojim se vode...

Jel bas niko nije bio u Baosicima??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Megi, mogu ti pomoci samo sa ovim linkom za sajt koji i ja iscitavam radi informacija za neku destinaciju ili smestaj :) Imas dole u nizu temu Baosici a nacices i bilo sta drugo da te zanima vezano za CG pa pogledaj.

http://www.putovanja.info/forum/forum/18-crna-gora/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.