More, ah more

odgovora

Objavljeno

Ma znam da je dvokrevetni nego ovo drugo a nemoguce polupansion jer je jeftinije.

Hvala u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znam da je dvokrevetni nego ovo drugo a nemoguce polupansion jer je jeftinije.

Hvala u svakom slucaju.

nesto polovicno jeste..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :) Bitno mi je da bude pescana plaza i da smestaj ne bude daleko od plaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :) Bitno mi je da bude pescana plaza i da smestaj ne bude daleko od plaze.

U Nei Poriju je sve uz plazu nekako. Najdalje sto moze biti je dve ulice paralelno od plaze, koliko sam ja videla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znam da je dvokrevetni nego ovo drugo a nemoguce polupansion jer je jeftinije.

Hvala u svakom slucaju.

Da nije to suteren?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine moze biti da jeste. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name=Ivana :)' timestamp='1373037915' post='696474]

Mmmoj Dvokrevetni studio i trebalo bi da je nesto polovicno, mozda polupansion :P

Inace, Nei Pori je divan, za malu decu posebno. Plaza je najlepsa u Grckoj, hahhaha. Mozda nije najlepsa ali je prilicno cisto, sve je sitni pesak, sama plaza je jako jako prostrana, od plaze ide prvo dosta plicaka, sto je nama super za malu decu. Bukvalno da lezis i gledas ih kako se brckaju u plicaku.

mna mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name=Ivana :)' timestamp='1373034998' post='696451]

Ja moram da pitam, sto je tako skupo u CG?

Stvarno ne kontam.. mi placamo smestaj u Nei Poriju, na samoj plazi nekih 8e po osobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

......inače na pr,taj Nei Pori,šta je to konkretno,mestašce,gradić,šta tu sve ima,da li to liči na pr. na Paraliju?

Ja ne znam za Nei Pori, ali znam da smo jesenas bili blizu Neos Marmarasa, i kada smo svratili u taj gradic kod drugara, ja sam se bas razocarala. Veruj mi mna mama da je Igalo - Monte Carlo u odnosu na ono. Nismo mogli da nadjemo ni normalan restoran da pojedemo svezu ribu. U prodavnicama skupo, Grci smoreni i neljubazni. A za apartman u kom su boravili nasi drugari ne bih dala ni 5 evra. Jedino sto je more zaista dosta cistije nego u CG (ne racunam plaze na koje se dolazi barkom tipa Mamula, Dobrec, Zlatna vala i sl.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pojma nemam ali isto znam da ni u Srbiji u bilo kom delu (skoro) da ne možeš prespavati ispod 10 e(moji mama i tata čest pujtuju pa su po Srbiji po nekoliko puta godišnje),e sad ne znam ni ja više......inače na pr,taj Nei Pori,šta je to konkretno,mestašce,gradić,šta tu sve ima,da li to liči na pr. na Paraliju?

Ne lici, Paralija je vasar, meni se licno ne svidja. Ovo je malo mesto ali je duz plaze siroko setaliste-kej, prepuno je lepim restoranima, kaficima, picerijama...

Znam da je smestaj i u Srbiji skup, znam da uglavnom ne mozes naci ispod 10e.. Nei Pori je mirno mestasce sa prelepom plazom i vodom. Pored je Platamon pa ko voli buku i guzvu moze tamo da ode malo.. Ima pijacu- moj svekar to uvek navodi kao bitnu stavku :D , i sve ostalo sto ti treba..

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se upišem ovde, mi smo prekjuče rezervisali, idemo 10. septembra. Ne možete da zamislite kolikooooooo jedva čekam, samo da A. lepo sve to prihvati i da uživa!

Moram sad da iščitam onu temu o putnoj apoteci :D

Kristina86 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi krecemo prvog septembra a ja vec spisak pravim koliko sam nestrpljiva :D

Jel ovo tema za Cg samo? Ja citam naslov - more, ah more - pa reko generalno...cisto da ne promasim temu, to je sve :D

My happiness i Kristina86 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valjda nije samo za CG, ni mi ne idemo tamo :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ček,pa u naslovu nigde nema da je reč o CG...

Megi. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma pitam, posto su par poslednjih strana o tome, pa kad sam spomenula more, pricali mi za Cg..zato kazem :)

Razmisljam jel nam bolje da krenemo uvece oko 22, da beba lepo prespava put, stignemo tamo rano ujutru..pravimo pauze da vozac odmori, da se zamenimo eventualno i zbog nje kad zatreba...jel ste nocu putovali ko je isao kolima na more sa bebom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma pitam, posto su par poslednjih strana o tome, pa kad sam spomenula more, pricali mi za Cg..zato kazem :)

Razmisljam jel nam bolje da krenemo uvece oko 22, da beba lepo prespava put, stignemo tamo rano ujutru..pravimo pauze da vozac odmori, da se zamenimo eventualno i zbog nje kad zatreba...jel ste nocu putovali ko je isao kolima na more sa bebom?

Ne znam koliko ti je staro dete, ali prosle godine smo letovali sa klincem koji je tada imao 20 meseci, putovali smo nocu, krenuli smo oko 22h, on je zaspao cim je usao u kola, do mora smo stajali nekoliko puta radi odmora, da se protegnemo, malo smo se mm i ja menjali za volanom, a klinac se probudio cim smo stigl na more....znaci put bez problema nit se budio niti nista isto tako je bilo i u povratku...tako da uzivajte :)

Hellen voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba nikad od rodjenja nije zaspala ni u kolicima ni u autu duze od nekoliko minuta, tako da ce nama ovih par sati avionom biti vrrrrlo zanimljivo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo do Grcke putovali u jednom pravcu-nocu(probudio se dok sam ga unela u auto pa bio budan od 23h do 03h),u u povratku po danu.mnogo je lakse nocu putovati ipak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba nikad od rodjenja nije zaspala ni u kolicima ni u autu duze od nekoliko minuta, tako da ce nama ovih par sati avionom biti vrrrrlo zanimljivo :D

Nama je put avionom proleteo zbog sike,jer je ja stavim da siki,ona drema i stigli smo.A sad kad je velika onda je bilo gledanje kataloga,a i putnici su je zabavljali dok nije stigla.Mene nervira onaj pojas što se veže bebi,pa se zakači na tvoj,baš je nezgodno,a ona se vrpolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, u Grcku i mi idemo..11 meseci ce tad imati nepunih...ma da, najbolje je nocu, i zbog vrucine a i da se ne unervozi ona nego lepo pajki..samo ne znam kako cemo kad budemo pravili pauzu zbog nas a ona spava..ne bih joj prekidala san..moracemo se mm i ja menjati u voznji..

Ona u kolima uvek zaspi, bez greske, ali opet ne znam kako ide to sa budjenjem i slicno..inace se nocu budi da siki, videcemo kako ce biti u voznji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen mi smo krenuli rano ujutru od kuce i pravili pauzu u Nisu do uvece. Veruj mi da mije taj put do Nisa od 2,5-3h bio mucniji nego put do Grcke. Mozes da zamislis klinci naspavani, cili i veseli a aj crknuta od pakovanja :wacko: Oko 2h ujutru smo krenuli iz Nisa, odmah su zaspali. Moj ti je savet da kad stanete da odmorite ponudis je kroz san da siki da ti se ne budi dok vozite za podoj jer cete morati naknadno da stajete ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm,meni se cini da bi kod nas bila losa ideja da putujemo nocu.N uglavnom spava celu noc,ali se mnogo vrti,spava na ledjima,stomaku,boku...Predje ceo krevetac uzduz i popreko... :D Mislim da bi se cesto budila jer je u autosedistu samo u jednom polozaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja sam ovu moju prosle godine 600km drzala u narucju, spavala je, sisala, pricala joj price...u odlasku smo super prosli, ali u povratku bzvz - pola puta je povracala.

Inace, ovo moje dijete nikako ne podnosi voznju, i kad idemo na mnoooooooooogo krace relacije, ona povraca.

I ja sam za to da se putuje nocu ali moj muz nece ziv. Onda je najbolje krenuti oko 4,5h sati ujutru, bar smo mi tako uradili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.