More, ah more

odgovora

Objavljeno

Hvala na savetima, mm i ja smo hteli da letujemo u Igalu, za Njivice sam cula i gledala neke slike , a u krajnjem slucaju to je tu....

Ja se samo plasim da beba ne zakaci neki virus dole, jer je to specificno za cg, a sad mi se drugarica sa troje dece vratila iz canja prekinula je letovanje posle tri dana jer su svi zaradili stomacni virus :(

Moja drugarica je uzasno prosla sa detetom u CG.

Nas stariji sin je pre dve godine isao sa babom i dedom u CG i sve je bilo ok. Uskoro idu opet tako da, mislim da je i to kao i sve lutrija..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Njivice ok...Igalo ne-nikako,ogromna gužva...HN i to savinsi deo gde je mirnije i gde je čisto (tamo gde smo mi ^_^ )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S&S ove godine idu sa Lukom u Meljine.

Ja slabo poznajem CG i ne znam kako je ali, nije Luka vise mali a i oni, ako im se ne svidi trazice nesto drugo gde je bolje..

Prijatelji idu u Orahovac vec dve godine, kazu da im je divno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu da idem u HN makar se izvrnula. MNA, mozes li da mi preporucis nesto od jeftinijeg smestaja? :D

mna mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ste nosile/nosite od kucne apoteke na more za bebe? Citam neke spiskove po netu, pa ono je strasno..kapi za oci, usi, nos, antibiotici, sredstva protiv alergija, protiv mucnine..ma nema sta nisu naveli..

Ja sam mislila ovako:

toplomer, panadol baby, sredstvo za rehidraciju, probiotik, povidon jod, gazice i hanzaplast i to je to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na savetima, mm i ja smo hteli da letujemo u Igalu, za Njivice sam cula i gledala neke slike , a u krajnjem slucaju to je tu....

Ja se samo plasim da beba ne zakaci neki virus dole, jer je to specificno za cg, a sad mi se drugarica sa troje dece vratila iz canja prekinula je letovanje posle tri dana jer su svi zaradili stomacni virus :(

Ja nesto ne volim Igalo, sto rece mna mama, guzva je velika, a i dosta je prljavo more. Ali Njivice su bas blizu pa mozete da dolazite kolima na plazu. HN obozavam oduvek, i pre nego sto sam se udala za bokelja! :wub:

Mi u Njivicama nikada nismo zakacili stomacni virus, mada svakog leta vlada..

Sto se tice kucne apoteke, Hellen, mislim da je to skroz ok, vazno je da imas nesto za prvu pomoc, a sve ostalo ima i tamo da se kupi, pa ne idete na pusto ostrvo. ;)

Ono sto preporucujem je da u RFZO izvadite zdravstveno osiguranje za decu, a mozete i za sebe, pisala sam o tome u temi "Da li uzimate osiguranje za dete pre putovanja"..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, nasha, sad cu pogledati i tu temu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ste nosile/nosite od kucne apoteke na more za bebe? Citam neke spiskove po netu, pa ono je strasno..kapi za oci, usi, nos, antibiotici, sredstva protiv alergija, protiv mucnine..ma nema sta nisu naveli..

Ja sam mislila ovako:

toplomer, panadol baby, sredstvo za rehidraciju, probiotik, povidon jod, gazice i hanzaplast i to je to..

JA sam nosila panadol baby,i po preporuci doktora Rehydrosal(prasak za rehidraciju)i Probiotik forte ....hvala Bogu,nista mi od toga nije bilo potrebno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ste nosile/nosite od kucne apoteke na more za bebe? Citam neke spiskove po netu, pa ono je strasno..kapi za oci, usi, nos, antibiotici, sredstva protiv alergija, protiv mucnine..ma nema sta nisu naveli..

Ja sam mislila ovako:

toplomer, panadol baby, sredstvo za rehidraciju, probiotik, povidon jod, gazice i hanzaplast i to je to..

U temama gde se pisalo sta nositi od putne apoteke je svasta nesto napisano. Ja sam uvek kupovala sve sto ne daj boze moze zatrebati ali vise ne. Nosim samo sto je potrebno od redovne terapije, i ovo standardno tipa, toplomer, antipiretik, antihistaminik, nesto za rehidrataciju, probiotik jer ga deci dajem uvek pred put i prva dva dana kad stignemo. Za sve ostalo verujem da placas putno osiguranje pa bas i ako ti nesto zatreba to ce da ti pokrije troskove..

mna mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sta znam Igalo smo odabrali jer je plaza pesak i u moru nije kamenje neko pesak a stariji sin ga obozava prosle godine smo bili u canju gde je plaza pesak a more kamencici on nije uzivao a kad smo otisli do lcinja gde je svuda pesak nije hteo iz vode da izadje...a HN nesto ne volim mozda pre meljine ili zelenika malo dalje od grada a opet tu blizu...nisam pametna....sou kad moras da udovoljis svima starijem detetu a opet moram i da mislim na bebca...na kraju vidim da ce biti zlatibor <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sta znam Igalo smo odabrali jer je plaza pesak i u moru nije kamenje neko pesak a stariji sin ga obozava prosle godine smo bili u canju gde je plaza pesak a more kamencici on nije uzivao a kad smo otisli do lcinja gde je svuda pesak nije hteo iz vode da izadje...a HN nesto ne volim mozda pre meljine ili zelenika malo dalje od grada a opet tu blizu...nisam pametna....sou kad moras da udovoljis svima starijem detetu a opet moram i da mislim na bebca...na kraju vidim da ce biti zlatibor <_<

Onda Njivice definitivno otpadaju, tu nema peska, samo tucanik i kamenčići. Moji klinci celo leto bosi, papuce nose samo uvece kad krenemo u setnju, navikli su na kamenje i uopste im ne smeta. A mi ne volimo pesak, bili smo u septembru u Grckoj i narednih mesec dana sam pronalazila pesak po kuci, svuda se zavuce, a more u plicaku uvek nekako kao da je prljavo od tog mulja koji se digne (to je naravno samo moj utisak).

mna mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nesto ne volim Igalo, sto rece mna mama, guzva je velika, a i dosta je prljavo more. Ali Njivice su bas blizu pa mozete da dolazite kolima na plazu. HN obozavam oduvek, i pre nego sto sam se udala za bokelja! :wub:

Mi u Njivicama nikada nismo zakacili stomacni virus, mada svakog leta vlada..

Sto se tice kucne apoteke, Hellen, mislim da je to skroz ok, vazno je da imas nesto za prvu pomoc, a sve ostalo ima i tamo da se kupi, pa ne idete na pusto ostrvo. ;)

Ono sto preporucujem je da u RFZO izvadite zdravstveno osiguranje za decu, a mozete i za sebe, pisala sam o tome u temi "Da li uzimate osiguranje za dete pre putovanja"..

Aaaaaaaaaaaaaa dakle udaNa si za "mog" Bokelja, divota :rolleyes:

Ja cu da idem u HN makar se izvrnula. MNA, mozes li da mi preporucis nesto od jeftinijeg smestaja? :D

E pa zavisi šta hoćete,GDE hoćete,KADA i koliko ste para spremili za smeštaj....mada se dobar smeštaj nikada ne traži u cik sezone i taj dobar smeštaj je većinom VEĆ rezervisan,za te termine u cik....šta te interesuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sta znam Igalo smo odabrali jer je plaza pesak i u moru nije kamenje neko pesak a stariji sin ga obozava prosle godine smo bili u canju gde je plaza pesak a more kamencici on nije uzivao a kad smo otisli do lcinja gde je svuda pesak nije hteo iz vode da izadje...a HN nesto ne volim mozda pre meljine ili zelenika malo dalje od grada a opet tu blizu...nisam pametna....sou kad moras da udovoljis svima starijem detetu a opet moram i da mislim na bebca...na kraju vidim da ce biti zlatibor <_<

Pa onda si ti nešto pobrkala,jer je najviše mira upravo u HN-u,u Igalu je takva buka,gungula,gužva,trešte razne muzike popularnog turbo zvuka,'mirišu' razni mirisi od pljeski i sličnih stvari da mene jeza podilazi od same pomisli....a u HN-u je to potpuno druga stvar,sve je drugačije :wub: ...(a opet je sve tu blizu)

nasha voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaaaaaaaaaa dakle udaNa si za "mog" Bokelja, divota :rolleyes:

Više vredi čaša mora nego cela Crna Gora! :wub:

Da se ne uvrede Crnogorke, šalim se malo, nije na nacionalnoj osnovi. ;)

mna mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mna, nisam ja mislila na neki fancy smestaj :D ja bih nesto jeftinije ako moze za 7-8 eura po osobi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mna, nisam ja mislila na neki fancy smestaj :D ja bih nesto jeftinije ako moze za 7-8 eura po osobi :D

ma kakvi fency smeštaj takav i ne znam,ali ni ne znam za smeštaj od po 7-8 e a da je iole pristojan i da je ovde u HN-u,možda gore u brdima,ali stvarno..eto pogledaj na netu,veruj mi svašta idavaju i za 10 e po osobi :( .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma kakvi fency smeštaj takav i ne znam,ali ni ne znam za smeštaj od po 7-8 e a da je iole pristojan i da je ovde u HN-u,možda gore u brdima,ali stvarno..eto pogledaj na netu,veruj mi svašta idavaju i za 10 e po osobi :( .....

Mi smo pre tri godine u Budvi placali 8 eura, 5min od plaze. Verujem da je sada skuplje... A bilo je bas pristojno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo pre tri godine u Budvi placali 8 eura, 5min od plaze. Verujem da je sada skuplje... A bilo je bas pristojno.

Sve je moguće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je moguće...

Da, ali to smo otisli tamo pa smo lutali, trazili celog dana smestaj i to smo nasli. Naravno, kazem, verujem da je sada sve poskupelo. Ne, ne, preko 10eura ne mogu dati, valjda cu naci nesto pristojno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moram da pitam, sto je tako skupo u CG?

Stvarno ne kontam.. mi placamo smestaj u Nei Poriju, na samoj plazi nekih 8e po osobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene pomoc, ovde je aktivno pa cu da pitam. Sta znaci Semi-Based? Npr pise:

2 Bed Studio, Semi-Based , jel misle na krevet na sprat ili francuski lezaj??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmmoj Dvokrevetni studio i trebalo bi da je nesto polovicno, mozda polupansion :P

Inace, Nei Pori je divan, za malu decu posebno. Plaza je najlepsa u Grckoj, hahhaha. Mozda nije najlepsa ali je prilicno cisto, sve je sitni pesak, sama plaza je jako jako prostrana, od plaze ide prvo dosta plicaka, sto je nama super za malu decu. Bukvalno da lezis i gledas ih kako se brckaju u plicaku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nei_pori_foto.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.