More, ah more

odgovora

Objavljeno

Moze par savjeta za vrijeme boravka na plazi? Prvi put idemo na more pa me malo plasi kako ce se ona ponasati...prije svega mislim na stvari tipa sta ako se naguta morske vode i sl.

Unaprijed hvala.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok se ne oglasi mna mama..može neka preporuka za trokrevetnu sobu sa kupatilom za Herceg Novi...pošaljite mi pp-om brojeve telefona. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok se ne oglasi mna mama..može neka preporuka za trokrevetnu sobu sa kupatilom za Herceg Novi...pošaljite mi pp-om brojeve telefona. :)

Odustala od Petrovca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze par savjeta za vrijeme boravka na plazi? Prvi put idemo na more pa me malo plasi kako ce se ona ponasati...prije svega mislim na stvari tipa sta ako se naguta morske vode i sl.

Unaprijed hvala.... ;)

Nemoj da brines. Nista strasno ako proguta malo vode,ispljunuce. Moje dete je lizalo slane prste i probala je kakav ukus imaju kamencici iz mora. Mazi je cesto,kapu na glavu,opremi se alatima za plazu(kofice,lopatice,grabulje i sl.). I uzivajte! Sigurno cete se lepo provesti! :)

Moje dete je na moru pokazalo da je prava riba u horoskopu. Jedini problem je bio kad treba izaci iz vode. Sprijateljila se sa mnogo dece na plazi,plivala sa patkicom i misicima,igrala u pesku. Brckala se u plicaku bez icega,lizala vodu i kamencice :blink: i super nam je bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze par savjeta za vrijeme boravka na plazi? Prvi put idemo na more pa me malo plasi kako ce se ona ponasati...prije svega mislim na stvari tipa sta ako se naguta morske vode i sl.

Unaprijed hvala.... ;)

kao prvo, nemoj da brines i time opterecujes sebe. nece joj biti nista ako proguta vodu, pesak.. pa i na igralistu sa peskom pesak zavrsi i u ustima-cesto..

meni su najlepsa letovanja od kako imam decu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bas vam hvala,sad mi je lakse.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da brines. Nista strasno ako proguta malo vode,ispljunuce. Moje dete je lizalo slane prste i probala je kakav ukus imaju kamencici iz mora. Mazi je cesto,kapu na glavu,opremi se alatima za plazu(kofice,lopatice,grabulje i sl.). I uzivajte! Sigurno cete se lepo provesti! :)

Moje dete je na moru pokazalo da je prava riba u horoskopu. Jedini problem je bio kad treba izaci iz vode. Sprijateljila se sa mnogo dece na plazi,plivala sa patkicom i misicima,igrala u pesku. Brckala se u plicaku bez icega,lizala vodu i kamencice :blink: i super nam je bilo.

Moja i tvoja cerkica kao da su sestre :lol: Osjecam da ce biti kao i sa tvojom. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze par savjeta za vrijeme boravka na plazi? Prvi put idemo na more pa me malo plasi kako ce se ona ponasati...prije svega mislim na stvari tipa sta ako se naguta morske vode i sl.

Unaprijed hvala.... ;)

Sve su ti devojke rekle :)

Morska voda je zdrava tako da i ako se naguta nije strasno. ja moje dete bacim u vodu da zarano i ocisti sve i nos i grlo :)

ne bi verovala sta sve izadje iz nosa :lol:

sto se peska tice ako vam upadne u oci samo ocistiti fizioloskim rastvorom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze par savjeta za vrijeme boravka na plazi? Prvi put idemo na more pa me malo plasi kako ce se ona ponasati...prije svega mislim na stvari tipa sta ako se naguta morske vode i sl.

Unaprijed hvala.... ;)

Samo se opusti i bez nekakvih velikih 'sprava' za plivanje,dovoljno je ona guma sa 'duplim' sedalom,i igračke za plažu,tipa kantice i tih stvarčica,možete i mali čamčić tako da u njemu možete da je vozate a i može služiti kao bazenčić,kada dođete na plažu ponašajte se kao da ste na livadi,bez nekih 'upozorenja' PAZI,NE DUBOKO,UDAVIĆEŠ SE,NE GUTAJ VODU,OČISTI OČI...sve što detetu smeta to neće raditi,što više dete upozoravamo-više će se plašiti a nema čega...ono treba da je slobodno,što više decu 'puštamo',ona će sebolje sama paziti i brže će naučiti da plivaju...ništa im neće biti ni od peska bi od vode...i velika napomena,da puštate dete da hoda boso po plaži i da se pentra po stenama ako ih ima u blizini (savršeno za motoriku :D )

Dok se ne oglasi mna mama..može neka preporuka za trokrevetnu sobu sa kupatilom za Herceg Novi...pošaljite mi pp-om brojeve telefona. :)

Sami špic sezone u HN i jako je tešto naći dobar smeštaj ali naravno nije nemoguće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

secer, mna mama....zahvaljujem...a ja joj vec kupila gumene sandale za po plazi(zbog vruceg pijeska) :lol:

p.s.mna, sorry,kako izgleda ta guma sa duplim sedalom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

secer, mna mama....zahvaljujem...a ja joj vec kupila gumene sandale za po plazi(zbog vruceg pijeska) :lol:

p.s.mna, sorry,kako izgleda ta guma sa duplim sedalom?

verovatno je mislila na ovo

IntexMyBabyFloat26_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

verovatno je mislila na ovo

IntexMyBabyFloat26_n.jpg

meni su te gume jako ne prakticne. jos za Luku smo kupili kad je bio beba ali nekako uvek se uvuce u izmedju guzova i zulja.. dva smo kupili i samo su stajale jer dete nije htelo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

verovatno je mislila na ovo

IntexMyBabyFloat26_n.jpg

E na to...mada je Ivana donekle u pravu,dosta dece neće da se 'uvuče' u to...ali ima raznih gima sa tim 'prorezima' za noge,tako da već će se nešto naći..najvažnije je da roditelji budu OPUŠTENI i da ne skaču za svaku sitnicu...dete treba pustiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaki put kada odemo na more u CG, mi se lepo provedemo...voda, tj. more bude čisto, toplo, prijatno za kupanje...domaćini, konobari, meštani... svi su ljubazni, žele da pomognu, da popričaju, objasne gde se šta nalazi...ne smeta im ekavica i kada je i čuju osmeh još više razvuku...sva mesta u kojima smo bili (Petrovac na Moru, Bečići, Budva, Rafailovići, Plavi Horizonti, Herceg Novi, Meljine i Igalo) su ostavili veoma pozitivan utisak...zdravstveno smo uvek bili ok...iako ništa preventivno nismo pili, ni mi odrasli, ni deca...

Ove godine smo bili U HN...prelep grad sa dve mane...male betorine ili sa krupnim kamenjem plaže(nisu pogodne za decu) i mnogo stepenika (takođe nije pogodno za decu)...i odlučila sam da pošaljem mail gradonačelniku da malo obrate pažnju na prelep park pored bioskopa kojeg su veoma zapustili.

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaki put kada odemo na more u CG, mi se lepo provedemo...voda, tj. more bude čisto, toplo, prijatno za kupanje...domaćini, konobari, meštani... svi su ljubazni, žele da pomognu, da popričaju, objasne gde se šta nalazi...ne smeta im ekavica i kada je i čuju osmeh još više razvuku...sva mesta u kojima smo bili (Petrovac na Moru, Bečići, Budva, Rafailovići, Plavi Horizonti, Herceg Novi, Meljine i Igalo) su ostavili veoma pozitivan utisak...zdravstveno smo uvek bili ok...iako ništa preventivno nismo pili, ni mi odrasli, ni deca...

Ove godine smo bili U HN...prelep grad sa dve mane...male betorine ili sa krupnim kamenjem plaže(nisu pogodne za decu) i mnogo stepenika (takođe nije pogodno za decu)...i odlučila sam da pošaljem mail gradonačelniku da malo obrate pažnju na prelep park pored bioskopa kojeg su veoma zapustili.

E baš mi je milo čiti da ste se nauživali... :) Jes umočila noge za mene? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E baš mi je milo čiti da ste se nauživali... :) Jes umočila noge za mene? :D

I guzi*u za mene? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas bili na kratko na more.3 sata.Ali,dovoljno da se malo nadišemo joda,i beba uživa u kupanjcu.Jedva čekam da odemo na malo duže..Uh,što vole pesak,a tek kako im se otvori apetit na moru..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas bili na kratko na more.3 sata.Ali,dovoljno da se malo nadišemo joda,i beba uživa u kupanjcu.Jedva čekam da odemo na malo duže..Uh,što vole pesak,a tek kako im se otvori apetit na moru..

Tacno! Moja se valjala po ceo dan,pa je trcala u vodu da spere to sa sebe i opet sve ispocetka.:) Uzivala je u plivanju. Apetit se povecao,moje malo prase!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E baš mi je milo čiti da ste se nauživali... :) Jes umočila noge za mene? :D

I guzi*u za mene? :D

Naravno..i to više puta... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas bili na kratko na more.3 sata.Ali,dovoljno da se malo nadišemo joda,i beba uživa u kupanjcu.Jedva čekam da odemo na malo duže..Uh,što vole pesak,a tek kako im se otvori apetit na moru..

Maki, a gde ste bili?

Kad rece apetit, moje dete na moru je jelo vise od nas dvoje. Sto bi rekao jedan nas drugar: pase kao kombajn! :lol:

Priustiti deci more znaci pre svega da cete im priustiti zdravlje, samim tim i kvalitetno odrastanje.

NSanja, skidam kapu za tvoju odluku i kako si se snasla. Bravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno..i to više puta... :P

Jos ti slana gu*ica jel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki, a gde ste bili?

Kad rece apetit, moje dete na moru je jelo vise od nas dvoje. Sto bi rekao jedan nas drugar: pase kao kombajn! :lol:

Priustiti deci more znaci pre svega da cete im priustiti zdravlje, samim tim i kvalitetno odrastanje.

NSanja, skidam kapu za tvoju odluku i kako si se snasla. Bravo!

Za dnevnu varijantu idemo u Šušanj,pa se sklonimo na neku plažicu gde nema gužve,al se poslije tri sata vraćamo kući.Sjutra zovem Radu,mm nije dobio još godišnji,ali ako mu izrabljivač ne bude ni dao,reći će da je bolestan pa će izmuvati ta 3 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos ti slana gu*ica jel?

-_- Samo ti mene zezaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

def. ne idemo na more.

A sto me najvise nervira, svi oko nas nam govore, ma sta cete na more, on je jos mali, nece ni da pamti, to ce za njega biti mucenje. Hellooooo, a sta je sa zdravljem? Bitno da svi oni idu negde... no dobro...

Bas mi je drago sto ste se lepo provele i sto su se vasi malisani nauzivali. Dace Bog pa cemo i mi otici sledece godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miva, zasto ne idete? Finanisjski?

Evo, mozes da ides sa Marijachi kod tetka Rade za jevtine parice -_-

Znas, to sto ti pricaju da Vuku ne treba more je isto kao sto pricaju da ne treba da sisa ili da treba da vec jede sarmu. Prema tome, ne obaziri se.

bikica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.