More, ah more

odgovora

Objavljeno

Koje mesto u Grckoj mi preporucujete?

Ako ces sever grcke da ti bude sto blize, onda ti preporucijem Nei Pori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ok, sve sam razumela. primera radi sam ti to navela cisto da vidis da ninje sve organizovani prevoz a ti gde nije mozes o svom trosku i zelji kako god hoces. avionom pa onda taxijem.. ili vec nekako ;)

mm kaze da se ne bi usudio da ide u egipat, posebno ne sad sa decom. pre par godina su njegovi stric i strina bili i bombardovan hotel do njih!!!

?! :blink: sacuvaj Boze , mi idemo tamo vec pet godina unazad , ja samo prosle godine nisam isla jer je marko bio mali , nisam cula za to ...

Konacno smo nasli dobar aranzman , i idemo 06.07 i jedva cekam... Ovo je nas hotel , cini mi se da ce deci biti fantasticno u aqua parku .... http://www.wayout.rs/egipat/hurgada/hotel-...-aqua-park.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ces sever grcke da ti bude sto blize, onda ti preporucijem Nei Pori.

Da, da. Nisi jedina. Bas cu se raspitati oko nekih aranzmana i volela bih da odemo tamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sad isla u hotel koji ima bazen na ostrvo poros i ovoj e poslednji put da idem u hotele koji imaju bazene. klinci kako ustanemo pravo na bazen i celo pre podne nisu hteli na plazu, tek poslepodne ih nekako nateramo na plazu. a ja se mislim, na bazenu sam mogla da blejim i u atini a ne da idem na ostvro i gubim sve cari ostrva,. tako da nikad vise bazene i slicne gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene nasla sam neki smestaj u Polihrono pa ako neko ima iskustva........Kakvo je mesto, cene..plaze...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene nasla sam neki smestaj u Polihrono pa ako neko ima iskustva........Kakvo je mesto, cene..plaze...?

Ivana:) letuje stalno tamo pa najbolje da pitas nju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene nasla sam neki smestaj u Polihrono pa ako neko ima iskustva........Kakvo je mesto, cene..plaze...?

e sad videh ovo..

super necete se pokajati. nema neki nocni zivot ali kome to treba tu je Hanioti na 10 minuta. plaza je po meni super. voda je jako lepa, cista i topla. cene su skroz ok.

kao prvo treba biti svestan da nisi u svom gradu i da vecina stvari jeste skuplja, ali nije nista drasticno.

klopa kod dr najbolja. mi smo tamo dosta toga kupovali i jeli, mislim giros 1,9e a bas je lep u odnosu na neke druge sto smo jednom probali.

kad idete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da, da dodam, sto se plaze tice..

kod velikog znaka lubenice (zak kod neke prodavnice na setalistu uz plazu) je super plaza. mi smo uvek tu, sad smo i smestaj tamo uzeli. tu je bas sve pesak. ako idete kolima steta je ne obici i okolna mesta jer su sva na 5km

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mi se vratismo sa letovanja ... Divno nam je bilo , Markoni je uzivao do maximuma! Apoteka hvala Bogu osta neraspakovana , jedino smo koristili autan i fenistil gel jer su komarci bili toliko dosadni da je i Markic sam ustajao nocu i lupao po krevetcu jer je video da ih mi tako ubijamo :D Hotel je zagarantovana vvrhunska zabava za klice , sa fantasticnim aqua parkom od uzrasta za Marka do baba od 70 godina ( komplet zamotanih , samo im oci vire i krv lije od razbijenih zuba na toboganima :D ) Markic je svako vece djuskao u beby disku , oci su mu se sklapale al u sobu se ne ide dok se svi ne razidju , ima decija kreativna radionica u hotelu , poseban odeljak u restoranu sa decijom nezacinjenom hranom ... Ma fantasticno je bilo ! Jedino sto smo svi dugogodisnji obozavaoci Egipta primetili je promena u ponasanju zaposlenih u hotelu , i to ne kod onih koji imaju neko zvanje , nego bas kod onih najsitinih i najmanje obrazovanih radnih profila , tipa konobari i sobari ... Malo su se obezobrazili i osili posle revolucije ali nista nepodnosljivo i neresivo , tako da smo svaki drugi dan imali susrete sa raznoraznim menadzerima hotela i posle toga dobijali i ono sto nam ne sleduje samo da budemo zadovoljni , tako da sve u svemu lepo je bilo ... By the way ... svi smo imali dijareju sem gospodina Marka za kog sam se najvise plasila , on se uklopio totalno sa Arapima , pa cak i po boji koze :D Na aerodromu po povratku su nam posebno proveravali pasose jer je bio jako crn za evropsko dete a pri ulasku je njihov carnik zaboravio da nam opali neki pecat pa je to dodatno unelo crv sumnje da sam ga ukrala od nekih Arapa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mi se vratismo sa letovanja ... Divno nam je bilo , Markoni je uzivao do maximuma! Apoteka hvala Bogu osta neraspakovana , jedino smo koristili autan i fenistil gel jer su komarci bili toliko dosadni da je i Markic sam ustajao nocu i lupao po krevetcu jer je video da ih mi tako ubijamo :D Hotel je zagarantovana vvrhunska zabava za klice , sa fantasticnim aqua parkom od uzrasta za Marka do baba od 70 godina ( komplet zamotanih , samo im oci vire i krv lije od razbijenih zuba na toboganima :D ) Markic je svako vece djuskao u beby disku , oci su mu se sklapale al u sobu se ne ide dok se svi ne razidju , ima decija kreativna radionica u hotelu , poseban odeljak u restoranu sa decijom nezacinjenom hranom ... Ma fantasticno je bilo ! Jedino sto smo svi dugogodisnji obozavaoci Egipta primetili je promena u ponasanju zaposlenih u hotelu , i to ne kod onih koji imaju neko zvanje , nego bas kod onih najsitinih i najmanje obrazovanih radnih profila , tipa konobari i sobari ... Malo su se obezobrazili i osili posle revolucije ali nista nepodnosljivo i neresivo , tako da smo svaki drugi dan imali susrete sa raznoraznim menadzerima hotela i posle toga dobijali i ono sto nam ne sleduje samo da budemo zadovoljni , tako da sve u svemu lepo je bilo ... By the way ... svi smo imali dijareju sem gospodina Marka za kog sam se najvise plasila , on se uklopio totalno sa Arapima , pa cak i po boji koze :D Na aerodromu po povratku su nam posebno proveravali pasose jer je bio jako crn za evropsko dete a pri ulasku je njihov carnik zaboravio da nam opali neki pecat pa je to dodatno unelo crv sumnje da sam ga ukrala od nekih Arapa :D

:lol: :lol: Lujko moja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: Lujko moja :D

Sad mi je smesno al mi uopste nije bilo smesno u toku kontrole :P Trckala sam ko blesava za njima i ko papagaj ponavljala : What is the problem ? What is the problem ? ... A on mi govori , Gospodjo sacekajte tu dok zavrsimo provere , nemojte ici za nama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad mi je smesno al mi uopste nije bilo smesno u toku kontrole :P Trckala sam ko blesava za njima i ko papagaj ponavljala : What is the problem ? What is the problem ? ... A on mi govori , Gospodjo sacekajte tu dok zavrsimo provere , nemojte ici za nama :D

Ahahaha... De će da ne ideš za njima, kad su se zalepili za tvoje dete ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad mi je smesno al mi uopste nije bilo smesno u toku kontrole :P Trckala sam ko blesava za njima i ko papagaj ponavljala : What is the problem ? What is the problem ? ... A on mi govori , Gospodjo sacekajte tu dok zavrsimo provere , nemojte ici za nama :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako tece leto, sve je manje izgleda da cemo otici na more. Ja ne primam platu, mm ne prima platu, kada zovemo oni kazu "Kada bude-bice" ustedjevino smo potrosili, tako da... 50% idemo, a 100% ne idemo!!! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako tece leto, sve je manje izgleda da cemo otici na more. Ja ne primam platu, mm ne prima platu, kada zovemo oni kazu "Kada bude-bice" ustedjevino smo potrosili, tako da... 50% idemo, a 100% ne idemo!!! <_<

Joj Miva tako sam i ja mislila i evo malo se stisnula , malo prodala zlata koje mi je cucalo ceo zivot po nekim kutijama i uzivala 12 dana sa sve cetir uvis ... Nisam ni znala da zlato toliko vredi u prodaji jbt , sreca :) inace bi davno otislo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, drago mi je da ste se lijepo proveli. Mi tek planiramo na more.

Btw, zlato je bas skupo, moj muz kupovao nesto danas i kaze 1 gram zlata 35evra,uau! ;)

P.S.Ja bih radije negdje na planinu,ali to je sto je! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Miva tako sam i ja mislila i evo malo se stisnula , malo prodala zlata koje mi je cucalo ceo zivot po nekim kutijama i uzivala 12 dana sa sve cetir uvis ... Nisam ni znala da zlato toliko vredi u prodaji jbt , sreca :) inace bi davno otislo :D

Zlato-nikada skuplje. Dok smo drzali zlataru, mama me je svakog dana terala da ponesto uzmem, a ja, s obzirom da ne nosim zlato, naravno nisam... Eeeeeeeeee gde mi je bila pamet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, drago mi je da ste se lijepo proveli. Mi tek planiramo na more.

Btw, zlato je bas skupo, moj muz kupovao nesto danas i kaze 1 gram zlata 35evra,uau! ;)

P.S.Ja bih radije negdje na planinu,ali to je sto je! :D

ot ot ot.. kod nas je gram u aprilu jos bio 3600-4000 ali zato kad prodajes 2000 :( ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ot ot ot.. kod nas je gram u aprilu jos bio 3600-4000 ali zato kad prodajes 2000 :( ..

ma i te 2000 je po meni ihahaj kad ionako stoji u kutiji ja to nikad nisam volela , belo zlato i srebro da ali zuto mi je .... :P

OOO vidim ima nas jos medju prodavcima :D Kriza udarila na sve strane :D

Ja sam ove god prodala bas dosta svoje pol.odece i napravila Markoniju prvi rodjus divan , pola zlata i vodila ga na more ... e jos kad bi neko hteo da kupi moj stomak i baba Petru resila bih sve svoje muke :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj NSanja :lol: :lol: :lol:

ja se kanim da rasprodam bebece lancice i narukvice. to mi je takva glupost, puna ih je kutija. Luki su svi kupovali za krstenje ili narukvicu ili lancic..

odecu nemam staru, sve sto sam nosila sa 60kg su sestrine cerke odnele i nose one ali zato imam jako puno obuce koju vise ne nosim i stalno se kanim da islikam i rasprodam.

a ako nadjes kupca za stomak, posalji ga i kod mene..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj NSanja :lol: :lol: :lol:

ja se kanim da rasprodam bebece lancice i narukvice. to mi je takva glupost, puna ih je kutija. Luki su svi kupovali za krstenje ili narukvicu ili lancic..

odecu nemam staru, sve sto sam nosila sa 60kg su sestrine cerke odnele i nose one ali zato imam jako puno obuce koju vise ne nosim i stalno se kanim da islikam i rasprodam.

a ako nadjes kupca za stomak, posalji ga i kod mene..

Nista od toga ako nemas i neku dzangrizavu babu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na aerodromu po povratku su nam posebno proveravali pasose jer je bio jako crn za evropsko dete a pri ulasku je njihov carnik zaboravio da nam opali neki pecat pa je to dodatno unelo crv sumnje da sam ga ukrala od nekih Arapa :D

O Gospode Bože!

Evo smejem se naglas!

:D

:D

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja-ti si moj melem za dušu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja-ti si moj melem za dušu

:wub::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja-ti si moj melem za dušu

Potpis :)

Legenda, uvijek me nasmije i oraspoloži :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.