More, ah more

odgovora

Objavljeno

kod nas u Zablju su 50din komad huggies tako da im i nije neka akcija :D a u DM ima za 400 din 11 komada , SanjaRuska je te uzela pa cu videti sa njom utiske kad se vrate s mora ....

Mi smo uzimali libero za kupanje u bazenu, odlicne su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hrvatska je raj! Danas smo se vratili, NS-Krk nešto malo jače od 6 sati, milina. Za 700 e put, smeštaj, ishrana po restoranima za osam dana, a baš nismo štedeli. Eto ako nekog zanima, ja preporučujem na sva usta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hrvatska je raj! Danas smo se vratili, NS-Krk nešto malo jače od 6 sati, milina. Za 700 e put, smeštaj, ishrana po restoranima za osam dana, a baš nismo štedeli. Eto ako nekog zanima, ja preporučujem na sva usta :D

Dobrodosle devojcice !!!!! Kako ste prosli sa kupanjem i kakanjem ? Ja tebe cekam da cujem kakve su dm-ove pelene , da uzimam njih ili ipak huggies ... uzaela sam jednu hugies da probam ovde i ok su ... i lepe su sarene ko kupacke gace :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koje mesto u Grckoj mi preporucujete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dm nisu lose, ali su hugies bolje, kazem ti iz iskustva probla i jedne i druge pre neki dan na bazenu..

Mi smo probali huggies samo ... e sad jos da mi SanjaRuska kaze koja mi otprilike kolicina treba za desetak dana ... ja sam kontala po dve dnevno da trosi , ne verujem da treba vise ... i zanime me jos kad izadje iz vode dali odmah treba da mu je menjam ili kako ... kontam ja da se ona ne natopi ali opet... dali je pametno u mokroj peleni da bude ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo probali huggies samo ... e sad jos da mi SanjaRuska kaze koja mi otprilike kolicina treba za desetak dana ... ja sam kontala po dve dnevno da trosi , ne verujem da treba vise ... i zanime me jos kad izadje iz vode dali odmah treba da mu je menjam ili kako ... kontam ja da se ona ne natopi ali opet... dali je pametno u mokroj peleni da bude ?

Mi smo nosili jedno pakovanje od 11 komada i pola sam vratila kući. Po meni je to čisto bacanje para ako znaš kad ti dete kaki. Ako je u moru i upiški se u pelenu, sve se to svakako pomeša jer voda ulazi i izlazi iz pelene, ne možeš to baš kontrolisati. One se skroz natopa i onda mi je bolje da bude golišava nego sva tako natopljena. Ja sam joj stavila par puta čisto onako da vidim kako izgleda, ali je posle ulazila u vodu bez ičega kao i većina beba na plaži. Skidala sam joj čim izađemo iz vode, skroz se natope i ne može sedeti u tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sanjci jedno je u moru drugo u bazenu za bazen mi smo bili jedan dan od 12-17 na bazenu i potrosila sam 3 pelene jednu je nosila i dosta piskila u nju ne natopi se to od vode toliko kako kad piske pa sva otegne nekako i taman je presvukla lepo ona se ukakila u vodi u tu drugu pelenu i onda sam joj tu drugu presvukla u trecu u kojoj je jako kratko bila i kad smo posli kuci obucem joj obicni pampers 2 pakovanja od po 11 ako cete se kupati sve dane u bazenu, ukoliko u moru jedan ti je dovljan

Pa da , tako sam i mislila :P Po tvom i Sanjaruskinom opisu izgleda kao i obican pampers ... mislil ako se natopi , otrambesi i slicno , koja mu je onda svrha i razlika ?!

Ponecemo mi dva pakovanja pa ako ostane vraticu. Kombinovacemo i bazen ali vise cu ga brckati u moru , em je toplije od bazena em je "higijenskije" .

....a nemamo pojma kad kaki jer nikad nije isto vreme niti broj kakanja u toku dana .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni snajka poslala neki kupaci za bebe koji sve upija kad se upiski i ukaki i posle se opere.Pre neki dan je pustim po kući u tome i nije propustilo.Te ćemo u vodu a hugies na plažu.Joj,za 4 dana idemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koje mesto u Grckoj mi preporucujete?

mi i ove godine idemo u polihrono.

ja ga toplo preporucujem, pre svega zbog lepe vode, cista i topla. mirno je, malo mesto, lepo za decu. na kasandri su mesta sve na 5km i mi sobidjemo sve, svaki dan druga plaza-ne volimo da smo na jednom mestu. opet bih napomenula diiivnu plazu na 15km od Polihrona, mislim da se zove Kursaros, e tamo je divno. beli sitni pesak, pliiiiiiiitko - to je za decu raj, a temperatura vode bukvalno kao za kupanje bebe u kadici!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni snajka poslala neki kupaci za bebe koji sve upija kad se upiski i ukaki i posle se opere.Pre neki dan je pustim po kući u tome i nije propustilo.Te ćemo u vodu a hugies na plažu.Joj,za 4 dana idemo

A gdje je to kupila, koja marka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gdje je to kupila, koja marka?

U Kanadi,dauags piše na njuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi u avgustu idemo u Nei Pori, u Grcku...Sara ce tada uci u 8 mesec. Rekli su mi da je fantasticno za decu, ljudi koji su bili kazu da na lepsoj plazi u zivotu nisu bili.....Je l' ima neko iskustva sa ovim mestom? I procitah gore, kao nesto, deca pre 8.meseca ne smeju u vodu...zasto?! Ja kad sam pitala ljude koji imaju vise iskustva od mene ''je l' mogu da je buckam u moru'', a oni mi se smejali...kao u fazonu '' ma neee, nju vodis da je drzis u sobi'' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi u avgustu idemo u Nei Pori, u Grcku...Sara ce tada uci u 8 mesec. Rekli su mi da je fantasticno za decu, ljudi koji su bili kazu da na lepsoj plazi u zivotu nisu bili.....Je l' ima neko iskustva sa ovim mestom? I procitah gore, kao nesto, deca pre 8.meseca ne smeju u vodu...zasto?! Ja kad sam pitala ljude koji imaju vise iskustva od mene ''je l' mogu da je buckam u moru'', a oni mi se smejali...kao u fazonu '' ma neee, nju vodis da je drzis u sobi'' :)

Idete preko agencije ili...? Koliko vas to kosta?

Smes da je kupas, to sam i ja pitala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi u avgustu idemo u Nei Pori, u Grcku...Sara ce tada uci u 8 mesec. Rekli su mi da je fantasticno za decu, ljudi koji su bili kazu da na lepsoj plazi u zivotu nisu bili.....Je l' ima neko iskustva sa ovim mestom? I procitah gore, kao nesto, deca pre 8.meseca ne smeju u vodu...zasto?! Ja kad sam pitala ljude koji imaju vise iskustva od mene ''je l' mogu da je buckam u moru'', a oni mi se smejali...kao u fazonu '' ma neee, nju vodis da je drzis u sobi'' :)

moji s&s su sad sa mojim starijim detetom u Nei Poriju

lepo je, divno. mi smo isto bili. plaza je duga i prostrana, voda pliiiiiiiiiiitka i cista.

ma slobodno se brckajte i uzivajte :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moji s&s su sad sa mojim starijim detetom u Nei Poriju

lepo je, divno. mi smo isto bili. plaza je duga i prostrana, voda pliiiiiiiiiiitka i cista.

ma slobodno se brckajte i uzivajte :D

A recite mi kako vam deca izdrze tako dug put do Grcke ? Cime idete ? Busom , autom ? Meni Grcka jedino zato ne ulazi u izbor , jako je malo aranzmana sa avio prevozom ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idete preko agencije ili...? Koliko vas to kosta?

Smes da je kupas, to sam i ja pitala :)

Da, preko agencije, ali smo uplatili samo smestaj, posto idemo svojim autom. Neces verovati, ali je dzabe... Za mene i mog muzica (Sara ne placa), 10 nocenja, uzeli smo studio( to je kod njih dvokrevetna soba sa kuhinjicom skroz opremljenom, kupatilom, terasom), uracunata klima (posto se u Grckoj klima dodatno naplacuje po danu), 270E! :) Stvarno nije mnogo! Vila je na plazi, i uplatili smo po preporuci prijateljice koja radi u agenciji, znaci sigurica... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A recite mi kako vam deca izdrze tako dug put do Grcke ? Cime idete ? Busom , autom ? Meni Grcka jedino zato ne ulazi u izbor , jako je malo aranzmana sa avio prevozom ....

Pa zavisi gde se u Grcku ide...Ali veruj mi, mnogo je brzi i laksi put do Grcke, nego npr. do Crne gore...85% puta je auto put... Do Nei Porija, gde mi idemo, se stigne autom za 8,9 sati, a svega 20km je obican put a sve ostalo auto put, zato se tako brzo i stigne....Ali racunaj sa pauzama, ipak je i beba tu, za 10sati u vrh glave...A toliko treba i do Crne gore....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moji s&s su sad sa mojim starijim detetom u Nei Poriju

lepo je, divno. mi smo isto bili. plaza je duga i prostrana, voda pliiiiiiiiiiitka i cista.

ma slobodno se brckajte i uzivajte :D

Hvala na informacijamaaaa :) Tako sam i ja cula :) Jedva cekaaam...brc, brc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zavisi gde se u Grcku ide...Ali veruj mi, mnogo je brzi i laksi put do Grcke, nego npr. do Crne gore...85% puta je auto put... Do Nei Porija, gde mi idemo, se stigne autom za 8,9 sati, a svega 20km je obican put a sve ostalo auto put, zato se tako brzo i stigne....Ali racunaj sa pauzama, ipak je i beba tu, za 10sati u vrh glave...A toliko treba i do Crne gore....

Ma ja sam skroz izbacila sve kombinacije gde se ide na tockove :D Kao prvo ja sa ovoliko godina sam jednom u zivotu isla busom na more i nikad vise , voz mi je skroz ok i mnogo ga volim , usudila bih se vozom na kraj sveta da idem ali ne mogu da zamislim dete u busu 10 sati a ni mene sa njim :blink: A mm svakako ove godine ne moze na godisnji pa Markic i ja idemo sa sestrom mojom i njenom cerkicom ... Tako da i auto ove godine odpada :P A CG je davno otpala :D Sve i da osmisle teleport nece me vise videti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam skroz izbacila sve kombinacije gde se ide na tockove :D Kao prvo ja sa ovoliko godina sam jednom u zivotu isla busom na more i nikad vise , voz mi je skroz ok i mnogo ga volim , usudila bih se vozom na kraj sveta da idem ali ne mogu da zamislim dete u busu 10 sati a ni mene sa njim :blink: A mm svakako ove godine ne moze na godisnji pa Markic i ja idemo sa sestrom mojom i njenom cerkicom ... Tako da i auto ove godine odpada :P A CG je davno otpala :D Sve i da osmisle teleport nece me vise videti :D

Ma naravno, busom ne bih krenula sa bebom nikada, ali mislim da je auto skroz super varijanta, tvoj prostor, mozes lepo da se smestis, za bebu idealno, mozes da stanes kada hoces... A u Cg sam ja godinama isla, i to samo zbog toga sto drug ima kucu tamo pa nismo placali smestaj, i znalo se, na leto-u Cg! Sada ne bih otisla ni u ludilu...A Grcka mi je nekako simpaticna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi idemo kolima. ali, ti avionom mozes svugde da ides, sem ako su aranzmani za organizovani prevoz. mi pravimo pauzu u makedoniji, ali i to nam je 2h do mora nije nuzno zbog odmora vec da obidjemo rodbinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi idemo kolima. ali, ti avionom mozes svugde da ides, sem ako su aranzmani za organizovani prevoz. mi pravimo pauzu u makedoniji, ali i to nam je 2h do mora nije nuzno zbog odmora vec da obidjemo rodbinu.

ja sto sam gledala sve je organizovano , a nei pori je svuda bus prevoz npr ... videla sam da je krit avionski prevoz a opet su aranzmani vecinom bez hrane a ako cu ici na more i nositi odavde hrane onda mi to nece biti nikakav odmor.... joj vec me glava boli od googlanja , jedva cekam da odem samo i da ne mislim vise ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sto sam gledala sve je organizovano , a nei pori je svuda bus prevoz npr ... videla sam da je krit avionski prevoz a opet su aranzmani vecinom bez hrane a ako cu ici na more i nositi odavde hrane onda mi to nece biti nikakav odmor.... joj vec me glava boli od googlanja , jedva cekam da odem samo i da ne mislim vise ....

nei pori

tu su nasi, samo primera radi da vidis koliko toga ima za sopstveni prevoz.

mi uvek letujemo preko elnosa i uvek svojim prevozom, dok nam grcka ne dosadi ili bar ovo sto imaju u ponudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nei pori

tu su nasi, samo primera radi da vidis koliko toga ima za sopstveni prevoz.

mi uvek letujemo preko elnosa i uvek svojim prevozom, dok nam grcka ne dosadi ili bar ovo sto imaju u ponudi.

nisi me citala ... mm ne ide , idem sa sestrom i dvoje dece , a ni jedna od nas se ne bi usudila da vozi ,,, U svakom slucaju juce sam rekla sestri da oni izaberu i sta god nadju ja sam za , samo da mi jave kad je let , tako da se nadam sledece nedelje da cu imati pesak medju prstima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisi me citala ... mm ne ide , idem sa sestrom i dvoje dece , a ni jedna od nas se ne bi usudila da vozi ,,, U svakom slucaju juce sam rekla sestri da oni izaberu i sta god nadju ja sam za , samo da mi jave kad je let , tako da se nadam sledece nedelje da cu imati pesak medju prstima ;)

ma ok, sve sam razumela. primera radi sam ti to navela cisto da vidis da ninje sve organizovani prevoz a ti gde nije mozes o svom trosku i zelji kako god hoces. avionom pa onda taxijem.. ili vec nekako ;)

mm kaze da se ne bi usudio da ide u egipat, posebno ne sad sa decom. pre par godina su njegovi stric i strina bili i bombardovan hotel do njih!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.