More, ah more

odgovora

Objavljeno

Bas u Petrovcu, prosle godine. Kraj avgusta, pocetak septembra, kao ma bice mjesta,al malo sutra. Nahodali se po vrucini, dijete u rukama, umorni od puta... Da napomenem da smo jednom vec bili u Petrovcu, al ja htjela da promjenim smjestaj,da je blize plazi. Nadjemo smjestaj, jedna noc, ugusila me vlaga, ujutru se pokupimo i na nase staro mjesto.Mogu ti preporuciti, jeste da ima malo brda, al ostalo je sve ok!

Mama treba da je blizu,terasa sa pogledom na more,parking,tv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se iznenadila na vase komentare o tome da ne mozete da nadjete mesto u CG. Mi nikad nismo imali tih problema, cak stavise, mozemo da biramo gde i kako nam odgovara.

Planiramo i tako da idemo u Grcku, isto kazu da se vrlo lako moze naci smestaj.

Ja sa decom sedim u nekom kaficu dok mm ne pronadje par mesta, onda odemo zajedno i vidimo ih i izaberemo. Pre dve godine smo dosli u 18h u Sutomore i vec oko 19h nasli savrsen smestaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se iznenadila na vase komentare o tome da ne mozete da nadjete mesto u CG. Mi nikad nismo imali tih problema, cak stavise, mozemo da biramo gde i kako nam odgovara.

Planiramo i tako da idemo u Grcku, isto kazu da se vrlo lako moze naci smestaj.

Ja sa decom sedim u nekom kaficu dok mm ne pronadje par mesta, onda odemo zajedno i vidimo ih i izaberemo. Pre dve godine smo dosli u 18h u Sutomore i vec oko 19h nasli savrsen smestaj.

Tebe tera sreća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se iznenadila na vase komentare o tome da ne mozete da nadjete mesto u CG. Mi nikad nismo imali tih problema, stavise, mozemo da biramo gde i kako nam odgovara.

Planiramo i tako da idemo u Grcku, isto kazu da se vrlo lako moze naci smestaj.

Nikad nisam imala problema da nadjem smestaj. I ove godine planiramo da idemo tako,da potrazimo na licu mestu. Inace,uvek idemo pocetkom jula,tad imamo odmor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebe tera sreća.

:lol:

Ne mene, nego mm. On sedne u kafic, popije dva-tri piva i krene u potragu. Zbog piva mu ne bude vruce, a i ceka ga jos piva kad nadje nesto, pa zeli brzo da zavrsi sa trazenjem smestaja. :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se tako radovalaovom letu jer smo se dogovorili da vodimo bebana na more. Isli bismo u septembru, a tada bi Mika taman punio godinu dana i isli bismo kod prijatelja u vikendicu, ali od naseg mora ove godine nista... nemam sa kim da idem. :(

pa ti onda draga dodji kod mene, imamo i mi more.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se iznenadila na vase komentare o tome da ne mozete da nadjete mesto u CG. Mi nikad nismo imali tih problema, cak stavise, mozemo da biramo gde i kako nam odgovara.

Planiramo i tako da idemo u Grcku, isto kazu da se vrlo lako moze naci smestaj.

Ja sa decom sedim u nekom kaficu dok mm ne pronadje par mesta, onda odemo zajedno i vidimo ih i izaberemo. Pre dve godine smo dosli u 18h u Sutomore i vec oko 19h nasli savrsen smestaj.

u grckoj ces sigurno tako naci smestaj. mi tako uvek funkcionise ovde gde god da idemo, da li negde na vikend ili na odmor. za cg zaista ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam puno isklustva s Crnom Gorom, a isli bi ove godine mozda. Interesuje me kako stoje stvari s vodom, gde je najcistije? Cula sam da je po tom pitanju u Boki najveca verovatnoca da se uhvati stomacni virus, a i meni se jednom desilo. Dok recimo cujem da su neka mestasca juznije bolja u tom smislu, bas za decu. Slusala sam o mestu Dobre vode na primer, da je tamo ok. Gledala sam ovih dana na internetu Buljarice i Milocer. Imate li neki predlog, gde je najbolje? Zaobilazimo velike gradove, i trazimo nesto jeftnije.

I jel ti pomogla ova naša pisanija da se odlučite? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako mi je zao sto Srbija nema more. Nekako mi proradio onaj nacionalisticki osecaj ovih dana pa sam jako ljuta. ali mnoge zemlje su sa mojim posetama zavrsile, narocite neke gde na odmoru potrosim ogromne pare. bar da znam kad ih trosim da me cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E hvala svima na odgovorima, izvinite sto kasnim, idem redom

Moji imaju kucu u Boki, kod Kotora, i mi smo tamo isli svake godine. Voda...pa ima je i nema...nekad mora da se prokuvava, nekad ne...zavisi. Uglavnom, ja Boku ne bih menjala ni za sta na svetu :rolleyes: Ali opet, ja nisam objektivna jer Kotor smatram svojim drugim gradom ;)

Znas kako, ja sam poslednji put, i jedini u poslednjih 25 godina tamo bila pre 4 godine, da je lepo lepo je, ali sam posle mesecima imala stomacne probleme, a mnogi to vezuju za vodu, upravo u boki kazu da je, zbog zaliva, najsumnjivija. Tako da ne bih ponovo ni da razmisljam o tome......

Inace moje pitanje o vodi se zapravo nije odnosilo na to da li ima vode, vec da li je ispravna, da ne dodje do proliva, stomacnog gripa (grip pod navodnicima, mislim i na bakterijske infekcije)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja preporučujem Petrovac na moru...ljubaznost, čistoća, vode uvek ima...a mi gde god da idemo pijemo flaširanu vodu. Buljarice su blizu Petrovca i ako idete kolima ok, ali to je malo mesto i za sve treba da se dođe do Petrovca. Rafailovići i Bečići su takođe ok.

Da....nema problema za auto, idemo njime, tako da je ok i to za Buljarice, moj muz citao negde kaze samo 5 min autom do Petrovca?

Vodu i mi flasiranu, obavezno, ali eto, nagutas se kupajuci se. Mislim da je to i bio uzrok ovoga od pre 4 godine

Imas li neku preporuku za Rafailovice i Becice posebnu? Nisam jos gledala ta mesta, pogledacu, hvala ti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja htela da predlozim Jaz, ali tamo nije bas jeftino, mozda Canj, Utjeha ili Dobre vode.

:D nista onda

ok za Canj i Utjehu, Dobre vode vec proucavamo, pogledacu i to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto necete vise tako?

Petrovac je malo jaci sa cenama, nego naprimer Canj ili Sutomore ali je stvarno lepo.

Za apartmane je najbolje da pogledas po internetu.

Sto? Pocetkom jula je poluprazno, ima mesta sigurno gde hoces, da biras.

Ja prosto hocu da vidim kakav je smestaj na licu mesta, kakvo je kupatilo, koliko je udaljeno od plaze, ima li parking, da li je nocu buka...A ne da sve to platim na nevidjeno, a posle dodjem i ispadne da je soba koju su mi pokazali na slikama zauzeta, ali za nas ima u suterenu rezervisana skoro ista. :angry:

I meni je frka kao i drugima tako na nevidjeno, iako znam da moze da se nadje...

recimo prosle godine u Grckoj, dodjose neki ljudi onaj dan kad smo mi kretali, s decom doduse malo starijom, raspituju se da li uopste da ostanu u tom mestu, znaci na nevidjeno. Sticajem okolnosti ja sam se raspitivala za smestaj pored ovog naseg, za slucaj zatvaranja granice kako je bilo najvljeno, i preporucim im, i odu oni, da li su i ostali to ne znam, tako da ok, znam da i to moze da bude sve u redu....ali eto, ono patnja je taj put, kad sitgnem hocu samo da se zavalim da ne razmisljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smeštaj nađemo u Halo oglasima...apartman u Petrovcu je prošle godine bio 50evra, u Rafailovićima 40evra... mada mi uzimamo sobu, ne pada mi na pamet da na moru kuvam.

Ja samo i nameravam da kuvam. Nema ove godine, nema se, ne moze se u restorane

Nego, a otkud takve cene :blink: ja sam nalazila po internetu za 10 evra po osobi npr Dobre vode (2x10=20) deci valjda ne naplacuju ako nema posebnog kreveta? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad sam vec nalupala zilion postova, moze jos i ovaj: ako imate neki kontakt, ali da ima slika neka da vidim o cemu se radi, posaljite mi privatnu poruku

hvala na svim savetima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da....nema problema za auto, idemo njime, tako da je ok i to za Buljarice, moj muz citao negde kaze samo 5 min autom do Petrovca?

Vodu i mi flasiranu, obavezno, ali eto, nagutas se kupajuci se. Mislim da je to i bio uzrok ovoga od pre 4 godine

Imas li neku preporuku za Rafailovice i Becice posebnu? Nisam jos gledala ta mesta, pogledacu, hvala ti

Ma 2minuta...zaista je blizu...može i peške, neka šetnjica...

Apartman je 50evra, tu imaš uglavnom 5 mesta za spavanje, kuhinjicu i kupatilo...a krevet u sobama je oko 7-8evra u Petrovcu..a u Budvi i tamo gore severnije oko 5-6evra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naslla sam neki apartman povoljan od 1-14 juna.Nikad nisam bila u tom periodu.Da li je neko isao pocetkom juna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naslla sam neki apartman povoljan od 1-14 juna.Nikad nisam bila u tom periodu.Da li je neko isao pocetkom juna?

Bogami, hladnjikavo za kupanje (pogotovo za decu) i vrlo moguća kišica...ja se ne bih usudila...mislim zato je i jeftino...ali morski vazduh je ustvari ono najbitnije za dečicu...pa ako nemate mogućnosti da idete kasnije, ne propuštaj priliku. Malo sam kontradiktorno napisala post...ali eto tako mislim. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D nista onda

ok za Canj i Utjehu, Dobre vode vec proucavamo, pogledacu i to

Mogu ti ja dati broj telefona za Canj. Mi smo bili prosle godine i platili cetvorokrevetni apartman 300e za deset dana, nije mnogo uopste, zamisli koliko je onda dvokrevetni. Pokusacu da nadjem sliku od te vile pa cu da postavim da vidis. Lep je smestaj, blizu plaze, sto je jako vazno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno je lepo i jeftino... :)

Zbog te cene su im ogromne guzve, mora da se zakaze na vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zbog te cene su im ogromne guzve, mora da se zakaze na vreme.

Zvala sam i brojevi su nepostojeci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma 2minuta...zaista je blizu...može i peške, neka šetnjica...

Apartman je 50evra, tu imaš uglavnom 5 mesta za spavanje, kuhinjicu i kupatilo...a krevet u sobama je oko 7-8evra u Petrovcu..a u Budvi i tamo gore severnije oko 5-6evra...

:lol:

Jel si isla ti tom "setnjicom" od Buljarica do Petrovca?

U Buljaricama nema ama bas nista sem ogromne plaze, tako da planirajte cest odlazak u Petrovac.

Canj je isto malo dosadan, nema bas nista posebno, neko malo setaliste sa par tezgi.

Ali ako idete kolima onda mozete da lutate gde hocete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Jel si isla ti tom "setnjicom" od Buljarica do Petrovca?

U Buljaricama nema ama bas nista sem ogromne plaze, tako da planirajte cest odlazak u Petrovac.

Canj je isto malo dosadan, nema bas nista posebno, neko malo setaliste sa par tezgi.

Ali ako idete kolima onda mozete da lutate gde hocete.

Mi smo bili u Petrovcu i jednom smo otišli peške preko nekog brda (uređeno šetalište) do Buljarica, da vidimo i to mesto. Zaista tamo nema ništa sem plaže i ko ne ide kolima tamo mu neće biti prijatno 10 dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.