More, ah more

odgovora

Objavljeno

Sutomore na Braču ... znam da u CG ima Sutomore ali nemam pojma da ima i na braču. Kako idete do brača, autom .....?

joj budale.. mislila sam na Sutivan :)

Do Splita vozom, a posle trajektom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj budale.. mislila sam na Sutivan :)

Do Splita vozom, a posle trajektom.

:)

Super....Otkud ideja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:)

Super....Otkud ideja?

Imam rodjaku tamo zivi... tamo sam inace svako leto provodila, dok sam bila klinka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je Sutivan?

Gradic na ostrvu Brač.. koje se nalazi izmedju Hvara i Splita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahahah nemoj da nam se zalomi i sljedeće godine hahahahah

Ne planiram nista vise, uvek se nesto drugo desi :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja preporučujem Petrovac na moru...ljubaznost, čistoća, vode uvek ima...a mi gde god da idemo pijemo flaširanu vodu. Buljarice su blizu Petrovca i ako idete kolima ok, ali to je malo mesto i za sve treba da se dođe do Petrovca. Rafailovići i Bečići su takođe ok.

I ja se slazem za Petrovac, posebno plaza Lucice. Tacnije, najbolje je i smestaj pronaci u tom delu Petrovca, da ta plaza bude blizu. Plaza je pescana, more cisto, ma milina... mnogo je lepo.

Koliko sam ja upoznata, mislim da je CG resila problem vode, tako da je sada svugde ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se slazem za Petrovac, posebno plaza Lucice. Tacnije, najbolje je i smestaj pronaci u tom delu Petrovca, da ta plaza bude blizu. Plaza je pescana, more cisto, ma milina... mnogo je lepo.

Koliko sam ja upoznata, mislim da je CG resila problem vode, tako da je sada svugde ima.

Javi za neki smeštaj tu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se slazem za Petrovac, posebno plaza Lucice. Tacnije, najbolje je i smestaj pronaci u tom delu Petrovca, da ta plaza bude blizu. Plaza je pescana, more cisto, ma milina... mnogo je lepo.

Koliko sam ja upoznata, mislim da je CG resila problem vode, tako da je sada svugde ima.

Mi smo bili u okolini HN kad sam bila trudna, voda nije falila. :) To su odavno rešili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi za neki smeštaj tu

Najbolje je da odete, vidite i dogovorite se na licu mesta. Mislim da uvek ima slobodnih soba i apartmana, posebno ako ne idete u jeku sezone.

Mi nikada nismo isli preko agencije ili da unapred rezervisemo, bas zato sto hocu da vidim kakav je smestaj, koliko je udaljeno od plaze a i cena je uvek povoljnija nego kad ides preko nekoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolje je da odete, vidite i dogovorite se na licu mesta. Mislim da uvek ima slobodnih soba i apartmana, posebno ako ne idete u jeku sezone.

Mi nikada nismo isli preko agencije ili da unapred rezervisemo, bas zato sto hocu da vidim kakav je smestaj, koliko je udaljeno od plaze a i cena je uvek povoljnija nego kad ides preko nekoga.

Joj mi smo samo jednom tako otisli i vise nikad.

Nikada nismo bili u Petrovcu, poslednjih godina samo na Jaz i prosle u Canj, ali nisam odusevljena, prijatelji hteli tamo pa ajde sa njima. Ove godine smo opet hteli na Jaz. Kakve su cene u Petrovcu, interesuju me apartmani, i ako neko ima neki broj tel. mogao bi da dostavi na pp. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj mi smo samo jednom tako otisli i vise nikad.

Nikada nismo bili u Petrovcu, poslednjih godina samo na Jaz i prosle u Canj, ali nisam odusevljena, prijatelji hteli tamo pa ajde sa njima. Ove godine smo opet hteli na Jaz. Kakve su cene u Petrovcu, interesuju me apartmani, i ako neko ima neki broj tel. mogao bi da dostavi na pp. :)

Mi smo tako jednom otisli i naj...li smo.MM bi sad tako.Planiramo pocetkom jula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo tako jednom otisli i naj...li smo.MM bi sad tako.Planiramo pocetkom jula.

I mi smo prosli tad katastrofa. Svi pricaju kako je tako lako naci smestaj i mi resimo da odemo, jedva, ali jedva smo nasli......... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj mi smo samo jednom tako otisli i vise nikad.

Nikada nismo bili u Petrovcu, poslednjih godina samo na Jaz i prosle u Canj, ali nisam odusevljena, prijatelji hteli tamo pa ajde sa njima. Ove godine smo opet hteli na Jaz. Kakve su cene u Petrovcu, interesuju me apartmani, i ako neko ima neki broj tel. mogao bi da dostavi na pp. :)

Sto necete vise tako?

Petrovac je malo jaci sa cenama, nego naprimer Canj ili Sutomore ali je stvarno lepo.

Za apartmane je najbolje da pogledas po internetu.

Mi smo tako jednom otisli i naj...li smo.MM bi sad tako.Planiramo pocetkom jula.

Sto? Pocetkom jula je poluprazno, ima mesta sigurno gde hoces, da biras.

Ja prosto hocu da vidim kakav je smestaj na licu mesta, kakvo je kupatilo, koliko je udaljeno od plaze, ima li parking, da li je nocu buka...A ne da sve to platim na nevidjeno, a posle dodjem i ispadne da je soba koju su mi pokazali na slikama zauzeta, ali za nas ima u suterenu rezervisana skoro ista. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto necete vise tako?

Petrovac je malo jaci sa cenama, nego naprimer Canj ili Sutomore ali je stvarno lepo.

Za apartmane je najbolje da pogledas po internetu.

Sto? Pocetkom jula je poluprazno, ima mesta sigurno gde hoces, da biras.

Ja prosto hocu da vidim kakav je smestaj na licu mesta, kakvo je kupatilo, koliko je udaljeno od plaze, ima li parking, da li je nocu buka...A ne da sve to platim na nevidjeno, a posle dodjem i ispadne da je soba koju su mi pokazali na slikama zauzeta, ali za nas ima u suterenu rezervisana skoro ista. :angry:

Kamilice - jel ove godine NE preskačete more? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamilice - jel ove godine NE preskačete more? :rolleyes:

Ja sam za to da idemo u junu, mm hoce da idemo u septembru sa bebom. Ako finansije budu dobre, odosmo mi u junu a ako ne, mozda skupimo parice do septembra pa da vodimo i bebu. Nista se ne zna jos uvek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto necete vise tako?

Petrovac je malo jaci sa cenama, nego naprimer Canj ili Sutomore ali je stvarno lepo.

Za apartmane je najbolje da pogledas po internetu.

Sto? Pocetkom jula je poluprazno, ima mesta sigurno gde hoces, da biras.

Ja prosto hocu da vidim kakav je smestaj na licu mesta, kakvo je kupatilo, koliko je udaljeno od plaze, ima li parking, da li je nocu buka...A ne da sve to platim na nevidjeno, a posle dodjem i ispadne da je soba koju su mi pokazali na slikama zauzeta, ali za nas ima u suterenu rezervisana skoro ista. :angry:

Ma jedva smo nasli smestaj. Nikada vise ne idem a da ne zakazem. Nama se svidja i na Jazu. Jedina mana sto mora kolima na plazu. Dok smo isli samo sa P i V bilo nam je lako, oni veliki, a sad sa Lukom moram biti bas blizu plaze. Prosle godine nam je apartman bio preko puta plaze i bilo je ok, ali mi se ne ide opet u Canj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jedva smo nasli smestaj. Nikada vise ne idem a da ne zakazem. Nama se svidja i na Jazu. Jedina mana sto mora kolima na plazu. Dok smo isli samo sa P i V bilo nam je lako, oni veliki, a sad sa Lukom moram biti bas blizu plaze. Prosle godine nam je apartman bio preko puta plaze i bilo je ok, ali mi se ne ide opet u Canj.

Mi smo bili spremni da idemo u neko drugo mesto, ako ne nadjemo smestaj kakav hocemo. Ali nasli smo ga brzo. Isto preko puta dela plaze gde smo se kupali, ali u mirnijem delu setalista, bez muzike, na prvom spratu. (ovako je bilo u Sutomoru pre dve godine).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OVDE smo mi uzimali apartman par godina za redom. Odlicni apartmani, za Jaz plazu ste verovatno culi, prelepa je, a blizu je i Trsteno i Ploce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo bili spremni da idemo u neko drugo mesto, ako ne nadjemo smestaj kakav hocemo. Ali nasli smo ga brzo. Isto preko puta dela plaze gde smo se kupali, ali u mirnijem delu setalista, bez muzike, na prvom spratu. (ovako je bilo u Sutomoru pre dve godine).

Znas li koliko smo mesta obisli? Mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smeštaj nađemo u Halo oglasima...apartman u Petrovcu je prošle godine bio 50evra, u Rafailovićima 40evra... mada mi uzimamo sobu, ne pada mi na pamet da na moru kuvam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smeštaj nađemo u Halo oglasima...apartman u Petrovcu je prošle godine bio 50evra, u Rafailovićima 40evra... mada mi uzimamo sobu, ne pada mi na pamet da na moru kuvam.

Ja spremam samo Luki hranu, ali apartman uzimam jer ne mogu da delim kupatilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smeštaj nađemo u Halo oglasima...apartman u Petrovcu je prošle godine bio 50evra, u Rafailovićima 40evra... mada mi uzimamo sobu, ne pada mi na pamet da na moru kuvam.

Ja moram da kuvam, da ne zaboravim :P

Ako već ne kuvaš, jel idete u restorane ili tražite apartmane sa klopom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moram da kuvam, da ne zaboravim :P

Ako već ne kuvaš, jel idete u restorane ili tražite apartmane sa klopom?

Doručak i večeru ponesemo..za ručak se snalazimo..koliko para toliko muzike...ima soba sa posebnim kupatilom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo tako jednom otisli i naj...li smo.MM bi sad tako.Planiramo pocetkom jula.

Bas u Petrovcu, prosle godine. Kraj avgusta, pocetak septembra, kao ma bice mjesta,al malo sutra. Nahodali se po vrucini, dijete u rukama, umorni od puta... Da napomenem da smo jednom vec bili u Petrovcu, al ja htjela da promjenim smjestaj,da je blize plazi. Nadjemo smjestaj, jedna noc, ugusila me vlaga, ujutru se pokupimo i na nase staro mjesto.Mogu ti preporuciti, jeste da ima malo brda, al ostalo je sve ok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.