More, ah more

odgovora

Objavljeno

nisam napisala, idemo svojim kolima jer napravimo turu po makedoniji, svekrva je odande pa onda malo obidjemo rodbinu, odemo na Ohrid jer imamo dzaba smestaj i tamo malo uzivamo- a tek je tamo jeftino, 2010 smo se bukvalno hranili samo u restoranima sto u NS bas sebi ne mozemo da priustimo.. i onda idemo u Grcku. super nam je jer nismo tip ljudi koji parkiraju auto i upale ga za povratak, ovako obidjemo i okolna mesta..

da opet spomenem divnu plazu Kursaros 15 km od Polihrona..

Divno! :)

I mi ćemo kolimi, u junu na Krk. Tamo idemo poslednjih nekoliko godina i savršeno je, naročito za odlazak sa Tisom. Mirno, fino, čisto mestašce Punat...a kolima lako po celom otoku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O, pa super što ste već bili, pa znate šta i kako..kako je to divno sada uplatiti letovanje... :)

dobro je da mm ima tako radno vreme i veeeelike raspuste (faks) pa mozemo lako da se iskombinujemo i isplaniramo mnogo ranije..

prosle god nismo isli sad cu samo da cupkam do avgusta :P

a Luka ce da ide i sa s&s krajem juna u Nei Pori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno! :)

I mi ćemo kolimi, u junu na Krk. Tamo idemo poslednjih nekoliko godina i savršeno je, naročito za odlazak sa Tisom. Mirno, fino, čisto mestašce Punat...a kolima lako po celom otoku :D

super. meni je cak vece uzivanje od kako smo roditelji, letovanje sa decom..

mnogi kao dok nemaju decu da se "nauzivaju" najvise uzivamo sad :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro je da mm ima tako radno vreme i veeeelike raspuste (faks) pa mozemo lako da se iskombinujemo i isplaniramo mnogo ranije..

prosle god nismo isli sad cu samo da cupkam do avgusta :P

a Luka ce da ide i sa s&s krajem juna u Nei Pori

Divno...i ja samo tako nekada išla 2x na more, sa roditeljima i bakom i dekom...eh kako je lepo biti dete... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ako budemo mogli da se organizujemo sa poslom išli bi ponovo za Grčku možda opet Paralija, ali o tom po tom.

I mi ćemo tamo ove godine :) Prošle godine nismo bili na moru jer je Sara bila baš mala, išli smo samo do Zlatibora, a sada smo se opredelili za Paraliju zbog "blizine" (u odnosu na druga grčka mesta) i zato što je znamo u prste, bilo šta da nam zatreba za nju znam gde se nalazi.

Ići ćemo u junu, tako da Anči, organizujte se nekako pa da idemo zajedno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo letos bili u Egiptu. Predivno, predivno, predivno, uzivancija teska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi ćemo tamo ove godine :) Prošle godine nismo bili na moru jer je Sara bila baš mala, išli smo samo do Zlatibora, a sada smo se opredelili za Paraliju zbog "blizine" (u odnosu na druga grčka mesta) i zato što je znamo u prste, bilo šta da nam zatreba za nju znam gde se nalazi.

Ići ćemo u junu, tako da Anči, organizujte se nekako pa da idemo zajedno :)

E a ajde ti sa anci skoknite na jedan izlet do atine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ajde ti sa anci skoknite na jedan izlet do atine :)

Oooo, vrlo rado bih ja malo južnije tamo, na Jonsko more, mnogo je lepše nego Egejsko, ali je dalekooo :(

Možda sledeće godine :) Javiću ti ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo letos bili u Egiptu. Predivno, predivno, predivno, uzivancija teska

Uh, to jeste, ali ja ne bih smela ovako malu da je vodim tamo, jer znaš i sama da našim ljudima ne prija njihova hrana, za čas nahvataju stomačne tegobe među kojima sam bila i ja :P pa sam završila na infuziji :wacko:

Za koju godinu, kad malo poraste, ići ćemo sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooo, vrlo rado bih ja malo južnije tamo, na Jonsko more, mnogo je lepše nego Egejsko, ali je dalekooo :(

Možda sledeće godine :) Javiću ti ja :)

I mi smo na egejskom moru, ja egejsko volim najvise na svetu, ne mogu da ga uporedim ni sa jednim drugim, ali nije ni jonsko lose :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, to jeste, ali ja ne bih smela ovako malu da je vodim tamo, jer znaš i sama da našim ljudima ne prija njihova hrana, za čas nahvataju stomačne tegobe među kojima sam bila i ja :P pa sam završila na infuziji :wacko:

Za koju godinu, kad malo poraste, ići ćemo sigurno...

Pa sta znam Jana je letos imala dve i po mada smo vidjali i bas male bebice. Nama nista nije bilo,a ona je samo jednom imala dijareju i posle kasikice sirupa stvar slegla. Mozda smo imali i srece :P , ali bih opet isla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, mene uhvatila neka manija da odem na more... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, mene uhvatila neka manija da odem na more... :rolleyes:

biće more, kad počne ovaj sneg da se topi - nećeš morati da ideš ;) Za 10 dana kad udari + :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, mene uhvatila neka manija da odem na more... :rolleyes:

Haha, a mene da dodjem kod vas malo na sneg. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam puno isklustva s Crnom Gorom, a isli bi ove godine mozda. Interesuje me kako stoje stvari s vodom, gde je najcistije? Cula sam da je po tom pitanju u Boki najveca verovatnoca da se uhvati stomacni virus, a i meni se jednom desilo. Dok recimo cujem da su neka mestasca juznije bolja u tom smislu, bas za decu. Slusala sam o mestu Dobre vode na primer, da je tamo ok. Gledala sam ovih dana na internetu Buljarice i Milocer. Imate li neki predlog, gde je najbolje? Zaobilazimo velike gradove, i trazimo nesto jeftnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam puno isklustva s Crnom Gorom, a isli bi ove godine mozda. Interesuje me kako stoje stvari s vodom, gde je najcistije? Cula sam da je po tom pitanju u Boki najveca verovatnoca da se uhvati stomacni virus, a i meni se jednom desilo. Dok recimo cujem da su neka mestasca juznije bolja u tom smislu, bas za decu. Slusala sam o mestu Dobre vode na primer, da je tamo ok. Gledala sam ovih dana na internetu Buljarice i Milocer. Imate li neki predlog, gde je najbolje? Zaobilazimo velike gradove, i trazimo nesto jeftnije.

Moji imaju kucu u Boki, kod Kotora, i mi smo tamo isli svake godine. Voda...pa ima je i nema...nekad mora da se prokuvava, nekad ne...zavisi. Uglavnom, ja Boku ne bih menjala ni za sta na svetu :rolleyes: Ali opet, ja nisam objektivna jer Kotor smatram svojim drugim gradom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam puno isklustva s Crnom Gorom, a isli bi ove godine mozda. Interesuje me kako stoje stvari s vodom, gde je najcistije? Cula sam da je po tom pitanju u Boki najveca verovatnoca da se uhvati stomacni virus, a i meni se jednom desilo. Dok recimo cujem da su neka mestasca juznije bolja u tom smislu, bas za decu. Slusala sam o mestu Dobre vode na primer, da je tamo ok. Gledala sam ovih dana na internetu Buljarice i Milocer. Imate li neki predlog, gde je najbolje? Zaobilazimo velike gradove, i trazimo nesto jeftnije.

Ja preporučujem Petrovac na moru...ljubaznost, čistoća, vode uvek ima...a mi gde god da idemo pijemo flaširanu vodu. Buljarice su blizu Petrovca i ako idete kolima ok, ali to je malo mesto i za sve treba da se dođe do Petrovca. Rafailovići i Bečići su takođe ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam puno isklustva s Crnom Gorom, a isli bi ove godine mozda. Interesuje me kako stoje stvari s vodom, gde je najcistije? Cula sam da je po tom pitanju u Boki najveca verovatnoca da se uhvati stomacni virus, a i meni se jednom desilo. Dok recimo cujem da su neka mestasca juznije bolja u tom smislu, bas za decu. Slusala sam o mestu Dobre vode na primer, da je tamo ok. Gledala sam ovih dana na internetu Buljarice i Milocer. Imate li neki predlog, gde je najbolje? Zaobilazimo velike gradove, i trazimo nesto jeftnije.

Ja htela da predlozim Jaz, ali tamo nije bas jeftino, mozda Canj, Utjeha ili Dobre vode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi, naravno, ni ove godine nećemo na more ..... ali šta je tu je!!! prošle godine je S imao oko 7 mjeseci i ja nisam htjela jer sam zaključila da mi je još mali za more pa kao ićemo sljedeće godine ali se ispostavilo da nećemo ni ove. Baš sam ljuta što djete makar prošle godine nisam odvela na more ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja preporučujem Petrovac na moru...ljubaznost, čistoća, vode uvek ima...a mi gde god da idemo pijemo flaširanu vodu. Buljarice su blizu Petrovca i ako idete kolima ok, ali to je malo mesto i za sve treba da se dođe do Petrovca. Rafailovići i Bečići su takođe ok.

Ovo je i moja preporuka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi, naravno, ni ove godine nećemo na more ..... ali šta je tu je!!! prošle godine je S imao oko 7 mjeseci i ja nisam htjela jer sam zaključila da mi je još mali za more pa kao ićemo sljedeće godine ali se ispostavilo da nećemo ni ove. Baš sam ljuta što djete makar prošle godine nisam odvela na more ....

Isti slucaj i kod mene, i bas mi je krivo sto prosle godine nismo isli :( Ali sledece ima da idemoooooooo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se tako radovalaovom letu jer smo se dogovorili da vodimo bebana na more. Isli bismo u septembru, a tada bi Mika taman punio godinu dana i isli bismo kod prijatelja u vikendicu, ali od naseg mora ove godine nista... nemam sa kim da idem. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isti slucaj i kod mene, i bas mi je krivo sto prosle godine nismo isli :( Ali sledece ima da idemoooooooo :lol:

hahahahahah nemoj da nam se zalomi i sljedeće godine hahahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja planiram u Hrvatsku - Sutomore na Bracu... ali to sve zavisi od novog posla, da li cu dobiti odmor <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja planiram u Hrvatsku - Sutomore na Bracu... ali to sve zavisi od novog posla, da li cu dobiti odmor <_<

Sutomore na Braču ... znam da u CG ima Sutomore ali nemam pojma da ima i na braču. Kako idete do brača, autom .....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.