More, ah more

odgovora

Objavljeno

proviziju ona ne uzima,tj uzima od gazde smestaja,ali to ne utice na tvoju cenu smestaja.Nazovi je sada pa joj reci barem otprilike kad stizete i sta ti treba, da znas cenu barem otprilike,a dan dva pred put joj se ponovo javi.Videces da je zena super,jako je prijatna i uvek ce ti izaci u susret.Zove se Snezana,od miloste Nena,broj je +38267567242 i +38268335007,rece da si broj dobio od Sanje iz Sombora.Nadam se da cete naci dobar smestaj,a sigurna sam da cete se dobro provesti,ako ti trebaju jos neke informacije slobodno pitaj.Svakako mi javi kako ste prosli.

Ok,hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi necemo na more Veljko ima 7 meseci i mislim da je jos mali za dugo putovanje i more.

Idemo u Donji Milanovac kod babe i dede, nas dvoje a tata ce se pridruziti kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo bili u Egiptu sa bebom od 12 meseci, tacnije od 18.06.2011 do 02.07.2011 ( tamo je napunio 13 meseci ). Dakle, bili smo tamo dve nedelje i prosli fenomenalno. Suprug i ja vec godinama letujemo u Hurgadi i sad nam je bilo logicno da odemo tamo. Puno sam se plasila svega i svacega, ali kako sam shvatila iz prica ljudi deca i bebe mogu na putu da zapate bilo sta nezavisno od lokacije. Prosto je pitanje kako podnose promene.

Iz mog iskustva, preporucila bih ti sto bolji hotel posto idete sa bebom. Ja sam mu nosila dosta kasica ali sam i tamo kupovala, ali jeo je i u hotelu. Ima svega. Pelena, vode, kasica... Nema potrebe nositi gomile kao ja.

Ako zelis nesto da pitas bicu ti na raspolaganju...

Pozzz

IvanaK,kakve su cijene smjestaja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,sta mislite kakva je Bugarska za ljetovanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,sta mislite kakva je Bugarska za ljetovanje?

Ja sam bila pre tri godine i meni se ne svidja prljavo mi more jako :(;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,sta mislite kakva je Bugarska za ljetovanje?

Nisam bila...ali kuma mi je rekla da je sve ok, sem mora...more je više kao jezero...i često budu visoki talasi i crvena zastavica koja označava zabranjeno kupanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila pre tri godine i meni se ne svidja prljavo mi more jako :(;)

Ok,hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,sta mislite kakva je Bugarska za ljetovanje?

Nisam nikada bila ali su mi većina njih koji su bili rekli isto:

more katastrofa kao bara, mutno i prljavo i nije slano

plaža je fenomenalna, peskovita i čista

hrana jeftina i skoro za DŽ

provod pristojan posebno ako se ide u neke super sređene hotele tj turistička mesta gde u samom hotelu imate sve pa i ne morate da izlazite iz njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam nikada bila ali su mi većina njih koji su bili rekli isto:

more katastrofa kao bara, mutno i prljavo i nije slano

plaža je fenomenalna, peskovita i čista

hrana jeftina i skoro za DŽ

provod pristojan posebno ako se ide u neke super sređene hotele tj turistička mesta gde u samom hotelu imate sve pa i ne morate da izlazite iz njih.

Da sve ostalo je super sem mora :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da sve ostalo je super sem mora :(

A more najbitnije :lol: Koji paradoks!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A more najbitnije :lol: Koji paradoks!

Da :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi idemo 6. avgusta u Radovice. Odlucila sam se za njih zato sto mi se Plavi horizonti najvise svidjaju, super su za klince, voda je topla i plitka plaza pescana, oko plaze su cetinari i veliko setaliste. Jedva cekam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi idemo 6. avgusta u Radovice. Odlucila sam se za njih zato sto mi se Plavi horizonti najvise svidjaju, super su za klince, voda je topla i plitka plaza pescana, oko plaze su cetinari i veliko setaliste. Jedva cekam!

Kakv je smjestaj?Privatni ili hotelski?Cijena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakv je smjestaj?Privatni ili hotelski?Cijena?

Smestaj je privatni, u pitanju su Apartmani Radovici. Zgrada je nova, stan je jednosoban, sastoji se iz spavace sobe (bracni krevet i orman) i dnevne u kojoj je trosed i sto za rucavanje. Ima kuhinju kompletno opremljenu, terasu, parking ispred zgrade, klimu, kablovsku. Udavih ja... Cena je 35 e dnevno za smestaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smestaj je privatni, u pitanju su Apartmani Radovici. Zgrada je nova, stan je jednosoban, sastoji se iz spavace sobe (bracni krevet i orman) i dnevne u kojoj je trosed i sto za rucavanje. Ima kuhinju kompletno opremljenu, terasu, parking ispred zgrade, klimu, kablovsku. Udavih ja... Cena je 35 e dnevno za smestaj.

Imam ja još jedno pitanje. Koliko je daleko od plaže?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam ja još jedno pitanje. Koliko je daleko od plaže?

Eh, to je jedina mana ovog savrsenstva... 900 metara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se odlucili za Buljarice.Kazu da je lepo mesto a blizu je Petrovca pa uvek mozemo tamo da budemo.Krecemo u ponedeljak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se odlucili za Buljarice.Kazu da je lepo mesto a blizu je Petrovca pa uvek mozemo tamo da budemo.Krecemo u ponedeljak.

Lep provod...Petrovac je super za šetnju, a plaža Lučice zaista lepa...Buljarice, pa i nije nešto...ali možda su malo sredili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se odlucili za Buljarice.Kazu da je lepo mesto a blizu je Petrovca pa uvek mozemo tamo da budemo.Krecemo u ponedeljak.

Da se lepo odmorite i provedete :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IvanaK,kakve su cijene smjestaja?

Cene su ove godine fenomenalne. Hotel Marriott sa 5 zvezdica mm i ja merkamo vec godinama ali je uvek bio preskup ( sa razlogom ). Ove godine u junu smestaj i avion nas je izasao 480 eur po osobi za dve nedelje. Sto je zaista povoljno. Za V nista ne placamo jos uvek. Imas i dosta jeftinijih hotela. Recimo, Elysse hotel koji se nalazi preko puta Marriotta je oko 300 eur dve nedelje a mi smo za njega pre dve godine dali oko 450 eur po osobi. Ako te jos nesto interesuje slobodno pitaj. Mogu ti reci i preko koje agencije smo isli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cene su ove godine fenomenalne. Hotel Marriott sa 5 zvezdica mm i ja merkamo vec godinama ali je uvek bio preskup ( sa razlogom ). Ove godine u junu smestaj i avion nas je izasao 480 eur po osobi za dve nedelje. Sto je zaista povoljno. Za V nista ne placamo jos uvek. Imas i dosta jeftinijih hotela. Recimo, Elysse hotel koji se nalazi preko puta Marriotta je oko 300 eur dve nedelje a mi smo za njega pre dve godine dali oko 450 eur po osobi. Ako te jos nesto interesuje slobodno pitaj. Mogu ti reci i preko koje agencije smo isli.

Vazi,hvala ti puno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se odlucili za Buljarice.Kazu da je lepo mesto a blizu je Petrovca pa uvek mozemo tamo da budemo.Krecemo u ponedeljak.

Lepo je mesto,nema guzve,taman za malu decu.Slazem se sa Ruskinjom da nije za izlaske,ali Petrovac ti je blizu.Gde idete?Moja mama tamo radi kod jednih,mozda idete tamo.Srecan put i lepo se provedite i odmorite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima!Nismo nikad bili tamo ali s obzirom da idemo kolima ako nam se ne svidi mozemo svuda da odemo.

My heart nismo jos nigde rezervisali,kad stignemo tamo nacicemo nesto sto nam se svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima!Nismo nikad bili tamo ali s obzirom da idemo kolima ako nam se ne svidi mozemo svuda da odemo.

My heart nismo jos nigde rezervisali,kad stignemo tamo nacicemo nesto sto nam se svidja.

U svakom slucaju uvek mozete otici u drugo mesto,mada mislim da se necete pokajati,ja sam sedela tamo dva meseca pa znam. Ako ti treba broj poslacu ti u pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A, gde konkretno u CG?

Ja bi vam preporucila Budvu mi smo tamo bili pre dve godine kad nam je cerkica imala 2 god i sad idemo opet i nije uopste skupo kao sto svi pricaju a ima i lepih plaza pored Budve koje su super za decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.