More, ah more

odgovora

Objavljeno

Jao,pa nadam se da hoce...

Ja tek sad vidim da ste i vi iz ZR. ;)

E,pa ni ja nisam gledala odakle ste vi! :rolleyes: Jel ste bas iz Zr?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo planirali ove godine da letujemo u Grckoj,krajem avgusta,ali zbog odmora necemo moci da letujemo kad smo planirali i zbog trenutnog stanja u Grckoj odluka je pala na CG,Petrovac.E,sad...U Petrovcu smo bili 2007.pa me zanimaju svezija iskustva.Posebno se plasim stomacnih virusa koji se svake godine dole javljaju,iako mislim da je sve to malo vise napumpano,ali s`druge strane moram da razmisljam o deci.Mi smo lepo prosli te godine,bez ikakvih problema,ali vec naredne godine je krenula ta prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali planove da idemo u Avgustu u Grcku - Nea Vrasnu, ali nista od toga zbog trenutne situacije tamo, mama i sestra su otisle pre 5 dana cak i struja nestaje na 2 sata ( nije to neko vreme bez struje, ali opet necu da razmisljam). Tako da od mora nista ni ove godine, ali zato su tu Divcibari ;)

Svima bi preporucila Nea Vrasnu, mirno mestasce ima lepo setaliste povezano sa Asprovaltom, ima plicaka ali nije ono plicak da pesacis 100m da bi stigo do dubine i uglavnom letuju porodice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo planirali da idemo u Nea Vrasnu,nasli smo i apartmane Takis na samom setalistu,ali obzirom na situaciju,ove godine necemo u Grcku.Posto od 2007.nismo isli na more,vec smo letovali u Vrnjackoj banji i na Zlatiboru,zacrtali smo da ove godine odmor provedemo na moru i,po svemu sudeci,Petrovac ce nas ugostiti!Jos kada bi se neko javio sa svezijim informacijama,bilo bi sjajno!!!! :D Sto se Grcke tice,i od mene jedan VELIKI plus za Nea Vrasnu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo planirali ove godine da letujemo u Grckoj,krajem avgusta,ali zbog odmora necemo moci da letujemo kad smo planirali i zbog trenutnog stanja u Grckoj odluka je pala na CG,Petrovac.E,sad...U Petrovcu smo bili 2007.pa me zanimaju svezija iskustva.Posebno se plasim stomacnih virusa koji se svake godine dole javljaju,iako mislim da je sve to malo vise napumpano,ali s`druge strane moram da razmisljam o deci.Mi smo lepo prosli te godine,bez ikakvih problema,ali vec naredne godine je krenula ta prica.

Aleksandra nisam bila konkretno u Petrovcu,ali letovali smo poslednje dve godine u CG...a sve to dodje na isto,ja svake godine zaglavim virus,ali Bogu hvala detetu ne bude nista,mene sve pokosi,da sam prosle godine isla na infuziju,imala sma i temperaturu,ali ponavljam mojoj devojcici nista nije bilo....raspitala sam se u apoteci moze probiotik da se pije na dan kada krenete na more kao preventiva i sve dok ste na moru,i da pomaze,rekose mi da mogu i deca isto da piju,ja planiram da probam ove godine da se postetim,verovatno cu davati i detetu da ne razmisljam,raspitaj se i ti,ne znam kog uzrasta su ti decica,ali kazu da pomaze.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo planirali da idemo u Nea Vrasnu,nasli smo i apartmane Takis na samom setalistu,ali obzirom na situaciju,ove godine necemo u Grcku.Posto od 2007.nismo isli na more,vec smo letovali u Vrnjackoj banji i na Zlatiboru,zacrtali smo da ove godine odmor provedemo na moru i,po svemu sudeci,Petrovac ce nas ugostiti!Jos kada bi se neko javio sa svezijim informacijama,bilo bi sjajno!!!! :D Sto se Grcke tice,i od mene jedan VELIKI plus za Nea Vrasnu!!!

Ja sam isla u Petrovac dok sam bila devojka,lep je i danju i nocu,mislim da nije za malu decu jer je guzva na plazi(mada ti zavisi i od toga koliko su ti deca mirna,ja mog npr ne bi vodila tamo jer bih ga garant izgubila,jer je vrag),a imas na 10min setnje od Petrovca i Lucice,pa mozete i tamo.Moja sestra je prosle godine placala dvokrevetnu sobu 20e,imala je svoje kupatilo,al ne znam za apartmane koliko su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo planirali ove godine da letujemo u Grckoj,krajem avgusta,ali zbog odmora necemo moci da letujemo kad smo planirali i zbog trenutnog stanja u Grckoj odluka je pala na CG,Petrovac.E,sad...U Petrovcu smo bili 2007.pa me zanimaju svezija iskustva.Posebno se plasim stomacnih virusa koji se svake godine dole javljaju,iako mislim da je sve to malo vise napumpano,ali s`druge strane moram da razmisljam o deci.Mi smo lepo prosli te godine,bez ikakvih problema,ali vec naredne godine je krenula ta prica.

Cena apartmana prošle godine u Petrovcu je bila 50evra, na samoj obali, gradske plaže. Meni je ipak bolja plaža Lučice, pa tako se raspituj za apartmane bliže toj plaži. Meni je ok nekih 100m od plaže, dalje ne bih uzimala u obzir. Inače, Petrovac je lepo mesto, i mi ćemo ove godine krajem avgusta tamo. Mi uzimamo trokrevetnu sobu. Doručak i večeru nosim, a za ručak se snalazimo, ili neki meni u restoranu, ili brza hrana. ne volim na moru kuvati i spremati jela. Idem da se odmorim, bez ikakvih svakodnevnih obaveza. Samo plaža, šetnja, spavanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cena apartmana prošle godine u Petrovcu je bila 50evra, na samoj obali, gradske plaže. Meni je ipak bolja plaža Lučice, pa tako se raspituj za apartmane bliže toj plaži. Meni je ok nekih 100m od plaže, dalje ne bih uzimala u obzir. Inače, Petrovac je lepo mesto, i mi ćemo ove godine krajem avgusta tamo. Mi uzimamo trokrevetnu sobu. Doručak i večeru nosim, a za ručak se snalazimo, ili neki meni u restoranu, ili brza hrana. ne volim na moru kuvati i spremati jela. Idem da se odmorim, bez ikakvih svakodnevnih obaveza. Samo plaža, šetnja, spavanje...

Da,da,kuvanje i more ne idu zajedno.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Letovali smo i mi u Petrovcu 2006. i 2007. i super prosli,ali je vec 2008. krenula prica sa stomacnim virusima koji dole vladaju tokom sezone,a mi nakon toga vise nismo isli u CG,pa me zato zanimaju svezija iskustva.Znam za Lucice i mi smo smo se cesto kupali tamo.Inace,deca mi imaju 5 i 1,5 godinu,a kad smo prvi put bili u Petrovcu,cerkica je imala samo tri meseca i fantasticno podnela i put i more!Naravno,prvo smo se posavetovali sa pedijatrom,koja je rekla da moze tako mala na more,ali cesce pauze u putu da pravimo i da od 11-16h (koliko se secam) ne budemo na plazi.Tako smo radili i sve je bilo ok,tako da smo i iduce godine odmor proveli u Petrovcu.Sad su klinci prilicno veliki,ali mama,od miloste zvana PANIKA,mora dobro sve da proveri,pre nego se upusti u avanturu sa svojim dragim CEDOVISTIMA!!!! :wub: U svakom slucaju,hvala,svaka mi je informacija od koristi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze li mi neko preporuciti neki apartman u Petrovcu,blizu plaze Lucice?Bitno je da ima svoje kupatilo i kuhinjicu,moze dvokrevetna soba jer dete ima 2 godine pa spava sa nama.I ako znate cenu... :unsure: Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ide li iko u Egipat ? Ja sam veliki zaljubljenik u Crveno More i ronjenje ali ne znam koliko je pametno da idem tamo sa bebom ?

Trebala sam sam prosli cetvrtak da idem sa sestrom i njenom decom ali sam prepustila aranzman mami jer mi je Marko jos mali za tako dalek put a kontam u septembru ce imati 7 meseci pa da skoknem ...

Javljajte ako neko ode ili je vec bio ...

Najvise me brine sto cu morati da teglim odavde kasice za njega a kakva sam blesava nebi me cudilo da spakujem karton Rose i karton Kravice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene zanima gde u CG otici sa malim detetom? Trazimo mesto koje je mirno,da je plaza lepa (po mogucstvu pescana) i da ima apartmana blizu plaze,da nisu u brdu.Dajte neki savet!

mi vec 6 godina idemo u Igalo ili Herceg Novi i to u septembru i mogu ti reci da sam jako zadovoljna i sa mestom i sa smestajem.Igalo ima ogromnu pescanu plazu,a u septembru uopste nije guzva.Takodje imas i plaze sa sitnim sljunkom,krupnim sljunkom i betonirane.Na svim plazama su postavljene lezaljke i suncobrani koji se iznajmljuju i to od 1 eura pa do 3 eura,ali mozes i da kupis svoj suncobran mislim da nije jako skup.Smestaj mi placamo 23 eura na dan,dvosoban je sa ogromnom terasom i udaljen je od pescane plaze 15 minuta hoda,a ta plaza je najdalja.Ima i artmana koji su manji i malte ne na samoj plazi ali ne znam koliko se placaju.Imas setaliste koje je dugacko 3 ili 5 kilometara,nisam sigurna,a takodje imas i istorijskih mesta za obilazak i brodice koje idu na razne ture,a takodje i turisticke agencije imaju obilaske do Dubrovnika,Ostroga i u Albaniju.Sto se hrane tice mi sve kupujemo tamo jer su cene priblizno iste,a imas i Rodic supermarket,tako da imaju svu nasu robu,a drze i peceno meso,pa napravis neku salaticu i eto ti rucka.Imas i u restoranima rucak za 3 eura po osobi,sto takodje nije lose.Nadam se da sam ti pomogla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi vec 6 godina idemo u Igalo ili Herceg Novi i to u septembru i mogu ti reci da sam jako zadovoljna i sa mestom i sa smestajem.Igalo ima ogromnu pescanu plazu,a u septembru uopste nije guzva.Takodje imas i plaze sa sitnim sljunkom,krupnim sljunkom i betonirane.Na svim plazama su postavljene lezaljke i suncobrani koji se iznajmljuju i to od 1 eura pa do 3 eura,ali mozes i da kupis svoj suncobran mislim da nije jako skup.Smestaj mi placamo 23 eura na dan,dvosoban je sa ogromnom terasom i udaljen je od pescane plaze 15 minuta hoda,a ta plaza je najdalja.Ima i artmana koji su manji i malte ne na samoj plazi ali ne znam koliko se placaju.Imas setaliste koje je dugacko 3 ili 5 kilometara,nisam sigurna,a takodje imas i istorijskih mesta za obilazak i brodice koje idu na razne ture,a takodje i turisticke agencije imaju obilaske do Dubrovnika,Ostroga i u Albaniju.Sto se hrane tice mi sve kupujemo tamo jer su cene priblizno iste,a imas i Rodic supermarket,tako da imaju svu nasu robu,a drze i peceno meso,pa napravis neku salaticu i eto ti rucka.Imas i u restoranima rucak za 3 eura po osobi,sto takodje nije lose.Nadam se da sam ti pomogla.

Pomogla si mi mnogo!Mozda i zavrsimo tamo,jeste malo dalje ali cini mi se najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta reci Plavi horizonti raj za decu (C.G) 50-60 metara voda do kolena ,hladovina,pesak prelepo kao raj mi smo prosle godine bili maja je imala 15 meseci i extra smo se proveli zaista!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pomogla si mi mnogo!Mozda i zavrsimo tamo,jeste malo dalje ali cini mi se najbolje.

ako ti treba poslacu ti broj telefona zene koja nama pronalazi smestaj.Nazoves je i kazes joj kakav smestaj ti treba i za koje pare i ona ti nadje par smestaja i kad dodjete tamo obidjete sa njom apartmane i odlucis se na licu mesta sta ti se svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako ti treba poslacu ti broj telefona zene koja nama pronalazi smestaj.Nazoves je i kazes joj kakav smestaj ti treba i za koje pare i ona ti nadje par smestaja i kad dodjete tamo obidjete sa njom apartmane i odlucis se na licu mesta sta ti se svidja.

E,pa moze.Samo sto ja mogu da joj se javim tek dan pred put jer do poslednjeg dana necemo znati kad krecemo.A jel ona uzima neku proviziju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ne možemo na more.... Radimo nešto na kući, a i kupili smo kola pre dva i po meseca, pa nemamo para .... Možda u novebru :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi planiramo sa bebom od 17 meseci u Tursku,Belek,avionom. Da li je neko bio tamo i kakva iskustva imate?Brinem zbog devojcice,da li je cisto,kakva je hrana i sl.

i ako je hotel sa 5 * brine me imam nekako mnogo nepoverenja prema Turcima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,pa moze.Samo sto ja mogu da joj se javim tek dan pred put jer do poslednjeg dana necemo znati kad krecemo.A jel ona uzima neku proviziju?

proviziju ona ne uzima,tj uzima od gazde smestaja,ali to ne utice na tvoju cenu smestaja.Nazovi je sada pa joj reci barem otprilike kad stizete i sta ti treba, da znas cenu barem otprilike,a dan dva pred put joj se ponovo javi.Videces da je zena super,jako je prijatna i uvek ce ti izaci u susret.Zove se Snezana,od miloste Nena,broj je +38267567242 i +38268335007,rece da si broj dobio od Sanje iz Sombora.Nadam se da cete naci dobar smestaj,a sigurna sam da cete se dobro provesti,ako ti trebaju jos neke informacije slobodno pitaj.Svakako mi javi kako ste prosli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se upravo vratili iz Grcke.

Vodili smo sina od 2 godine i prezadovoljni smo.

Put je super podneo, prespavao je u kolima skoro celu noc.

Svima toplo preporucujem vilu Pilalidis u Pefkohoriju, to je raj na zemlji za decu.

Predivni veliki i mali bazen smesteni u predivnom troskom vrtu sa extra igralistem za decu. Na svakoj terasi predivne cvetne puzavice, ma raj. Sami apartmani su jako mali, ali nama konkretno to nije bilo bitno posto smo se hranili po restoranima. E sad, za one koji planiraju da kuvaju mozda nije bas najprakticnije, mada vidim da su se drugi snalazili.

Tako prijatno mesto nisam videla duz celog prsta, iako kazem da su studiji krajnje skromni.

Mi smo se kupali iskljucivo na plazi van Pefkohorija, koja je isto kao stvorena za decu, pesak, plicak 50 m, cisto, predivno.

Koga zanima slobodno nek pita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

planirate li ovo leto na more?mi bi isli kod rodjaka u CG <_< ,ali se bojim kako bi mali to podneo-promenu klime recimo.imace oko9,10 meseci tada,i neznam da li je pametno voditi ga tako malog?isli bi avionom,naravno!sta vi mislite o tome i kakva su vasa iskustva? :huh:

Mi smo prosle godine isli sa devojcicom od 8 meseci u Igalo,putovali smo autom iz Nisa,super je podnela put i prelepo smo se proveli.Mislim da je to i najbolji period za provod i beba ali i roditelja jer nema onog trckaranja za njima,idu kuda ih vi vodite :). Nama je bilo super,nada se da cete se i vi lepo provesti.Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ne možemo na more.... Radimo nešto na kući, a i kupili smo kola pre dva i po meseca, pa nemamo para .... Možda u novebru :lol:

pa da,i mi cemo tamo negde u decembru..tada je na tajlandu extra :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa da,i mi cemo tamo negde u decembru..tada je na tajlandu extra :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi planiramo sa bebom od 17 meseci u Tursku,Belek,avionom. Da li je neko bio tamo i kakva iskustva imate?Brinem zbog devojcice,da li je cisto,kakva je hrana i sl.

i ako je hotel sa 5 * brine me imam nekako mnogo nepoverenja prema Turcima :)

Sto se Turske tice,nemas razloga da brines a to nepoverenje ce ti tamo i nestati narocito u hotelu sa 5 *. :) Svi nasi prijatelji koji idu odavde iz CH u Belek,Laru,Side...su prezadovoljni uslugama i cistocom u hotelima.Mi licno jos nismo bili ali boze zdravlja sledece godine.

Ovog leta idemo u Spaniju,najverovatnije na Majorku.Gledala sam da nam nekako bude bliza destinacija zbog malca(let traje oko 1.5 sat).S obzirom da nam je on 1. dete i da ce nam biti prvi put letovanje u troje,malo se i plasim pa razmisljam dal ce da utice promena klime na njega,kakav ce put da bude,kakav ce on da bude tamo jer je strasno nestasan i ne drzi ga mesto tj.znam da cemo ga juriti non stop po plazi i hotelu. :lol:

Sta mislite,da li je pametno da kolica "vucemo" i na plazu?Ovde smo bili par dana na bazenu i vozili smo kolica jer ga lakse uspavam tj.zaspi u njima,ovako nece da zaspi....prvi put smo isli bez kolica i ceo dan nije spavao,bio je nervozan i plakao,a nije hteo da zaspi kad sam ga uspavljivala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ide li iko u Egipat ? Ja sam veliki zaljubljenik u Crveno More i ronjenje ali ne znam koliko je pametno da idem tamo sa bebom ?

Trebala sam sam prosli cetvrtak da idem sa sestrom i njenom decom ali sam prepustila aranzman mami jer mi je Marko jos mali za tako dalek put a kontam u septembru ce imati 7 meseci pa da skoknem ...

Javljajte ako neko ode ili je vec bio ...

Najvise me brine sto cu morati da teglim odavde kasice za njega a kakva sam blesava nebi me cudilo da spakujem karton Rose i karton Kravice :D

Mi smo bili u Egiptu sa bebom od 12 meseci, tacnije od 18.06.2011 do 02.07.2011 ( tamo je napunio 13 meseci ). Dakle, bili smo tamo dve nedelje i prosli fenomenalno. Suprug i ja vec godinama letujemo u Hurgadi i sad nam je bilo logicno da odemo tamo. Puno sam se plasila svega i svacega, ali kako sam shvatila iz prica ljudi deca i bebe mogu na putu da zapate bilo sta nezavisno od lokacije. Prosto je pitanje kako podnose promene.

Iz mog iskustva, preporucila bih ti sto bolji hotel posto idete sa bebom. Ja sam mu nosila dosta kasica ali sam i tamo kupovala, ali jeo je i u hotelu. Ima svega. Pelena, vode, kasica... Nema potrebe nositi gomile kao ja.

Ako zelis nesto da pitas bicu ti na raspolaganju...

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.