More, ah more

odgovora

Objavljeno

Opatija je predivna. Tamo smo letovali skoro svake godine kada sam bila mala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad, mozda malo odskacem od teme al ipak da pitam:) Da li je neka bila sa bebom na Istri i koju lokaciju bi preporucile? kakav je put, sta date bebi da rucka tokom puta, i da li ste mozda imale neprijatnih iskustava tipa Srpsko-Hrvatski odnosi... moji se nisu bas odusevili idejom da idemo na hrvatsko primorje, pa me zanimaju vasa iskustva ako ih imate... B)

Mi smo bili do sada 3 puta u Puli! Prvi put sami 2004;drugi put 2007 sa starijim sinom koji je tamo napunio godinu dana, treći put 2009 dok sam bila trudna! I sva tri puta nam je bilo fantastično! Bili smo u privatnom smestaju, van centra, na 20m od mora. Tu su uz naselje male divlje plaže, čiste ,mirne! LJudi su fantastični, nikakvih problema nismo imali. Išli smo i do Rovinja, i na Brione ma svugde smo skitali , naravno sa detetom! I ove godine planiramo na isto mesto samo da smislimo kako da se smestimo u taj apartman posto nas je sad četvoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo bili do sada 3 puta u Puli! Prvi put sami 2004;drugi put 2007 sa starijim sinom koji je tamo napunio godinu dana, treći put 2009 dok sam bila trudna! I sva tri puta nam je bilo fantastično! Bili smo u privatnom smestaju, van centra, na 20m od mora. Tu su uz naselje male divlje plaže, čiste ,mirne! LJudi su fantastični, nikakvih problema nismo imali. Išli smo i do Rovinja, i na Brione ma svugde smo skitali , naravno sa detetom! I ove godine planiramo na isto mesto samo da smislimo kako da se smestimo u taj apartman posto nas je sad četvoro

To mi odgovara potpuno! Sem ovog dela o divljoj plazi, mislim ne znam kakvo je interesovanje, ali ne bih da se nas 20 gura na jednoj plazi s decom :D heheh salim se...A kako ste saznali za privatni smestaj? niste preko agencije ja tako razumela, a kako onda, "banuli" ste tamo da tako kazem, i videli ko ima free sobe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Istri ćeš vrlo rijetko naći na natpise "Zimmer frei"...

Moj prijedlog je booking preko neta...

Možeš pročitati i moj post, ako te zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas super sto nem ovih postova :angry: sad kada su najpotrebniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe...

ajmo sve iz pocetka!!!

mi ove necemo nigde, Luka ce sa babom i dedom u Becice.

sledece godine cemo opet u Polihrono sigurno jer mi je idealno za decu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ove godine idemo na otok Ciovo, rekli su nam da je tamo prelijepo...

BAs steta, mislila sam pronjuskati jos pokoju informaciju ali nestade... ehehee :(:unsure: :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ove godine idemo na otok Ciovo, rekli su nam da je tamo prelijepo...

BAs steta, mislila sam pronjuskati jos pokoju informaciju ali nestade... ehehee :(:unsure: :unsure:

Evo imaš informaciju iz prve ruke da je tamo prelepo :) i slike sam postavila od plaže u Arbaniji, al su izbrisane... postaviću kasnije opet, pa da vidiš. Ja sam oduševljena celim ostrvom, ima šta da se vidi, obavezno da odete da vidite Gospu od Prizidnice, to je manastir sagrađen u stenama kod mesta Slatina.

Evo i sajta za Čiovo pa možeš pogledati ako već nisi http://www.ciovoinfo.com/hr/arbanija/. Slobodno pitaj ako te još nešto zanima :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, da napiše neko ponovo šta treba poneti od lekova? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je moj spisak/apoteka

Febricet

Aerius sirup

Humana elektrolit

Lineks probiotik

Octenisept

Komprese manje

Flasteri

Hanzaplast

Hiper hama gel

Autan stik

Pantenol

Krema za sunčanje

Toplomer

Pumpica za nos

Alkohol (ovo nosim više zbog dezinf. ruku i površina a za rane je Octenisept)

Dodala sam ga i u temi Putna apoteka

http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...mp;#entry186257

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ada Bojana ili bolje receno blizu usca Bojane u Jadran. More cisto, pescana plaza, neurbanih delova puuuno. Uzivanje za malu decu. Niske cene smestaja u odnosu na ostatak CG, a kafanice predivne. Romanticno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi vec cetvrtu godinu idemo u CG ,jer imamo zaista divne uslove u kuci u kojoj letujemo,a i mimo nje.Ma da ..planiramo da skoknemo i do Grcke u septembru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi vec cetvrtu godinu idemo u CG ,jer imamo zaista divne uslove u kuci u kojoj letujemo,a i mimo nje.Ma da ..planiramo da skoknemo i do Grcke u septembru.

A, gde konkretno u CG?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A, gde konkretno u CG?

I mene zanima gde u CG otici sa malim detetom? Trazimo mesto koje je mirno,da je plaza lepa (po mogucstvu pescana) i da ima apartmana blizu plaze,da nisu u brdu.Dajte neki savet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poštovane članice,

u cilju bolje informisanosti i preglednosti otvorili smo posebnu temu o letovanju u Grčkoj http://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=2474

Naravno uvek možete otvoriti i druge destinacije kao teme u okviru ovog podforuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene zanima gde u CG otici sa malim detetom? Trazimo mesto koje je mirno,da je plaza lepa (po mogucstvu pescana) i da ima apartmana blizu plaze,da nisu u brdu.Dajte neki savet!

To sto ti trazis je jedino Ulcinjska plaza. Tu jedino nemas smestaj blizu mora, ali nije ni brdovito. Sve je ravno i sve je pesak. Ako te interesuju detalji, posalji mi na pp mail pa cu ti sve objasniti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih da prelazim zaliv,daleko mi je.Razmisljam o Petrovcu ili Dobrim vodama.Jel neko ima iskustva sa ovim mestima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih da prelazim zaliv,daleko mi je.Razmisljam o Petrovcu ili Dobrim vodama.Jel neko ima iskustva sa ovim mestima?

Onda idite u Buljarice,nije pescana plaza,ali je mirno,bas za decu.Moja mama radi kod jednih,imaju i apartmane,novi su,a imaju i sobe,pa ako hoces mogu uzeti broj pa da vidis,oni su na dva minuta od plaze.A petrovac ti je bas urban,da tako kazem,guzva je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih da prelazim zaliv,daleko mi je.Razmisljam o Petrovcu ili Dobrim vodama.Jel neko ima iskustva sa ovim mestima?

Zasto bi prelazila zaliv ako ides direktno na Petrovac, tj. na Sutomore?

Petrovac ima sljunak, guzva je i sve urbano. Dobre vode nemaju bas puno smestaja uz more, a i sve su stene koliko ja znam.

I Ptrovac i Dobre vode, kao i vecina CG primorija kubure sa vodom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage,vec sam pisala na temu letovanje sa malom decom.mi smo se vratili 3 juna iz turske sa tromesecnom bebom.nije bilo nikakvih problema.malo mi je smesno kad vidim cime se majke opterecuju,koliko lekova nose.......ccccccccccc uzas..porodicno osiguranje resava stvar..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene zanima gde u CG otici sa malim detetom? Trazimo mesto koje je mirno,da je plaza lepa (po mogucstvu pescana) i da ima apartmana blizu plaze,da nisu u brdu.Dajte neki savet!

po meni su to Becici, lepa je plaza, doduse nasi idu u NIS odmaraliste koje je na samoj plazi.. ali definitivno je plaza ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li za CG treba potvrda oca da dete sme sa majkom da predje granicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treba saglasnost. Ponekad je ne traze, ali je treba imati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam za taj deo CG, ona mesta koja su odmah po izlasku iz tunela Sozina (valjda se tako zove :rolleyes: ). Mi smo bili u Sutomoru prosle godine, bili smo odmah preko puta plaze u apartmanu i nikad nismo imali problema sa vodom, Uvek je bilo i bio je bas dobar pritisak. Plaza je onaj sitan sljunak, mada ima i peskovitog dela, more je cisto jedino je bila guzva, ipak je Sutomore grad, imaju odlican nocni zivot a opet imaju i supermarket, pijacu, dom zdravlja,postu tako da je idealan i za porodice sa malom decom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih da vodim malog na more,pre svega zbog joda i promene klime,ali mm kaze da je on jos mali da putuje toliko...a nije mali,septembra ce dve godine,ja sam imala tri meseca kad smo vozom isli u hrvatsku,pa mi nista ne fali,nikako da mu objasnim da ce on celi put prespavati..a imamo super smestaj,lekara(zlu ne trebalo),moja mama je tamo ako zatreba cuvanje,al on nece pa nece.. :( sta da radim????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.