More, ah more

odgovora

Objavljeno

 

Mi cemo ove god verovatno u Albaniju, u Sarandu, preko puta Krfa. Ljudi su odusevljeni cenama, plazama, smestajem, pa da probamo i mi :) 

Leni sada sam bas pogledala hotele, odlicni su.Ne znam koliko je bas sa malom decom da idem tamo, alil ponuda je super.Uglavnom polupansion, i hoteli sa bazenom sto meni i treba.

Da li si cula da je neko bio i kako je?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Leni sada sam bas pogledala hotele, odlicni su.Ne znam koliko je bas sa malom decom da idem tamo, alil ponuda je super.Uglavnom polupansion, i hoteli sa bazenom sto meni i treba.

Da li si cula da je neko bio i kako je?

Pa cula sam sa vise strana dobre komentare. Mi imamo mnogo vise predrasuda a oni su u drugom fazonu, imaju resurse koje hoce da iskoriste. Pola Podgorice nedeljom ruca u Skadru i sad vec u svakom restoranu konobari pricaju srpski(crnogorski). Tako da je sa te strane sigurno i opusteno. Malo su im policajci zeznuti i vole da se ogrebu za koji euro ali mi nismo imali losih iskustava. Mislim da nema nekih ludih sadrzaja vec je u pitanju pravi odmor ali raspitacu se jos. Nasi prijatelji stalno idu u hotel Splendor u Dhermiju, ali plaza je kamenita. Saranda mi se svidja jer odatle ide i trajekt ka Krfu pa se moze jos ponesto videti. Raspitacu se jos malo i sve ti javljam :) Taj jug Al je pod grckim uticajem.

Evo Splendor:

http://hotelsplendor.al/web/home/

 

Izmenjeno od strane leni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa cula sam sa vise strana dobre komentare. Mi imamo mnogo vise predrasuda a oni su u drugom fazonu, imaju resurse koje hoce da iskoriste. Pola Podgorice nedeljom ruca u Skadru i sad vec u svakom restoranu konobari pricaju srpski(crnogorski). Tako da je sa te strane sigurno i opusteno. Malo su im policajci zeznuti i vole da se ogrebu za koji euro ali mi nismo imali losih iskustava. Mislim da nema nekih ludih sadrzaja vec je u pitanju pravi odmor ali raspitacu se jos. Nasi prijatelji stalno idu u hotel Splendor u Dhermiju, ali plaza je kamenita. Saranda mi se svidja jer odatle ide i trajekt ka Krfu pa se moze jos ponesto videti. Raspitacu se jos malo i sve ti javljam :) Taj jug Al je pod grckim uticajem.

Evo Splendor:

http://hotelsplendor.al/web/home/

 

Da,za razliku od ovih naših koji su posve pošteni :lol:

Jeste,leni Boka ima najveću koncentraciju joda u vazduhu a vazdušne struje prema Prčnju,Stolivu su posebno bogate njime.Ima dosta i zelenila koje dodatno pogoduje disajnim organima.

 

A i onaj uski put smanjuje emisiju štetnih gasova vozila pošto vozila gotova da i nema osim ako baš se mora :D

Zone*, Ehinacea i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, je li neko bio sa decicom u Egiptu? Ako jeste, kakva su iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rag,necu ti mozda pomoci ali ajde. 

Komsinica je bila u Egiptu pre doduse 4 godine..Devojcica je imala 2god.i bili su bas zadovoljni. Ostali.su.2nedelje. Ovo nije neki savet ali opet.

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci mi svako iskustvo. Plasim se najvise stomacnih virusa, ali mislim da je to manje-vise problem gde god da odemo.

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oni su uzeli all inclusive. 500e po osobi valjda,ali dete je platilo nesto sitno samo zbog avionske karte. 

Mi smo bili prosle godine na Tasosu. Platili smo osiguramnje,ali sreca proslo je bez potrebe za lekarom. Doduse mm radi u shmp tako da ne moram toliko da brinem. Ja bih volela u Egipat jednog dana....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ragdoll, mi vuclamo decu baš svuda i na svakakve udaljenosti (u Egiptu sam bila doduše poodavno, pre njih;)) . Što se stomačnih virusa tiče, pravila su ti skoro uvek ista -nema ruckanja van hotelskog kompleksa, za piće i pranje zuba isključivo flasirana voda, ako led nije pravljen od filtrirane vode, ne daješ da ti ga stavljaju u piće i to je otprilike to. Možeš dati detetu probiotik pre i za vreme odmora, ali iskreno ne znam da li ima razlike sa njim i bez njega...prošle godine sam im ga dala, ove ne i isto su bili ok. 

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je protiv probiotika,nismo kad nikad davali preventivno osim u slucaju proliva,povracanja i uvek jw bilo ok. Mislim da to sto Voljena kaze da je to,to.

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala @leni na odgovoru. Ovo je prva godina da bas ne znamo ni sta cemo, ni gde cemo, ni da li cemo uopste ici... Brinu nas i datumi i finansije, tako da ako uopste budemo isli verovatno ce biti neka last minute varijanta, ali bas zbog toga hocu da imam sve informacije na vreme. :)

I,šta ste rešili na kraju? :rolleyes: Prolazila sam juče baš pored Stoliva,setih se da je neko negde pitao za njega.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.