Glina

odgovora

Objavljeno

Hvala vam do neba :wub:

Moj, jedino sto mogu jeste da stavim žig na slike, što sam i stavial, i pečat sa zadnje strane svakog komada nakita (koji sam upravo izradila i počinjem da stavjlam), a što se tiče zaštite autorskog prava jako je skupo. U svakom slučaju za početak mogu da se nadam da ću uspeti da zaštitim autorka prava za ova krila, a da do tad plagijatori nece uspeti da izrade sličan pečat i da dođu do materijala tj kristalne smole.

Isto sam doživela i sa starkama, počela sam da ih pravim na svoj način, a posle malo više od pola godine starke su se pojavile svuda, svi su ih pravili. ALi niko nikada nije uspeo da napravi toliko minijaturne kao ja, i nikada niko nije uspeo da skine moj stil, svi su imali samo pokušaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam sliknula i minđušice na šrafić, samo da obradim slike i kačim ih! :)

Prezadovoljna sam kako mi je uspelo ovo "zastakljivanje" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa to cisto neki pecat iza stavis, jer bas razmisljam, da vidim nekog da nosi ili prodaje ta krilca, prvo bih pitala jel to pravila andjelcic. Makar to je dovoljno.

Samo napred, zelim ti uspeh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa to cisto neki pecat iza stavis, jer bas razmisljam, da vidim nekog da nosi ili prodaje ta krilca, prvo bih pitala jel to pravila andjelcic. Makar to je dovoljno.

Samo napred, zelim ti uspeh!

Hvalaaaa :wub: :wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao vevericice, imas zlatne ruke! Svaka ti cast! Sve je prelepo!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ce mi neko odgovoriti jer u temi poprilicno dugo niko nije pisao...

Elem, dobilismo set za uzimanje baby otisaka od gline. U njenu ima apsolutno sve-od gline do kalupa, trakica (plave/roze), srcad, slova, ploce na koji se sve to zalepi, prah da se otisak osenci i tako bolje vidi. Ali sada imam problem-ne znam cime to parce gline da zalepim/prikacim za tu plocu. Ima li neko neku ideju? Hvala unapred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda ako stavis odmah sveze parce gline na postolje, ono ce se samo zalepiti... to je samo ideja... 

Nisam expert:rolleyes:, nego mi se dete ovih dana igra sa glinamolom, lepi se ko ludo za sve, namestaj, parket... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ce mi neko odgovoriti jer u temi poprilicno dugo niko nije pisao...

Elem, dobilismo set za uzimanje baby otisaka od gline. U njenu ima apsolutno sve-od gline do kalupa, trakica (plave/roze), srcad, slova, ploce na koji se sve to zalepi, prah da se otisak osenci i tako bolje vidi. Ali sada imam problem-ne znam cime to parce gline da zalepim/prikacim za tu plocu. Ima li neko neku ideju? Hvala unapred...

Imaš one ekstra jake lepkove koji se koriste u gradjevini,ja koristim Bison Kit univerzalni.Probaj.

Ivana13 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.