second hand za decu

odgovora

Objavljeno

I ja bih kupovala vrlo rado.Par stvarcica sam kupilai preko Limunda,ali tu troskovi ispadnu pola cene toga sto sam kupila,pa onda kupim samo nesto sto je u Ns,da ima ko da mi pokupi,sto me malo ogranicava.Mislim da bi radnja sigurno imala prodju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista protiv ukoliko je to povoljnije od nove garderobe u tom rangu. Deca brzo izrastu stvari i uopste ne vidim nista nekorisno u tome.

Englezi bi rekli: Nisam dovoljno bogat da kupujem jevtine stvari, ali volim da kupim dobru stvar za male pare. ;)

Ideja je odlicna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam par polovnih stvari (pod tim mislim kupljenih sa strane) i sve su bukvalno kao nove tj jedva par puta obučene. Lepo sam ih bukvalno sve otkuvala i ispeglala tako da nikakve bakterije-virusi ne mogu da imaju uticaj.

Što se tiče obuće složila bih se, tu stvano morate kupovati novu pa makar nemali hleba. Ja sam dobijala dosta polovne (od braće i sestara) obuće ali UVEK ima nove koje u stvari i nosi a te polovne imamo čisto eto da nekad promenimo.

E da ima patofne grubinove polovne ali to bi i moglo da se nosi polovno jer nema šanse da se oblik menja jer su baaaš jake i čvrste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ta radnja na Paliluli samo za decu?

Nije ima za sve uzraste. Ali ne drže opremu, samo krpice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazi gde je tacno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da postoji u Subotici,rado bi ga posetila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima dosta razlicitih misljenja,al mi je ok da ima i onih koji su za.Mislim da cemo krenuti sa butikom poc,marta pa javljam prve utiske..pozdrav :rolleyes: !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi nam i gde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre neki dan sam dobila dve ogromne kese polovne garderobe, neka nije ni nosena, a neka obucnena pra puta i to je to. Sve je lepo ocuvano. Jedino sto na par stvarcica sam nasla macje dlake! Te stvari sam odvojila i dobro iscetkala, dva puta oprala i osusila u susilici. Neverovatno kako dobra garderobica. Ono sto nam je malo i sto necemo nositi sam odvojila i to cu da okacim na net ili da nosim u s.h. radnju da im prodam, pa koliko dobijem dobijem.

Da ste blize pa da prodas meni ;) pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre neki dan sam dobila dve ogromne kese polovne garderobe, neka nije ni nosena, a neka obucnena pra puta i to je to. Sve je lepo ocuvano. Jedino sto na par stvarcica sam nasla macje dlake! Te stvari sam odvojila i dobro iscetkala, dva puta oprala i osusila u susilici. Neverovatno kako dobra garderobica. Ono sto nam je malo i sto necemo nositi sam odvojila i to cu da okacim na net ili da nosim u s.h. radnju da im prodam, pa koliko dobijem dobijem.

Opet se potvrdjuje da oni sto zive u inostranstvu to im je normalno,a kod nas ima predrasuda..do cega li je to ne znam,znam samo da nisam nikad imala problem sa tim rado kupovala i primala,a i davala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet se potvrdjuje da oni sto zive u inostranstvu to im je normalno,a kod nas ima predrasuda..do cega li je to ne znam,znam samo da nisam nikad imala problem sa tim rado kupovala i primala,a i davala...

Dobro,imamo predrasude samo zato što takve radnje nisu postojale do skoro ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

rekla bih srpska posla :) ne znam zasto nasi ljudi toliko pate od kompleksa, svi kukaju kako nemaju pare ali zato decu oblace u firmiranu garderobu ili im je ïspod casti" da uzmu polovnu garderobu od nekoga i sl. nikad to necu razumeti. na zapadu je second hand sasvim normalna stvar, pa krenimo sa higijenskog stanovista, sve sto se opere u masini sa dobrim praskom i ispegla (a peglanje nije samo zbog estetike zar ne?!) je cisto i spremno za nosenje. kao sto je neko napisao, pa zar mislite da nova stvar bude cistija? dok prodje iz magacina u magacin, na carini ko zna koliko prljavih ruku je ispipa i sl.

btw, je l moze tacna adresa te radnjice na Paliluli i da li neko zna jos neke radnje sa polovnim decijim stvarima u Beogradu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.