Da li vam kasni naknada za porodiljsko/trudničko bolovanje

odgovora

Objavljeno

Evo odgovora od RFZO-a, septembar proknjizen, filijala ce isplatiti mom poslodavcu kada bude imala sredstava. Sramota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od mene :baby:

Usla sam juce u sesti mesec i planiram da na trudnicko odem sad u decembru. Nisam zelela (niti imala potrebu pre), jer mi je trudnoca uredna. E, sad citam vase postove i jako sam tuzna, sto isplate za trudnice toliko kasne, a ovamo nam natarlitet nikad nizi :rolleyes:. Tuga Bozija! Da li znate dali kasnjenje zavisi od opstine ili je tako na teritoriji cele Republike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je trudnicko pocelo aprila, platu od stane gazede sam primila, ali je onda knjigovodja poceo da zeza. Majsku platu sam primila 07.09, a junsku 13.10. Svratila sam u socijalno i pitala zenu koja se bavi tim papirima kada bi trebalo da ocekujem makar za jul platu, a ona mi kaze pa tebi doznake uopste nisu predate ni za jul, avgust ni septembar, knjigovodju zovem, ne javlja se, pisem mu poruke, vidi ali ne odgovara. Za oktobar mesec sam predala doznake, i sad od 25.10 sam na porodiljsko a jos nema naznaka od plata. Ako neko zna neka mi kaze kome da se obratim.. Da li ja mogu da tuzim tog knjigovodju ili makar samo da mu poslalju neku opomenu, posto je sve to do njega... Neki savet?? Krajem novembra mi termin a mi zivimo od jednog minimalca, a treba da se pripremim za porodiliste, jos milion sitnica treba..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.