Sex nakon carskog reza

odgovora

Objavljeno

Ija mislim da bi trebala sačekatibar 6 nedelja.

Слажем се, и ми бројимо ситно.. а имај у виду и то да се мој муж (да, да.. то је чемер) није могао упустити у такво шта ни за време трудноће.. чим се појавио стомачић. Неки његови морални трипови у глави. Тако да је код мене ситуација "волим секс и радо га се сећам". :D

Ако је све у реду и ако се ти будеш осећала ок после 6 недеља, верујем да не би требало да буде било каквих препрека..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedini razlog zbog kojeg zena nebi trebala da ima odnose do 4o dana,jer je grlic materice do 40 dana otvoren i naravno moze doci do raznih infekcija koje mogu zahvatiti unutrasnje organe,matericu,jajnike i dr.Znaci sve dok se materica cisti nebi trebalo samo iz tog razloga.Ali ja nisam mogla vise da izdrzim pa smo vec nakon 35 dana imali odnose,bila sam sigurna u svog muza i evo ne fali mi nista.Inace porodila sam se na carski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos cure,porodila sam se carskim rezom i interesuje me nakon koliko vremena ste imale odnose sa partnerom?Meni je tek 13 dan od porodjaja,to je suvise rano,zar ne?Unapred hvala na odgovorima

ooo i ja jedva cekam da se bacim na mm... Valjda je jos rano... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ooo i ja jedva cekam da se bacim na mm... Valjda je jos rano... <_<

meni je ginekolog rekao cim osetim da sam spremna da prionem,ja sam posle 35dana nisam cekala da prodje 40,taman sam sutradan i dobila mecu... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Par dana pre nego sto je proslo 6 nedelja sam bila na kontroli kod ginekologa i rekao je da moze, ali da je moguce da mi u prvih godinu dana nece biti bas mnogo do sexa i da ce boleti, izmedju ostalog jer dojim, pa je dole kao suvoca ziva! :D

I mi otisli, pokupovali kondome i durex jagodicu- da radimo protiv prirode :D medjutim prvi put se zavrsio neuspesno! Toliko me je bolelo da nisam mogla da istrpim. Naravno, smorila sam se mnogo.

Posle 2 dana se ja naostrila, stisla zube i uspeli smo, bolelo je poprilicno i unarednih mesec dana, ali samo prvih nekoliko minuta.

Sada je sve bolje i bolje, ali s jagodicom, bez nje se ne usudjujemo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Dzo,ja sam imala posle 2 meseca odnos.Inace i meni je bas bilo cudno-neprijatno,kako da kazem,bolelo me jeste..ko da mi je prvi put.. :).Nije bilo to,to.. I prvih godinu dana mi nije bilo uopste do sexa.. <_< E posle je sve bilo ok..Sad sve zavisi,kako kod koga.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kristina, meni nekad nije jer sam mrtva umorna :D

Prosto ne da mi nije do sexa nego mi nije ni do cega, kad ne mogu da sidjem da piskim niti jedem jer mi se TOLIKO spava :D

A kad sam iole zivahna, woo hoo, zezanje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala posle carskog nakon 3 nedelje samo. Nije bilo planirano, eto desilo se, valjda smo se uzeleli jer se u trudnoći nismo ni gledali a kamoli pipali. Nije me bolelo ni najmanje, uživala sam u svakoj sekundi, i naravno bilo je sa zaštitom zbog ne daj ti Bože infekcija.. dok sam posle prvog porodjaja, prirodnog, čekala 10nedelja, i onda je bilo neizvodljivo zbog bola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.