Sex nakon carskog reza

odgovora

Objavljeno

Caos cure,porodila sam se carskim rezom i interesuje me nakon koliko vremena ste imale odnose sa partnerom?Meni je tek 13 dan od porodjaja,to je suvise rano,zar ne?Unapred hvala na odgovorima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sestro nikad nije rano, ako ti to zelis i mislis da si sposobna uzivaj. Mozda i bolje sto pre. Ja sam pala u posporodjajnu depresiju pa se vise ni nesecam kad se to desilo. Jadan mm :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sestro nikad nije rano, ako ti to zelis i mislis da si sposobna uzivaj. Mozda i bolje sto pre. Ja sam pala u posporodjajnu depresiju pa se vise ni nesecam kad se to desilo. Jadan mm :rolleyes:

ma mene je strah zbog rane,ni zbog cega drugog,ali pokusacu pa cu videti,nista me ne kosta :),a sto se tebe tice tebe, tvoj muz moze da se strpi ipak je depresija jedno stanje koje mora da se "odlezi"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obicno se ceka 6 nedelja posle porodjaja da se imaju odnosi! Ne znam gde zuris, porodila si se pre 13 dana?! Sacekaj bar do prve kontrole pa razgovaraj sa dr da li mozete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos cure,porodila sam se carskim rezom i interesuje me nakon koliko vremena ste imale odnose sa partnerom?Meni je tek 13 dan od porodjaja,to je suvise rano,zar ne?Unapred hvala na odgovorima

joj ja mislim da je to prerano... ja sam se porodila prirodnim putem pa ne znam kako je to nakon carskog reza, ali sam slušala iskustva i čitala... mislim da bi ti bilo pametnije da malo sačekaš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali odnose posle 3 nedelje i bilo mi je malo neprijatno ali mi je bilo jako bitno da je moj muz ispostovao mene i kad sam ja mislila da mogu! a posle prvog carskog dugo nisamsmela mislila sam da cu se raspasti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali odnose posle 3 nedelje i bilo mi je malo neprijatno ali mi je bilo jako bitno da je moj muz ispostovao mene i kad sam ja mislila da mogu! a posle prvog carskog dugo nisamsmela mislila sam da cu se raspasti

hvala svima na savetima,najpametnije je da ja to vidim sa doktorom,on ce najbolje znati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala svima na savetima,najpametnije je da ja to vidim sa doktorom,on ce najbolje znati

U pravu si. Ja mislim da je sad stvarno prerano, da treba da sacekas da prodje bar mesec dana.

Da, i nemoj da se razocaras ako ti ne bude prijalo prvi put, kazu da se to cesto desava (a i moje iskustvo je takvo). Posle ce biti sve OK. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam to uradila posle nekih 2-3 meseca, cas me bolela rana,cas nesto zatezala,ali ako osecas da mozes sto da ne! :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila pre dva meseca, ali se jos na ovaj korak nisam osmelila. Bila sam pre neki dan na kontroli i dr mi rekao da je sve super , da mogu odmah jos jednu bebu ako zelim. Ono sto znam da preporucuju kod carskog reza jeste koriscenje kondoma prvih 6 meseci kako bi se sprecile eventualne infekcije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila pre dva meseca, ali se jos na ovaj korak nisam osmelila. Bila sam pre neki dan na kontroli i dr mi rekao da je sve super , da mogu odmah jos jednu bebu ako zelim. Ono sto znam da preporucuju kod carskog reza jeste koriscenje kondoma prvih 6 meseci kako bi se sprecile eventualne infekcije.

Prvi put cujem za ovo! Po toj logici, trebalo bi i posle normalnog, prirodnog porodjaja da se koristi kondom narocito ako se zena puno pocepala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caoo...ja sam se porodila cr...i veruj mi da prvih 6 nedelja nije mi padao sex na pamet,pre svega zbog bolova i krvarenja,netreba da se zuris i moj savet je nemoj dok neprodje sest nedelja ipak treba malo vremena da ti se organizam odomri i sve vrati postepeno na svoje mesto,bar je meni lekar tako savetovao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala odnose posle 2 nedelje. Ali ipak mislim da treba sacekati bar mesec dana. Ipak sve treba da se vrati na svoje mesto, i da se organizam sredi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takodje!Mada bilo je malo bolno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je Dr rekla kad sam skidala konce 9 dana posle CR da mogu slobodno kad pozelim, sto se tice rane, tu nema problema (posebno sto jedva da sam nesto krvarila posle porodjaja, sem u bolnici, kapiram da sve lepo ociste tokom operacije). Jedino sto mi je rekla da vagina moze biti suva zbog hormona (a posle sam citala da moze da bude suva i duze ako se doji, a ja jos dojim).

Mi smo "overili" posle 3 nedelje. Nije islo kao po loju, ali ima i drugih nacina. ;)

Tako da slobodno ako se osecas prijatno, budite nezni i pazljivi i vremenom ce se vratiti na ono sto je nekad bilo. B)

Uzivajte. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi carski rez sam imala pre 4 godine,a odnos posle 2 nedelje :wub:

Sada sam ponovo trudna,i ovaj put idem na carski.... ako se budem oporavljala kao prvi put,bicu veoma zadovoljna! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos cure,porodila sam se carskim rezom i interesuje me nakon koliko vremena ste imale odnose sa partnerom?Meni je tek 13 dan od porodjaja,to je suvise rano,zar ne?Unapred hvala na odgovorima

Posle nepunih mjesec dana sam imala prvi sexualni odnos................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam cekala skoro 2 meseca..prosto me bio strah... :unsure: :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala svima na savetima,najpametnije je da ja to vidim sa doktorom,on ce najbolje znati

ja sam 40 dana posle carskog tada mi je prestalo krvarenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Više se ni ne sećam baš tačno ali mislim da je bilo posle mesec dana... Tada su mi već prošle lohije. Fizički sam mogla i ranije ali mi je, lično, bilo odvratno dok krvarim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam posle mesec dana, bilo je veoma chudno... dok se ne naviknesh. zaboravi chovek kako to izgleda kada nema nekoliko meseci :D

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam posle 5 nedelja. :rolleyes: plasila sam se ranije zbog rane,ali bilo je sve ok ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa prije 27 dana porodzena sam sa carski rez,i ja i moj muz hocemo da imamo sex ali ne znamo da li smemo radi operacija ili neke dr pricini.Recite mi nakon koliko vremena mozemo da imamo....

p.s. proslo je krvarenje nakon carskog i operacija me ne boli osecam se super.Upomoc :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa mjesec dana radimo ovaj mjesec na 18 :D pa ako neko vise zna i ima vece iskustva ja cekam :)

Hvala millar :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ija mislim da bi trebala sačekatibar 6 nedelja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.