Brazilska depilacija

odgovora

Objavljeno

Kako dlake na stomaku? Ja imam srece nemam dlaka, malo nesto na nogama s preda ispod kolena, i one su cak svetle..

Ma ja sam ti cupava k'o majmunce. Pa fino imam, k'o muskarac, od stidne kosti prema pupku i to su dugacke otprilike 1,5 cm do 2 cm i bas se vide, a ja mrzim dlake, uklonila bih sve i jednu zauvjek, samo da mogu. <_< Sad zavidim i tebi, zavidim svim zenama koje nemaju potrebu da se depiliraju, jer ja moram i na rukama su mi duuugeee boze sacuvaj, a tamne. Ma ja sam musko u zenskom izdanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja preporucujem http://www.lugonja.co.rs/ , takodje konsult. se ne naplacuju, cenu vam kazu tel. samo okvirnu a na konsult. pravu. Rade sa Syneron laserima ( mozete ih pogledati na netu), razmak izmedju tretmana je: lice 6 - 8 nedelja , a telo 8 - 10 ( iz razloga sto svaka dlaka ima ima svoj stepen rasta) , naravno laser i sunce se ne vole (mogu da vam se pojave fleke), isto tako se ne radi laser na osuncanu kozu, ne koriste se kreme za samopotamnjivanje, ne ide laser sa nekim lekovima...ali to vam sve kazu dr kada odete na konsultacije....

Kao sto kaze Maybe - ako je dlaka tamnija i jaca lakse se ukloni. Takodje, pre epilacije dlaka ne sme da bude cupana iz korena oko mesec dana (ako se dobro secam) jer je potreban koren dlake na koji, ustvari, laser i deluje. Pre epilacije se dlaka brije ili skida depil kremom...najbolje je dan pre epilacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja - da li je Lugonja u NS? Da li si i ti radila tretmane? Volela bih da nisam jedina ovde koja jeste :lol:

Jeste, u NS-u! Nisam radila jer nisam imala potrebe, imam , hvala Bogu, jako tanke i svetle dlake, ceo zivot se brijem i to mogu na 4, 5 dana... ali sam radila u Lugonji mnogo drugih tretmana, a inace sam tamo zaposlena :lol: ( bila, sad ne radim, jel' da) ;) Nije da hvalim firmu, nego sam videla kako to sve izgleda i koliko je delotvorno... jos jedna stvar koju sam tamo radila je - Vela smooth anticelulit program i prezadovoljna sam! Kad prestanem da dojim ima opet da idem, obavezno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam ti cupava k'o majmunce. Pa fino imam, k'o muskarac, od stidne kosti prema pupku i to su dugacke otprilike 1,5 cm do 2 cm i bas se vide, a ja mrzim dlake, uklonila bih sve i jednu zauvjek, samo da mogu. <_< Sad zavidim i tebi, zavidim svim zenama koje nemaju potrebu da se depiliraju, jer ja moram i na rukama su mi duuugeee boze sacuvaj, a tamne. Ma ja sam musko u zenskom izdanju.

Nas dve mozemo pod ruku.Jedina razlika sto na rukama nemam bas toliko dlaka da mam i na rukama poludela bih.

Cudno sto mi je kosa retka,obrve skoro i da nemam ali zato dlake po telu kao da sam i zalivala i djubrila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svima onima kojima su bas jake i crne dlake, koje znaju da se upale prilikom brijanja ili da urastu nakon redovnog cupanja (sto je kod mene bio slucaj), preporucujem laser! Jedno 6-8 tretmana, najmanje, ali rezultat je ocaravajuci!!!

ovo je ono sto cu ja da uradim kad budem imala svoju platu ,definitivno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.