Brazilska depilacija

odgovora

Objavljeno

To je i najbolje,samo jedan deo. Nije za dzabe priroda tu stvorila dlake. Imaju one svoju svrhu.

Zločesta ja na šta sam pomislila :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rođena moja... :lol: Šta je to urastanje dlaka...šta je to depilacija...šta je to vosak...

Hahahaha. Krv nije voda, vidis. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha. Krv nije voda, vidis. :lol:

Prapraprapra bako hvala ti što si bila nečupava! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da dodjes kod mene na samo jedan semestar da predajes? ;)

Pa to mi je jedino resenje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam bila u salonu i uradila brazilsku depilaciju. Nije bilo strasno, jedino sto je bolelo to je gore na stidnoj kosti, ali zanemarljivo u odnosu na efekat koji sad ima.

Odlucila sam- dlacice nikad vise.

Bravo,mene bolelo prva 3 puta,sad ništa.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mama mazo jeftinije ti je da ides na depilacije. Svaki naredni put sve manje i manje osecas bol, a one se proredjuju.

Meni je to 500 dinara mesecno. Laser mi jeste primamljiv, ali... Dobro je i ovako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda bih trebala poceti igrati loto... :unsure:

ja igram pa ništa.Kad dobijem,častim te laser.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O kad sam u Bg redovna je bila komplet depilacija gospo'jice. Ovde mora da radi brijač jer su usluge preskupe (barem za naš sadašnji budžet)

Sad kad sam bila u Bg u oktobru, posle 3 godine brijanja sam otišla opet na depilaciju - bolelo je naravno, krvava sam bila kao da su me klali, ali i sada su slabije, a kada idem redovno, devojka kod koje radim kad dođem kaže ''evo je ova sa nevidljivim dlakama''

posle 3 depilacije se toliko prorede da se jedva vide. I naravno extra svetle su, samo što ih ja osećam pod prstima i nervira me.

Laser - kad bih imala pare - radila bi. Nemam pare, nema lasera as simple as that.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to sto pricate o svekrvama, zar nije da sto si stariji imas sve manje dlaka? :lol:

Mislim nase bake nemaju dlake, tako to ide sa godinama.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mrzim dlake :angry: ....čini mi se da sam s godinama sve dlakavija <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma devojke sigurno imate preko onih grupovina ili popusta.rs neke takve laserske depilacije, ovde toga ima preko group on-a i bude smesno jeftino.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja baš mrzim dlake (Filipa i Šećer,jako vam zavidim) i volela bih da,sem obrva i kose,nemam više ni jednu jedinu dlačicu,ali sam i jaaako velika kukavica i ne bih smela na 'brazilsku depilaciju',nema šanse...ali se stvarno divim svakome ko može.

Ja se brijem svaka dva dana :angry: komplet,pa su mi dlake,što od genetike,što od silnog brijanja,baš jake,tako da sam ja idealan kandidat za laser...

I sećam se da je Maybe jednom sve lepo i detaljno opisala i da je jako bitno kojim laserom se radi itd....ali,definitivno mi je to stvar koju moram otkačiti jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma devojke sigurno imate preko onih grupovina ili popusta.rs neke takve laserske depilacije, ovde toga ima preko group on-a i bude smesno jeftino.

Šećeru i da ima (a nema) to bi bilo u nekim 'leim' ordinacijama i sa nekim 'levim' laserima <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šećeru i da ima (a nema) to bi bilo u nekim 'leim' ordinacijama i sa nekim 'levim' laserima <_<

E,pa to i ja isto mislim i kao što napisah gore,jako je važno kojim laserom se radi...i sigurno da vredi svaki dinar...ali,nije malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,pa to i ja isto mislim i kao što napisah gore,jako je važno kojim laserom se radi...i sigurno da vredi svaki dinar...ali,nije malo.

Gde si Tiko?

Ja te lovim po forumu, nikako se nađemo... :D

Ljubi dete jednom za mene :wub:

OT sam, sorryte admini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si Tiko?

Ja te lovim po forumu, nikako se nađemo... :D

Ljubi dete jednom za mene :wub:

OT sam, sorryte admini.

Draga... :wub:

t4614.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste ikada radile intimnu depilaciju? Da li vam se to dopadaq ili ne?

NIsam nikada radila i ne bih to nikada uradila...ne računajući "brijanje" intimnih delova u porodilištu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo se ti smej! :lol: ... Al' stvarno vidi, malo po malo i nije tako strasno, a zauvek je ;)

MIslim da sam te vec pitala to, ali pre koliko si ti to radila? POsto meni sve drugarice koje su to radile kazu da nije zauvek, vec da posle 5 godina opet pocnu dlake da rastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne podnosim dlake tako da ja imam samo kosu, obrve i trepavice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,

je li neka od vas radila brazilsku depilaciju u salonu Espana u Bg-u? Nazalost, menjam salon, pa mi je svaka preporuka dobrodosla.

Hvala unapred :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mrzim dlake, a imam osjecaj sto ih ja vise mrzim one vise rastu. Brazilku ne radim tu radi brijac i poslije brijanja budem k'o zaklana, a kad podju da rastu budu kao ribaca cetka. Depiliram voskom noge, ruke i stomak. Inace imam jaku dlaku i onda bih ja to sve laserom samo da imam para, tako da prosto zavidim maybe. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh Trmalja u potpunosti te razumem.Isti slucaj.Muka mi je od dlaka.Ja ih resavam elektricnim epilatorom,ali nema ih tri nedelje pa opet raste zbun svuda.Najvise me nerviraju prepone,pa kada mi dlaka uraste..uh.

Da li neko zna koliko bi me izasla trajna epilacija prepona(malo dublje) i stomaka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh Trmalja u potpunosti te razumem.Isti slucaj.Muka mi je od dlaka.Ja ih resavam elektricnim epilatorom,ali nema ih tri nedelje pa opet raste zbun svuda.Najvise me nerviraju prepone,pa kada mi dlaka uraste..uh.

Da li neko zna koliko bi me izasla trajna epilacija prepona(malo dublje) i stomaka?

Pazi sad, jednu nogu depiliram elektricnim sat vremena, ruku pola sata, a imam ih po dva komada, jos plus stomak. Voskom cijela radnja traje 45 min, tako da je moj elektricni otisao na poklon. :D

PS: noge depiliram do kuka, a ruke do ramena, da pojasnim. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mrzim dlake, a imam osjecaj sto ih ja vise mrzim one vise rastu. Brazilku ne radim tu radi brijac i poslije brijanja budem k'o zaklana, a kad podju da rastu budu kao ribaca cetka. Depiliram voskom noge, ruke i stomak. Inace imam jaku dlaku i onda bih ja to sve laserom samo da imam para, tako da prosto zavidim maybe. :D

Kako dlake na stomaku? Ja imam srece nemam dlaka, malo nesto na nogama s preda ispod kolena, i one su cak svetle..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.