Prohodavanje

odgovora

Objavljeno

i ja sam bila u dubku,i vecina nas... :) Svi smo zdravi,pravi,normalno hodamo,pa nikako ne mogu da shvatim ova "nova pravila" da je dubak stetan ...

Ma jok bre, ja sam u fazonu da jedva cekam bebaca da stavim u dubak! :D To moram da imam i kengura, preslatko! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se upisemo u hodace :)

Digne ruke i, cini mi se, ne dise od srece dok hoda. I sad je u fazi da gura sve. Nista ljepse nego kad po kuhinji vozi kantu od smeca. Blago majki :)

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prošlo je skoro mesec dana kako je prohodala.Iako su mi prognozirali kako će da pada,i slično u našem slučaju nije tako.Hoda sasvim lepo,prilično je oprezna,kad naiđe na prepreku-ne rizikuje nego bira najsigurniju opciju.Mamin strašljivko :wub: .A sad obožava napolju da vuče svoju drvenu guraljku,i to joj je dodatna zanimacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izgleda da je moj macan prohodao. :)

prazna nam je kamera :angry:, ko za inat. to izgleda tako sto sitnim koracicima ide od mene do mm i obratno. jako se raduje - cici od zadovoljstva. malopre je presao celu sobu, a neki put se skljoka posle tri koraka. ali ne zna da se zaustavi. kad stigne do zeljeng cilja uhvati se grcevito. e sad, kontam da to nije skroz, ali neka prva faza hodanja je savladana. bas smo ponosni! :D

Anonymous, Mejja, Smey i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitamo :) Ocigledno se jos uvek ne umara dovoljno kad je jos uvek budan :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao, i juce i danas je preskocio popodnevno spavanje, i onda zaspi u 8, da bi se probudio u 10 i vedovao do ponoci. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andisam, cestitam, pa naravno da je to to..kad se pusti i samostalno hoda, pa makar i 5-6 koraka, posle ce sve vise i vise :)

andisam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ove nedelje, prohodao je mamin sin:wub:

Sa podignutim rukama hoda,svom malom zamisljenom cilju.

ponekad igracku omiljenu vuce,sigurnosti radi...

Savladava okret trenutno.

U cipelicama ili carapicama nevazno -samo da ide:lol:

Izmenjeno od strane 727814

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

L je se podigao na noge sa nepunih 7 meseci,sada ima 8.5 i uveliko se jednom rukom pridržava za nameštaj i seta,neumoran je.... Za mesec dana očekujem prve samostalne korake :-) 

Jeca&Nani i Ivushka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajd da napisem ovdje kad sam vec zaboravila u caskalistu:-)
Moj sinak prohodao prije 20tak i vise dana. Napravio je 10tak.samostalnih koraka. I to se desilo kad smo bili kod mojih, u prvoj polovini jula. Mjesto je bilo idealno,dvoriste,livada...mogla sam da ga pustim da ide i pada bez problema, bez bojazni da ce se povrijediti. A on mangup vrlo oprezan, bio i ostao:-) nikud se njemu ne zuri, sve korak po korak,polako i oprezno. Drugacije nego sto su seke. One su bile brze i nespretnije. Tako da mi je sa njim lakse,ali i dalje moram biti na oprezu.
Dakle, mi prohodali u 13om mjesecu.

Cekamo sledeceg drugara ovdje;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.