Prohodavanje

odgovora

Objavljeno

Mi smo prohodali pre 10 dana i sad smo bas stabilni cak i trcimo tj bezimo :)

Bravo bravo! Ala ce seke sada da trce za batom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo poceli da se vodamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo poceli da se vodamo :)

Bravo... Sad ti kreće akcija - zaboravi da piješ kafu dok se igra ;) Bar dok ne prohoda... A onda će biti "gde ćeš, vrati se" i opet trk ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja sama hoda po krevecu držeći se za ogradicu. :)

Kada je stavim na pod odmah sedne. :lol:

A ako se i uspravi, udara sa obe nožice istovremeno kao kada je u vodi i kada se brčka. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo... Sad ti kreće akcija - zaboravi da piješ kafu dok se igra ;) Bar dok ne prohoda... A onda će biti "gde ćeš, vrati se" i opet trk ;):)

akcija, vala, samo bije..nema vise kafe na miru, osim kad spava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nego, moja cerka je mnogo stabilnija kad je bosa nego u cipelicama...ima bolju ravnotezu, bolje dize noge, ne vuce ih, ne krivi stopala...pa ne znma da l da istrajavam sa tim cipelicama (ide hladnije vreme) ili da batalim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nego, moja cerka je mnogo stabilnija kad je bosa nego u cipelicama...ima bolju ravnotezu, bolje dize noge, ne vuce ih, ne krivi stopala...pa ne znma da l da istrajavam sa tim cipelicama (ide hladnije vreme) ili da batalim....

I nas je pedijatar savetovao po kuci bosi , jos je Markic u martu prohodao pa je imao carape koje su mu jadnicku klizile stalno , zato vi sad dok jos moze bez carapa uzivajte , taman do hladnih dana da stekne sigurnost kako treba , a ako imate dvoriste , slobodno je i tu pustaj bosu dok je toplo ! Nema nista zdravije !

vaskrsija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam od skoro pocela da je pustam bosu... Odusevljena je dusica moja :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se pohvalimo,Vuk je napravio sam 4-5koraka.Mm ga je pustio i dosetao je do mene.Ranije kad bih ga pustala odmah bi seo na guzu a juce je valda skupio hrabrosti i nije seo vec je dosetao do mene.

vaskrsija i wida volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oho! Cestitamo!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e, moram i ovde da se pohvalim :D danas je sama napravila par koraka :D znam da je rano, ali eto... hoće ženska da hoda pošto poto :D

Miva voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo ! Ma super ako hoce sama , za nju nije rano ako je krenula, znaci da je spremna i nema tu matematike ! Moje sestre klinja je prohodao sa nepunih 9 a sa 8 je polako krenuo da se pusta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

schveco cestitamo prve korake

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mi od danas zvanicno hodamo kao pravi, jureci balone od zapunice napravila je citavih 10 koraka od stola do kreveta

drami, Tanja MT, natawyyy i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mi od danas zvanicno hodamo kao pravi, jureci balone od zapunice napravila je citavih 10 koraka od stola do kreveta

Op op, cestitamoooo! Sada nema stajanja :D Mi smo prohodavanje juce obavili, sad samo za njim idem, mnogo vise voli da ide nego da puzi :D Juce kad je otkrio svoju novu super moc nisam mogla da ga usednem uopste, hahaha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Op op, cestitamoooo! Sada nema stajanja :D Mi smo prohodavanje juce obavili, sad samo za njim idem, mnogo vise voli da ide nego da puzi :D Juce kad je otkrio svoju novu super moc nisam mogla da ga usednem uopste, hahaha :D

pa ona se uz namestaj drzi jos od 7 meseca, i vec duze vremena pravi korak dva pa sedne a sad je onako gospodski dosetala do mene

ernica i Miva volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mi od danas zvanicno hodamo kao pravi, jureci balone od zapunice napravila je citavih 10 koraka od stola do kreveta

e, moram i ovde da se pohvalim :D danas je sama napravila par koraka :D znam da je rano, ali eto... hoće ženska da hoda pošto poto :D

Da se pohvalimo,Vuk je napravio sam 4-5koraka.Mm ga je pustio i dosetao je do mene.Ranije kad bih ga pustala odmah bi seo na guzu a juce je valda skupio hrabrosti i nije seo vec je dosetao do mene.

CESTITAM :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mi od danas zvanicno hodamo kao pravi, jureci balone od zapunice napravila je citavih 10 koraka od stola do kreveta

Bravo Ivo,sad Wida nece moci da te stigne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvalaaaaaaaaaaaa danas je vec mnogo opustenija sparta po kuci jos dok stekne malo sigurnosti kuku meni

natawyyy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ura za decicu ...moja smizla se uzdize za sta se dohvati i pusta se pomalo ali bez koraka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo za cureeee!

moja se dize, hoda, puze, kad je drzim za ruke obicno otrgne jednu ruku i balansira tako sto je drzim za drugu...al sta znam, cini mi se da je jos daleko od tog samostalnog hodanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja malena je bas jedna ziva i aktivna bebica da samo puzi nece u krevetcu dugo da se igra kao nekad,nema tu prostora...a u stanu cvece i nije veliki prostor ,zato kad odem kod mame uziva u velikom prostoru gde nema rizika da ce se povrediri :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cvece nam je glavni problem...ali ona ne ide na cvece kao kad je bila manja ...ali bilo bi lakse da ga nema :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj sin je uso u desti mjesec ,ni pomaka o prohodavanju,ponekad se malo pridrzi za krevet i to je to,sta mi predlazete koje vjezbice da radim sa njim,da bude malo aktivniji sto se tice prohodavanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.