"Oblik" nogu

odgovora

Objavljeno

Snow, sto na prstima?? :huh:

Ja kako znam za sebe znam i da se djeci ne treba dozvoljavati da hodaju na prstima :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se javim na ovu temu sa jednom brigom.
Vec neko vrijeme primjecujem da mi starijoj cerki dok hoda noge idu na O. I to me sad 'jede' i jedva cekam da dodjem u Pg i zakazem kod pedijatra.
Citam ove prethodne postove i vidim da se pominje druga,treca godina za eventualne korekcije i hvata me strah da sam ja zakasnila, i pritom se bojim se nekih posledica.
Da napomenem da je pedijatar nas na sistematskom pregledu, kada je A imala tri i po godine, sugerisala da je forsiramo da sto vise hoda na prstima.

Molim vas za neki savjet,iskustvo...?

Ona kao da je instruktorka baleta,a ne pedijatar :lol:

Kakvo hodanje na prstima,to nikako.

Uzmi fino uput od pedijatra za pregled fizijatra,ili u KBC-u ili na Pobrežje,i oni će ti dati savjet kad vide A šta dalje.Možda neke vežbice,ili šta oni procene.

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treci put kucam post...valjda ce sad iskociti.
Mislim da nam je tako rekla. Da hoda na prstima. Zasto-nemam pojma ali se sjecam da je pomenula nesto kad da je svod spusten.
Evo vidjecemo sta ce fizijatar reci.
Nadam se da smo na vrijeme i da cemo uspjeti da korigujemo hod...a jos vise se nadam tj vopjela bih da sam ja umislila:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treci put kucam post...valjda ce sad iskociti.
Mislim da nam je tako rekla. Da hoda na prstima. Zasto-nemam pojma ali se sjecam da je pomenula nesto kad da je svod spusten.
Evo vidjecemo sta ce fizijatar reci.
Nadam se da smo na vrijeme i da cemo uspjeti da korigujemo hod...a jos vise se nadam tj vopjela bih da sam ja umislila:-)

Upisi je na ritmicku gimnastiku,oni su sjajni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.