Tikeri???

odgovora

Objavljeno

Zene, ja sam sve uradila kako ste napisale, napravila tiker i sacuvala kod u potpisima ali mi izbacuje samo taj kod, ne tiker :blink: Sta sam zeznula, nek me neko prosvetli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja, Nice, ali još uvek se ne prikazuje :( Možda mora još da se čeka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja, Nice, ali još uvek se ne prikazuje :( Možda mora još da se čeka...

E, ja uspela, brzo sam skužila šta sam uradila kako ne treba, umesto BB code, ja kopirala onaj HTML ili tako nešto. Vratila sam se, ponovo napravila tiker i kopirala BB code u potpis, onaj od ranije izbrisala i slika tikera mi se pojavila odmah u poruci i pre nego što sam je objavila. Ne znam koji tiker si pravila, probaj ovako pa možda uspe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, ja uspela, brzo sam skužila šta sam uradila kako ne treba, umesto BB code, ja kopirala onaj HTML ili tako nešto. Vratila sam se, ponovo napravila tiker i kopirala BB code u potpis, onaj od ranije izbrisala i slika tikera mi se pojavila odmah u poruci i pre nego što sam je objavila. Ne znam koji tiker si pravila, probaj ovako pa možda uspe.

Ne vredi, probala sam i BB code i HTML, ali ne vredi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/pregnancy/pregnancy-tickers/pregnancyticker.swf" FlashVars="t1=Mamin cvrcak&b=1&c=0x0099CC&f=25&y=2012&m=7&d=27" quality="high" wmode="transparent" width="430" height="115" name="Pregnancy Ticker" align="middle" allowScriptAccess="samedomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" /></embed><br><a href="http://www.widdlytinks.com/">Pregnancy Tickers from WiddlyTinks.com</a></center>

Probala sam i ovaj kao Lejlita, skopčala sam da ne može, ali i jedan sa Lilypie, ni taj neće :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probala sam i ovaj kao Lejlita, skopčala sam da ne može, ali i jedan sa Lilypie, ni taj neće :(

Znači, drugo stanje čuda čini. Sve vreme sam pokušavala na pogrešnom mestu :P A pri tom sam nekada bila moderator i administrator na jednom forumu, pa vi vidite :) Sorry na smetnji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Važno je da si uspela :) Izvini, a na kom pogrešnom mestu si pokušavala, ja sam ti malo bilde što se tehnike tiče :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Važno je da si uspela :) Izvini, a na kom pogrešnom mestu si pokušavala, ja sam ti malo bilde što se tehnike tiče :lol:

Kada kliknem na svoj nick, navalila sam bila :lol: na Podešavanje, pa u okviru toga na Ličnu poruku. Umesto da odem na Moje kontrole i tu pronađem opciju Izmena potpisa. Ccc. Silly me :rolleyes:

Ali, baš mi je žao što ne mogu da postavim ticker poput onog što je Lejlita pokušala. Ne može da se postavi, jer je urađen u flash-u. Tako mi je drugar objasnio. A prelep je...

No, dobro, bitno je da sam i ovo uspela :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko moze da mi kaze kako da pomerim tikere tj da napravim drugi raspored!!! Unapred hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izmeni raspored kodova koje si kopirala od tikera :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neko da mi pojasni zasto ne vidim svoj tiker i tikere jos ponekih clanica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neko da mi pojasni zasto ne vidim svoj tiker i tikere jos ponekih clanica?

ja sad vidim tvoj :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

rekla bih da je problem sa java skriptom xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink:

sad meni ostala samo dva tikera :angry::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad meni ostala samo dva tikera :angry::blink:

Ja tvoj vidim samo jedan, onaj za trudnocu :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tvoj vidim samo jedan, onaj za trudnocu :blink:

urotili su se protiv nas....

j a vidim taj za trudnocu i ovaj od kad zivimo mm i ja zajedno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze li neko da mi pomogne da napravim tiker, nigde ne mogu da nadjem gde pise Create my ticker and get URL code.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni treba mala pomoc da li neko od administratora moze da mi promeni tiker jer stoji da imamo godinu dana vec nekoliko dana.

HVALA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ti je ok. Ostavila sam isti dizajn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ti je ok. Ostavila sam isti dizajn.

Jeste,HVALA. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.