reakcija na ad kapi?

odgovora

Objavljeno

cao svima

Moj Nikola ima mjesec i 2 dana. 15. dana sam pocela da mu dajem ad3 kapi( KRKA) i ujutru mi se probudilo dijete sa velikim osipom u dijelu vrata i obrascica. Nisam obracala veluki paznju na osip jer svi kazu dijetu se "cisti" koza, dok nijesmo posli 21.dan da primi BSG vakcinu, gdje nas je pedijatar uputio kod koznog dr. koji nam je dao tecni puder sa rivanolom (da mazemo bubuljice)i sirup amoxicil da pije. Bilo mu je puno lakse, pocele su da se sasusuju bubuljice, 7 dan sam prestala da dajem sirup, s tim sto sam nekoliko dana prestala da mu dajem AD3 kapi. Cim sam pocela da mu ih PONOVO dajem bubuljice su opet pojavile tako da sumljam da je od AD3 kapi.

Ukoliko neko ima iskustva u tome molim vas za savjet

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima

Moj Nikola ima mjesec i 2 dana. 15. dana sam pocela da mu dajem ad3 kapi( KRKA) i ujutru mi se probudilo dijete sa velikim osipom u dijelu vrata i obrascica. Nisam obracala veluki paznju na osip jer svi kazu dijetu se "cisti" koza, dok nijesmo posli 21.dan da primi BSG vakcinu, gdje nas je pedijatar uputio kod koznog dr. koji nam je dao tecni puder sa rivanolom (da mazemo bubuljice)i sirup amoxicil da pije. Bilo mu je puno lakse, pocele su da se sasusuju bubuljice, 7 dan sam prestala da dajem sirup, s tim sto sam nekoliko dana prestala da mu dajem AD3 kapi. Cim sam pocela da mu ih PONOVO dajem bubuljice su opet pojavile tako da sumljam da je od AD3 kapi.

Ukoliko neko ima iskustva u tome molim vas za savjet

:(

Iskreno, prvi put čujem da je moguće imati alergijsku reakciju na AD kapi. A da promeniš proizvođača odnosno da uzmeš druge AD kapi?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.