Rodjendanske torte nasih andjelcica

odgovora

Objavljeno

:) :) :)

P.S. Ivanice, mogu li da vas pozajmim za sledeci rodjendan! :)

Može :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svidja mi se torta! :)

I ja sam "ispiraciju" za tortu pronasla ovde!

Hvala! Ove figurice su bile hit za klince!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šečerlema...kakava torta...! :) Kakvog je ukusa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo naše tortice. Ja sam samo uradila plavu podlogu. Stazu, Nodija, Meteora i sva postavka je delo mm :)

torta.jpg

Prvi put smo radili sa fondanom...

Svaka čest i tebi i tvom mužu! Hoćete li da nam pomognete da i mi napravimo takve za sledeći rođ.? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šečerlema...kakava torta...! :) Kakvog je ukusa?

mmmm...Milka!... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka čest i tebi i tvom mužu! Hoćete li da nam pomognete da i mi napravimo takve za sledeći rođ.? :rolleyes:

Hvala, hvala. Naravski da hoćemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice torta je super !!! Svaka cast !!! Uh sto mi nisi blize ...

Ja u ovoj mojoj selendri nisam nasla fondan pa cu improvizovati nesto ... obojicu kokos u zeleno umesto trave a od figurica smo nasli neke kravice i koze tako da ce kod nas biti livada :D . Torta nece biti ono sto smo mi zeleli za prvi rodjus ali se zato mama potrudila oko dekoracije kuce sa balonima , imacemo vatromet na torti , muzicku svecicu ... Ma vasar opsti :D Al nista drugo nisam nasla ... Ma samo nek je sareno ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, hvala. Naravski da hoćemo :)

Dogovoreno!

Nama se mnogo dopala ideja vog vozića... Ovo je naša verzija istog (mog supriga i moja)

... ipak smo se odlučilli da naručimo torticu! :lol:

vgx-Fotogr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super ste napravili...nju ste mogli samo za dečicu... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice torta je super !!! Svaka cast !!! Uh sto mi nisi blize ...

Ja u ovoj mojoj selendri nisam nasla fondan pa cu improvizovati nesto ... obojicu kokos u zeleno umesto trave a od figurica smo nasli neke kravice i koze tako da ce kod nas biti livada :D . Torta nece biti ono sto smo mi zeleli za prvi rodjus ali se zato mama potrudila oko dekoracije kuce sa balonima , imacemo vatromet na torti , muzicku svecicu ... Ma vasar opsti :D Al nista drugo nisam nasla ... Ma samo nek je sareno ....

Ja bih ti rado poslala figure :)

A koliko je važan 1. rođendan toliko dete i ne zna šta je sve to torta i svećice, pa se nemoj sikiriš za tortu. Naša od prošle godine je bila sasvim obična, a i ova je isto. :)

Tako da, i ako napraviš bum od torte neće biti efekat ko sledeće godine, kad ti bude znao i traži šta hoće i kad bude znao da se oduševi i peva divan dan :) On je sad mali i to neće njemu biti neka fešta ko kad bude stariji :) Važno je da se lepo provedete, a ja bih tako da izljubim Markonija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih ti rado poslala figure :)

A koliko je važan 1. rođendan toliko dete i ne zna šta je sve to torta i svećice, pa se nemoj sikiriš za tortu. Naša od prošle godine je bila sasvim obična, a i ova je isto. :)

Tako da, i ako napraviš bum od torte neće biti efekat ko sledeće godine, kad ti bude znao i traži šta hoće i kad bude znao da se oduševi i peva divan dan :) On je sad mali i to neće njemu biti neka fešta ko kad bude stariji :) Važno je da se lepo provedete, a ja bih tako da izljubim Markonija.

:wub: ne znam dal je zbog datuma ali tako sam razdrazljiva ovih dana , evo suze mi krenuse :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: ne znam dal je zbog datuma ali tako sam razdrazljiva ovih dana , evo suze mi krenuse :wub:

:**** :*****

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame...svaka vam čast.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam ideju kakvu tortu praviti za Nikolin rodjendan,a to je za skoro 10-ak dana! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice torta je super !!! Svaka cast !!! Uh sto mi nisi blize ...

Ja u ovoj mojoj selendri nisam nasla fondan pa cu improvizovati nesto ... obojicu kokos u zeleno umesto trave a od figurica smo nasli neke kravice i koze tako da ce kod nas biti livada :D . Torta nece biti ono sto smo mi zeleli za prvi rodjus ali se zato mama potrudila oko dekoracije kuce sa balonima , imacemo vatromet na torti , muzicku svecicu ... Ma vasar opsti :D Al nista drugo nisam nasla ... Ma samo nek je sareno ....

Bravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svidja mi se torta! :)

I ja sam "inspiraciju" za tortu pronasla ovde!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super ste napravili...nju ste mogli samo za dečicu... :rolleyes:

Hvala! Dali smo je slavljeniku malo ,jer je bila skroz od plazmice! :) A ostali su se zabavljali figuricama sa one druge! One su bile BuuuuuUM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam ideju kakvu tortu praviti za Nikolin rodjendan,a to je za skoro 10-ak dana! B)

Zene,dajte neku ideju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovo je bilo za moje princezice 196968_198698503486741_100000397790767_566943_160398053983453_100000397790767_35300085_279161565440434_100000397790767_9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo naše tortice. Ja sam samo uradila plavu podlogu. Stazu, Nodija, Meteora i sva postavka je delo mm :)

torta.jpg

Prvi put smo radili sa fondanom...

Prelepa,znas vec :) svaka cast. Nema lepse od one koju si ti sa svojih 10prstiju pravila,zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,dajte neku ideju!

A sta ti Nikola voli od crtaca i ostalih decijih stvari?Probaj u tome da pronadjes inspiraciju.

A sto se tice ukusa-opet sta on voli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice..da li pitaš za vrstu torte ili samu dekoraciju? Za Aleksin drugi rođendan su bile tri torte..dve sam ja napravila (voćna sa piškotama i šlagom i kinder torta-bez ikakve dekoracije, samo šlag i čokoladne mrvice)...a poručili smo Gabon tortu u obliku Vini Pua, jer je on sam to hteo...Ja ne umem da dekorišem i da pravim ove dekoracije, pa uvek jednu tortu poručim u nekom obliku, koje mi dete traži...za treći rođus je to bio šilja, a ukus - Švarcvald torta...Meni su lepe ove torte, ali ima dosta figurica i fondana...pa kako iseći tu tortu i svakom dati deo koji hoće...i na kraju najbitniji je ukus...

Evo ovako je to izgledalo...

kosovo-035-small.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I jedno i drugo!Skroz mi je nezgodno,moji dolaze,pa moram u stanu napraviti rucak za njih,pa onda idemo u igraonicu!A od crtaca voli Bumbu,Fifi,Tomica i prijatelji...Fakticki dvije mi torte trebaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I jedno i drugo!Skroz mi je nezgodno,moji dolaze,pa moram u stanu napraviti rucak za njih,pa onda idemo u igraonicu!A od crtaca voli Bumbu,Fifi,Tomica i prijatelji...Fakticki dvije mi torte trebaju!

pa,napravi pravougaonu tortu,iseci oblik Tomasa,i nafilujes je kao inace i onda sa slagom uradis,razumes sta hocu da kazem? A drufu mozes neku plazmu pa da oblikujes kau bumbu i opet ukrasis slagom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I jedno i drugo!Skroz mi je nezgodno,moji dolaze,pa moram u stanu napraviti rucak za njih,pa onda idemo u igraonicu!A od crtaca voli Bumbu,Fifi,Tomica i prijatelji...Fakticki dvije mi torte trebaju!

pa,napravi pravougaonu tortu,iseci oblik Tomasa,i nafilujes je kao inace i onda sa slagom uradis,razumes sta hocu da kazem? A drufu mozes neku plazmu pa da oblikujes kau bumbu i opet ukrasis slagom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.