Rodjendanske torte nasih andjelcica

odgovora

Objavljeno

IvanaV, ja tek sad vidim da ti imas neke skrivene talente :o

Divne su ti torte! Svaka cast na tome, ja to ne bih umela ni u snu da izvedem :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gotov se samo razmesi, možeš da dodaš i boju koju hoćeš. Cena je mislim oko 700 din 680g Nije baš malo, ali sam se preračunala tako da me je torta na kraju izašla oko 2000, malo više a da sam je naručila bila bi oko 5000. Naravno da je lepša kad se naruči ali mi je ipak bilo povoljnije da je pravim sama :)

Evo ga sajt pa pogledaj, imaju svašta http://www.torteco.com/

Ne kazem da cena nije bitna,ali svaka torta je mnogo sladja kad je sama napravis,mozda ne bude kao kad je uradi profesionalac,ali kad znas koliko si se trudila i za koga si pravila onda je ta tvoja daleko lepsa i sladja,zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo juce smo slavili 7.rodjendan a ovako je izgledala torta!

http://album.slikomat.com/pic.php?u=321707Xso&i=46043

Odlična je! :rolleyes:

IvanaV, ja tek sad vidim da ti imas neke skrivene talente :o

Divne su ti torte! Svaka cast na tome, ja to ne bih umela ni u snu da izvedem :unsure:

Hvala puno Anči :wub:

Ne znaš dok ne probaš :)

Ne kazem da cena nije bitna,ali svaka torta je mnogo sladja kad je sama napravis,mozda ne bude kao kad je uradi profesionalac,ali kad znas koliko si se trudila i za koga si pravila onda je ta tvoja daleko lepsa i sladja,zar ne?

Slažem se :rolleyes: Mada potpuno razumem i nedostatak vremena i sve, a i nije sve jedno kad uzmeš da praviš pa propadne pa se iznerviraš, tako da mi je i naručivanje u nekim slučajevima sasvim ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlična je! :rolleyes:

Hvala puno Anči :wub:

Ne znaš dok ne probaš :)

Slažem se :rolleyes: Mada potpuno razumem i nedostatak vremena i sve, a i nije sve jedno kad uzmeš da praviš pa propadne pa se iznerviraš, tako da mi je i naručivanje u nekim slučajevima sasvim ok :)

Naravno da nije svejedno.Ja jedino nisam bila zadovoljna tortom koju sam pravila za 1.rodjendan,nisam pravila po minjinom receptu,vec po nekom sto sam ranije pravila,i svaki put je uspeo samo eto tad kad sam najvise zelela nije uspelo.Ali sam bila ponosna sto sam ja svom sinu napravila tortu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da nije svejedno.Ja jedino nisam bila zadovoljna tortom koju sam pravila za 1.rodjendan,nisam pravila po minjinom receptu,vec po nekom sto sam ranije pravila,i svaki put je uspeo samo eto tad kad sam najvise zelela nije uspelo.Ali sam bila ponosna sto sam ja svom sinu napravila tortu. :)

Tako to ide obično, kad ti najviše treba ono nikako neće.. :rolleyes: Verujem da si bila ponosna, pravo da ti kažem i ja jedva čekam da je pravim za svoje dete :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako to ide obično, kad ti najviše treba ono nikako neće.. :rolleyes: Verujem da si bila ponosna, pravo da ti kažem i ja jedva čekam da je pravim za svoje dete :D

Pa,da..ali ozbiljno sve torte koje sam pravila sa fondanom ili slagom bile su super,ali te me bas onako zezala...zato sam se iskupila za drugi,a moracu i za treci da napravim neku super-savrsenu,samo ako je isplaniram ranije,da ne docekam opet zadnji trenutak.

Pravices uskoro,samo da nas Jekic povuce za sobom. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa,da..ali ozbiljno sve torte koje sam pravila sa fondanom ili slagom bile su super,ali te me bas onako zezala...zato sam se iskupila za drugi,a moracu i za treci da napravim neku super-savrsenu,samo ako je isplaniram ranije,da ne docekam opet zadnji trenutak.

Pravices uskoro,samo da nas Jekic povuce za sobom. ;)

Nadam se da hoće :)

Polako počni da planiraš, razgledaj po internetu nešto će ti već sinuti, ili još bolje bitaj sinčića kakvu bi tortu želeo :)

Ja moram da probam taj domaći recept za fondan :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da hoće :)

Polako počni da planiraš, razgledaj po internetu nešto će ti već sinuti, ili još bolje bitaj sinčića kakvu bi tortu želeo :)

Ja moram da probam taj domaći recept za fondan :unsure:

Probaj,prosto je samo prati uputstva i tacne mere,i videces,lako je.ja kazem da je najteze obojiti ga. ;)

pa,smisljamo polako,on bi nodija ili vini pu-a,a mogao bi mc queen,pa onda ubaci i strumfove...on bi ako moze sve.. smislicu ja vec nesto..samo moram dobro da osmislim i da njega udaljim iz kuce taj dan..mada,pomagao mi je za lego,dodavao mi je kocke da slazem gde on hoce... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probaj,prosto je samo prati uputstva i tacne mere,i videces,lako je.ja kazem da je najteze obojiti ga. ;)

pa,smisljamo polako,on bi nodija ili vini pu-a,a mogao bi mc queen,pa onda ubaci i strumfove...on bi ako moze sve.. smislicu ja vec nesto..samo moram dobro da osmislim i da njega udaljim iz kuce taj dan..mada,pomagao mi je za lego,dodavao mi je kocke da slazem gde on hoce... :blink:

Jao dobar je :lol: Pa dobro bar ti je suzio izbor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja napravila masu fondan po Minjinom receptu,nešto mi baš čvrsto.Sutra da ga bojim i pravim figure.Mislim da neću uspeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja napravila masu fondan po Minjinom receptu,nešto mi baš čvrsto.Sutra da ga bojim i pravim figure.Mislim da neću uspeti

Sutra pre nego sto pocnes da pravis, ubacis masu u mikrotalasnu i bice super za pravljenje figurica. Jel si videla onaj Minjin snimak kako pravi fondan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra pre nego sto pocnes da pravis, ubacis masu u mikrotalasnu i bice super za pravljenje figurica. Jel si videla onaj Minjin snimak kako pravi fondan?

po tome sam radila,nego mi frka.To ću tortu na 2 sprata za Nedino krštenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

po tome sam radila,nego mi frka.To ću tortu na 2 sprata za Nedino krštenje.

Samo pazi da li ces imati dovoljno fondana da prekrijes toliku tortu plus jos za figurice.

Mozda je bolje da figurice napravis danas, one mogu da stoje i tad su jos bolje i cvrsce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Figure ću sutra.Prekosutra tortu,u petak da je celu ukrasim.Nego,slaba nam struja,neće ni mikrotalasna da nam radi.Da stavim masu kod šporeta da mi stoji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Figure ću sutra.Prekosutra tortu,u petak da je celu ukrasim.Nego,slaba nam struja,neće ni mikrotalasna da nam radi.Da stavim masu kod šporeta da mi stoji?

A rerna? Pre nego sto pocnes da pravis, ubaci malo da se zagreje masa u rerni.

Kod sporeta se nece ravnomerno zagrejati, kao sto bi to u mikrotalasnoj ili rerni. I nemoj na jako, nego samo malo da se razmeksa fondan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A rerna? Pre nego sto pocnes da pravis, ubaci malo da se zagreje masa u rerni.

Kod sporeta se nece ravnomerno zagrejati, kao sto bi to u mikrotalasnoj ili rerni. I nemoj na jako, nego samo malo da se razmeksa fondan.

super ideja,oko 50 stepeni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super ideja,oko 50 stepeni?

Tako nekako... I fondan stavi na papir za pecenje pa na neki pleh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo mi baš teško za rad.Obojila sam lepo i figure nisam uspela.Napravila 2 cveta na veliku čačkalicu da nabodem odozgo i zvezde.Neke trake,srce,mede da nalepim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo mi baš teško za rad.Obojila sam lepo i figure nisam uspela.Napravila 2 cveta na veliku čačkalicu da nabodem odozgo i zvezde.Neke trake,srce,mede da nalepim

Maso stavi slike da vidimo ...

Ja nisam imala hrabrosti ove godine da pokusam sama pa smo narucili tortu bas sa slika iz minjine kuhinjice ali cu do sledeceg rodjusa pokusati da uvezbam lepo te figurice da pravim pa mu sledece godine sama napraviti .

Maso vi Nedu ipak krstite sad za rodjus ? Ja se plasila zime i da se ne razboli pa smo krstenje odlozili za maj .... A to je bas divno , prvi rodjendan i krstenje zajedno , bas mi je zao sto sam takva shonja i kukavica , al ne smem :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi cemo ako nam slag ispadne kako treba ;) sutra staviti slicicu inace za ovaj rođendan sam joj napravila taraba tortu veoma je ukusna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad gledam posto je proslo 12 sati ne znam zasto ani kasni rođendan na tikeru za 1 dan hm mora da sam nesto zeznula!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maso stavi slike da vidimo ...

Ja nisam imala hrabrosti ove godine da pokusam sama pa smo narucili tortu bas sa slika iz minjine kuhinjice ali cu do sledeceg rodjusa pokusati da uvezbam lepo te figurice da pravim pa mu sledece godine sama napraviti .

Maso vi Nedu ipak krstite sad za rodjus ? Ja se plasila zime i da se ne razboli pa smo krstenje odlozili za maj .... A to je bas divno , prvi rodjendan i krstenje zajedno , bas mi je zao sto sam takva shonja i kukavica , al ne smem :(

Staviću slike kad završim.

Mi hteli krštenje 18. tri dana pre rodjendana.Tad zadušnice,pa pomerili 11.A tad još snega najavili.Juče smo zvali protu da obavi krštenje kući i može.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad gledam posto je proslo 12 sati ne znam zasto ani kasni rođendan na tikeru za 1 dan hm mora da sam nesto zeznula!

Srećan vam rodjus,čekam sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala Maso evo tortica ta5-IMG-13.jpg nije bas umetnicko delo ali ja bez sprica bolje nisam mogla!Kada sam umutila slag skontala sam da mi je spric ostao kod s&S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mh4-IMG201.jpgts2-IMG201.jpg

Ja nisam zadovoljna.Na donjoj mi pukao sa strane pa sam morala da se snalazim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.