Rodjendanske torte nasih andjelcica

odgovora

Objavljeno

Hvala, draga! To smo na briznu smislili jer smo ukapirali da detetu od godinu dana moze na moru jedino to da bude zabavno.

i meni je ovo zabavno !!! :lol::lol:

ma ideja je nemam reci!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni je ovo zabavno !!! :lol::lol:

ma ideja je nemam reci!!

Ajd' i tebi cemo sledece godine da pravimo takvu tortu :D Kad ti je rodjenday?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovu prvu sam ja pravila po svim "zdravim" standardima.

t1.jpg

Ova je bila naručena, zbog naše opčinjenosti gitarom i instrumentima uošte.

t2.jpg

Gitara je bila odlično urađena. Čak se i preko jestivih žica moglo preći rukama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Phoenix, svaka čast. Baš ti super izgleda torta.

Možeš li da napišeš recept za "zdravu" tortu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, vidi se da ste domacice a ja "domacica" a dobro i poslasticari moraju da zarade svoj lebac :P moracu i ja da se potrudim za Emilijin rodjendan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :)

Napisaću recept tamo u odgovarajuću temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gitara je genijalna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajd' i tebi cemo sledece godine da pravimo takvu tortu :D Kad ti je rodjenday?

meni 12. marta......21. rodjendan :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

phoenix ova sa bubamaricama je preslatka, ali ovu gitaru bih tako slatko smandrljala, nemas pojma...narocito sad u pms-u...ne bi joj ni zice ostale... :lol::lol::lol:

prelepa je torta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za Micilici :zeno odakle ti toliko zivaca da napravis ovakvu tortu??!!! covece!!!

jel mogu da narucim od tebe za 5. januar nekog thomasa tortu????stvarno si bre majstor!!!

ja osim sto znam da izaberem iz kataloga u poslasticarnici , ne znam ni jedan drugi oblik torte da napravim :blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja osim sto znam da izaberem iz kataloga u poslasticarnici , ne znam ni jedan drugi oblik torte da napravim :blink::blink:

Nešto mi poznato ovo zvuči :lol: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još, još, još!!! Stavljajte još slika, slavimo prvi rođus za mesec dana! :D:wub: Sve tortice su fenomenalne, pogotovo Fifi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni 12. marta......21. rodjendan :lol::lol:

Ko te pitao za godine???Uf, off topic, I know :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

phoenix ova sa bubamaricama je preslatka, ali ovu gitaru bih tako slatko smandrljala, nemas pojma...narocito sad u pms-u...ne bi joj ni zice ostale... :lol::lol::lol:

prelepa je torta....

Aha.. stigla bi do drugog zalogaja. Gitara, iako je bila savršeno vizuelno urađena, bila je groznog ukusa. Unutra su bile oblatne, a okolo ta neka masa koja je imala stvarno bezvezan ukus. Na kraju je ostala samo gitara, a torta se smazala. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure sve su vam torte preslatke! ;)

Micilici fifi je no comment! Verujem da je malena bila srecna i ponosna na svoju tortu a i svoju mamu :)

p.s.posto su ti detalji tako sitni i sve je pipavo...da li si imala trenutke(kada ne ispadne iz prve,druge kako treba) da poludis i sve samo "frljnes" ?

Jer i postolje torta?

Svaka cast!

Citana hvala na komplimentu draga ;)

A da je bilo trenutaka za baciti je- bilo je :lol: Mozda ne za baciti, ali jednostavno napustiti zapoceto. Cak sam mm-u u 1 nocu poslala MMS sa slikom gole torte- samo zuta odsecena kupa, bez icega na njoj, da ga pitam hoce li maloj da bude ok ako torta tako ostane :lol: U 3:20 je bila gotova i tad sam rekla: "Nikad vise necu nju da pitam sta hoce!" jer dugih 2.5h je to bilo :rolleyes:

Al posle 2god ovakvog ukrasavanja ispraksovala sam se pomalo, imam zivce ko konopce jer moram da budem kreativna- i u zivotu, i na poslu, tako da nema trece, sve ispada iz prve-druge.

Postolje- ovaj zeleni deo u obliku cveta na kom sve stoji, je kupljena tabla za tortu (znaci nije jestiva) a samo je presvucena icinig-om jer je inace srebrna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za Micilici :zeno odakle ti toliko zivaca da napravis ovakvu tortu??!!! covece!!!

jel mogu da narucim od tebe za 5. januar nekog thomasa tortu????stvarno si bre majstor!!!

ja osim sto znam da izaberem iz kataloga u poslasticarnici , ne znam ni jedan drugi oblik torte da napravim :blink::blink:

Hvala seceru, srce si ;)

Joj da vidis cime se ja jos "zanosim" kad je kreativnost u pitanju, ne bi me za torte pitala :lol: Ne znam odakle mi zivci, mislim da mi pravljenje i dekoracija torti imaju terapeustki efekat- smiruju me, posebno kad pomislim kako cu posle u slast da ih smazem :P

E pitala me koleginica na poslu da njoj napravim jednu a da mi plati... To ne mogu... Nema para da plate taj trud i vreme i radicu joj ko poklon, al za novac ne. A za tebe isto- ako dodjes da je preuzmes bice spremna za 05.01. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još, još, još!!! Stavljajte još slika, slavimo prvi rođus za mesec dana! :D:wub: Sve tortice su fenomenalne, pogotovo Fifi!

Hvala strelchice! ;)

Evo od mene jos jedne. Ova nije za rodjendan, vec je bila za "cajanku" i to "novelty" torta. Znaci svaka torta je trebalo da bude dekorisana u stilu naziva torte. Moja je bila blato torta i otuda i ovaj nered :lol:

IMG_4212.jpg

E a to sto je odozgo slomljena- moj "divni" menadzer na poslu ju je naceo pre nego sam uspela da je odnesem kod koleginice kuci :angry: (nije jos bila prelivena i dekorisana). Video genije nekulturni nesto pokriveno i upakovano u kuhinji pa otvorio torbu i kutiju, podigao salvetu i krenuo da lomi odozgo i to sa svih strana! Aaaaaa!!! Htela sam glavu da mu odgrizem, skot neopevani bezobrazni!!!!! :angry:<_<

Od ove godine imam jos jednu i to mm-u za proslavu diplomiranja na masteru. Ta je bila u obliku otvorene knjige, a odozgo je stajala mudra sova sa sve diplomskom kapom :lol: . Te slike nemam jos kod sebe, ali bice valjda uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micilici gde kupujes fruktozu? Nasla sam na jednom sajtu i recept i video kako se pravi fondant, ali mi ne pada na pamet gde bi fruktoza mogla da se prodaje...

Evo link ako nekog zanima :)

fondan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micilici gde kupujes fruktozu? Nasla sam na jednom sajtu i recept i video kako se pravi fondant, ali mi ne pada na pamet gde bi fruktoza mogla da se prodaje...

Evo link ako nekog zanima :)

fondan

Fruktozu možeš kupiti u prodavnicama zdrave hrane ili većim hipermakretima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je mojih ruku delo

7j-DSC-01.jpg

A ova je narucena

a3k-DSC-01.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strelchice, extra ti je ispalo. Svaka ti cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala strelchice! ;)

Evo od mene jos jedne. Ova nije za rodjendan, vec je bila za "cajanku" i to "novelty" torta. Znaci svaka torta je trebalo da bude dekorisana u stilu naziva torte. Moja je bila blato torta i otuda i ovaj nered :lol:

IMG_4212.jpg

E a to sto je odozgo slomljena- moj "divni" menadzer na poslu ju je naceo pre nego sam uspela da je odnesem kod koleginice kuci :angry: (nije jos bila prelivena i dekorisana). Video genije nekulturni nesto pokriveno i upakovano u kuhinji pa otvorio torbu i kutiju, podigao salvetu i krenuo da lomi odozgo i to sa svih strana! Aaaaaa!!! Htela sam glavu da mu odgrizem, skot neopevani bezobrazni!!!!! :angry:<_<

Od ove godine imam jos jednu i to mm-u za proslavu diplomiranja na masteru. Ta je bila u obliku otvorene knjige, a odozgo je stajala mudra sova sa sve diplomskom kapom :lol: . Te slike nemam jos kod sebe, ali bice valjda uskoro.

ova bas ukusno izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je mojih ruku delo

7j-DSC-01.jpg

A ova je narucena

a3k-DSC-01.jpg

ne znam koja mi se vise svidja....obe su savrsene...ali ja ne bih dala nikom da mi takne ove torte, ostavila bih ih za ukras negde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I uramila u vakuum staklo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.