Rodjendanske torte nasih andjelcica

odgovora

Objavljeno

volim fondan na torti,neuporedive su sa njim...ali ga nikad ne jedem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve torte izgledaju fenomenalno, međutim, zaista iskreno mislim da je za malu decu pogrešno praviti torte sa njihovim junacima ili već nečim što vole.

Sve je super, dok ne dođe do momenta sečenja torte, kada se zapravo seče taj njihov junak. Zar nije morbidno odseći Pepi prase glavu i dati je detetu da pojede?

Mi smo imali tortu sa gitarom za drugi rođendan, i naravno, kad je trebalo da se vrati u frižider, nastao je haos i plač. On je verovatno hteo da je spakuje i nosi sa sobom.

Nikoga ne kritikujem, eto i mi smo isto tako postupili, ali iznosim svoje mišljenje o ovome.

Sećam se kad nam je stigla naručena torta, da nam je poslastičar i rekao da deca najčešće plaču kad torta krene da se seče.

Možda kad malo odrastu, kad su potpuno i nedvosmisleno svesna da je to torta i da se jede, a ne taj njihov junak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato je najbolje da junaci budu od secera,plastike ili cega vec,oni se skinu sa torte,a torta se sece.Tako smo bar mi skinuli pepa porodicu i nodija,a bazen smo sekli.I jos uvek cuva (od avgusta) te usecerene figurice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pHoenix u pravu si. iz tog iskustva, nama ovde uvek stave glavnog junaka kao najvecu figuru i jos dosta figurica da bi jos neko dete uzelo figuricu sa torte, posto obicno se svadjaju ko ce sta. Ali ovde stavljaju od plastike, u fazonu da sacuvas za uspomenu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

volim fondan na torti,neuporedive su sa njim...ali ga nikad ne jedem

i meni se mnogo vise svidjaju sa fondanon, bar po izgledu. ali meni je izgled nabitniji posto ja torte i ne jedem :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uuuuu Zvončice... Fenomenalna jeeee!!! Jesi li ti ovo pravila?

nisam ja,za ovakve stvari imam kumu koja se inace profesionalno bavi time,pravi torte po porudzbini evo malo reklame za nju :lol::lol::rolleyes: i bitno mi je to sto nije samo spolja fenomenalna nego i unutra,ako je neko zainteresovan na fb-u je Jelena Popovic ex Stojanovicpa tamo moze da se vidi svasta -izvinjavam se iskoristila sam prostor za reklamu- :P

Zvoncice super je...i ovo okolo sa mini torticama ili sta su vec,extra je

ovo sa strane su cup cake i ja ih zovem kolacici,ali me ona uvek izgrdi,jer to nije ispravno :lol::lol: ,a mogu da budu i kao mafini,preukusni su i tako napravljeni da su mekani,a deca se ne umazu toliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nasa kich torta

63-DSC045.jpg

94a-DSC045.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo kako je vesela!!!! Šta bre kič? Znaš šta, ti si "kič" -_- Bitno je da se torta svidela Luki a ne tebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo kako je vesela!!!! Šta bre kič? Znaš šta, ti si "kič" -_- Bitno je da se torta svidela Luki a ne tebi.

pa znam...najbitnije da se luki svidela :rolleyes:

ali ja sam rekla sefu, samo da bude nodi pa nek on radi sta hoce....otprilike mu dale instrukcije....a kad sam videla ove dve palme, smejala sam se k'o luda...kich, ali nema veze...svi su rekli da nisu ukusniju tortu jeli u zivotu...tako da je to najbitnije :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovu prvu sam ja pravila po svim "zdravim" standardima.

t1.jpg

Ova je bila naručena, zbog naše opčinjenosti gitarom i instrumentima uošte.

t2.jpg

Gitara je bila odlično urađena. Čak se i preko jestivih žica moglo preći rukama.

Jao,Phoenix,ova gitara je odlicna!Mi cemo isto naruciti gitaru ili bubnjeve za Nikolin rodjendan,mada sam ja malo skepticna po tom pitanju,plasim se da li cu biti zadovoljna kako ce je napraviti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske ajde malo pomoci , joji ide rodjos a on zeli dinosaurusa iz pepe, ono sto sam nasla po netu slikice nisu mi bas nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovu tortu sam pravila za Andjelin 1. rodjendan/www.Slikomat.com/slika/4733166.htm]nxn-DSC062.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milosev 4. rodj.://www.Slikomat.com/slika/4733395.htm]yfl-DSCN42.jpg

ostale kad nadjem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske ajde malo pomoci , joji ide rodjos a on zeli dinosaurusa iz pepe, ono sto sam nasla po netu slikice nisu mi bas nesto...

Nensi sto ga napravis od plazme? Ili trazis samo slicicu,a ideju imas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

or-snesko.jpgevo naseg Nodija,sutra cu prikaciti i ostale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mian torte su savrsene!!! narocito brod!

jesi li ti pravila sama ili narucila?

baco nodi je uvek pravi pogodak. :)

a vasa je bas super!za razlicku od naseg nodija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nensi sto ga napravis od plazme? Ili trazis samo slicicu,a ideju imas?

trebam neku finu slicicu, onaj dinosaurus iz pepe mi nije bas nesto, obican zelen i to je to , a onaj drugi na duksu je previse strasan za tortu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mian torte su savrsene!!! narocito brod!

jesi li ti pravila sama ili narucila?

Hvala! :rolleyes:

sve sama...za vrtesku sam pravila i stalak...

pogledaj na fb minjina kuhinjica ima puno slicica mozda dobijes ideju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja razmisljam o nasoj torti za 1 rodjenda,sigurno ce biti od fondana,ali neznam kog oblika...dobicemo jednu barbiku,ali one ranije sto su bile a ja hocu da napravim od fondana,te su mi lepse,moguce da cu neku dugu ili neku livadu sa cvecem,da je sareno,dajte neku ideju ako imate,naravno nesto prostije,nisam profesionalac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja razmisljam o nasoj torti za 1 rodjenda,sigurno ce biti od fondana,ali neznam kog oblika...dobicemo jednu barbiku,ali one ranije sto su bile a ja hocu da napravim od fondana,te su mi lepse,moguce da cu neku dugu ili neku livadu sa cvecem,da je sareno,dajte neku ideju ako imate,naravno nesto prostije,nisam profesionalac :D

Moja poznanica je napravila za cerkin rodjus tortu sesir, nista komplikovano ali je jako lepo ukrasila, napravila je masnu i par cvetica i bila je bas sarena i vesela, prava za devojcice! :D Potrazi na googlu ideje za decije torte, mozda ti to pomogne da nesto smislis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wfa-DSC-53.jpg

Evo inasa tortica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala! :rolleyes:

sve sama...za vrtesku sam pravila i stalak...

pogledaj na fb minjina kuhinjica ima puno slicica mozda dobijes ideju

Nemam Fb. Ma ja ideje imam ali ne znam da pravim torte tako dobro.Mada nikad nisam ni probala sa fondamom, ne znam ni kako izgleda sa njim raditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wfa-DSC-53.jpg

Evo inasa tortica.

kako je lepa torta. svidjaju mi se boje mnogo..Kako ste dobili ovu srebrnu boju na staklima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada nikad nisam ni probala sa fondamom, ne znam ni kako izgleda sa njim raditi.

Fondant je kao testo, tako ga mesis i oblikujes, nije tesko uopste! A figurice od njega pravis kao od plastelina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.