Kada ćeš, kada ćeš?

odgovora

Objavljeno

Od kada sam uska u deveti mesec, a narocito poslednjih desetak dana pre termina, kog god da sretnem pita me kada cu da se porodim vec jednom. I ne samo to, ljudi me zovu, dave i to me uzasno nervira.

Mamino i Mimimimi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kada sam uska u deveti mesec, a narocito poslednjih desetak dana pre termina, kog god da sretnem pita me kada cu da se porodim vec jednom. I ne samo to, ljudi me zovu, dave i to me uzasno nervira.

Ja sam skoro i zaboravila koliko me to nerviralo! :lol:

Pokušaj sa odgovorima tipa "Čim završim još neke obaveze!" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kada sam uska u deveti mesec, a narocito poslednjih desetak dana pre termina, kog god da sretnem pita me kada cu da se porodim vec jednom. I ne samo to, ljudi me zovu, dave i to me uzasno nervira.

O, da i ja sam to iskusila u drugoj trudnoći...kada beba odluči, rodiće se...to je bio moj odgovor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Bogu,a i mojim dragim prijateljima,poznanicima... niko me nije davio sa tim kada cu:)

Ma samo ih iskuliras nekim odgovorom,kao sto ti je moonlight rekla :)

spagetica76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li glupljeg pitanja .... stvarno zna da udavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kada sam uska u deveti mesec, a narocito poslednjih desetak dana pre termina, kog god da sretnem pita me kada cu da se porodim vec jednom. I ne samo to, ljudi me zovu, dave i to me uzasno nervira.

E mene je to užasno nerviralo,to i pitanje taxista jel muško!? :blink::blink::blink: Jednom kad sam nosila gazdi pare za stanarinu,viknuo je pa šta čekaš ti!?Ja sam pomislila da misli na stanarinu,pa sam rekla ali ja sam došla i ranije.A on zbunjeno,a ne to..

I sad kad sam vodila bubicu na kontrolu,taxista pita jel muško,a ja razjareno a što ne pitate jel žensko?On zbunjen,kaže pa zbog plača..Ništa gluplje nije mogao smisliti.Ja ga pitam jel to muške bebe drukčije plaču a on pocrveneo..

I još nešto neke drugarice su se plašile da me vide da mi slučajno ne pukne vodenjak :(

Dok se ja nisam skotrljala niz stepenice,završila na patologiji,pa s patologije u ponoć,posle 2 dana na porođajni sto.Niko nije ni znao da se porAđam :rolleyes:

Barem sam odmorila dva dana od pitanja kad ćeš?koje je glupo,da gluplje ne može biti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mene je to užasno nerviralo,to i pitanje taxista jel muško!? :blink::blink::blink: Jednom kad sam nosila gazdi pare za stanarinu,viknuo je pa šta čekaš ti!?Ja sam pomislila da misli na stanarinu,pa sam rekla ali ja sam došla i ranije.A on zbunjeno,a ne to..

Ah da... Musko. Sreca pa ga cekam da ne bude da sam nesposobna :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah da... Musko. Sreca pa ga cekam da ne bude da sam nesposobna :blink:

Miva bilo bi glupo da iko kaze da si ti nesposobna posto ne odlucuju nasi geni kog ce pola biti beba vec muskarci, tj njihovi geni... Tako da ako nije musko nismo mi krive ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene to nije nesto posebno nerviralo.Kada sume sa Minom pitali kad cu ,govorila sam celu trudnocu 22-og i rodila se 22.,a za Vanju sam govorila 7.,a on me malo zeznuo ,pa se rodio 10.(mislim da 7.jos nisam bila u terminu ,pa dete malo scekalo:)) Doduse,mene u trudnoci svasta moze da rasplace,ali nista,bas nista da iznervira:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miva bilo bi glupo da iko kaze da si ti nesposobna posto ne odlucuju nasi geni kog ce pola biti beba vec muskarci, tj njihovi geni... Tako da ako nije musko nismo mi krive ;)

Ma salim se ja. Ali znas vec kako razmisljaju pojedini ljudi :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema josveselih vesti od tebe? Po tikeru je trebalo vec?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miva bilo bi glupo da iko kaze da si ti nesposobna posto ne odlucuju nasi geni kog ce pola biti beba vec muskarci, tj njihovi geni... Tako da ako nije musko nismo mi krive ;)

Kako ljudi ne pomisle na svu onu bolesnu decu,koja se rode sa cerebralnom paralizom ili nešto slično.Njihovi roditelji bi bili presrećni da je taj dečak zdrava devojčica.Glupi Balkan..Mene iritira kod našeg naroda nedostatak kulture ponašanja,kad neki stranac na ulici daje sebi za pravo da te pita jel muško,ili koliko još?Ja sam uvijek takve dočekala sa takvim izrazom lica da samo pocrvene..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ljudi ne pomisle na svu onu bolesnu decu,koja se rode sa cerebralnom paralizom ili nešto slično.Njihovi roditelji bi bili presrećni da je taj dečak zdrava devojčica.Glupi Balkan..Mene iritira kod našeg naroda nedostatak kulture ponašanja,kad neki stranac na ulici daje sebi za pravo da te pita jel muško,ili koliko još?Ja sam uvijek takve dočekala sa takvim izrazom lica da samo pocrvene..

Zalosno sto jos uvek ima tako primitivnih ljudi, koji tako razmisljaju. Pa oni parovi sto godinama ne mogu da dobiju decu, mislis da je njima bitno da li je musko ili zensko, vazno da imaju dete. Mene moji jedva dobili posle 7 god, ni na kraj pameti im nije bilo da pitaju kog sam pola, vazno da je dete zivo i zdravo, pol je najmanje bitan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OT ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiko, jesi OT :lol:

Vazno je da nasu Mivu vise niko nece pitati:" Kada ces?" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiko, jesi OT :lol:

Vazno je da nasu Mivu vise niko nece pitati:" Kada ces?" ;)

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene na ovoj temi. Kako mi se blizi termin,svi me zive dave pitanjima kad cu,sto vec nisam,sta cekam :angry:

Zadnjih desetak dana telefon nenormalno zvoni, primim bezbroj poziva i poruka,javljaju mi se ljudi koji nisu pitali za mene celu trudnocu. Udavise me,jedva cekam da se porodim da me vise nista ne pitaju. A i mm ima isti problem,i njega zovu da pitaju kad cu se poroditi, na poslu ga svakog dana smaraju kolege,njegovi ga zovu svakodnevno...Ako nekog pozove jer mu treba,oni misle da ih zove da im javi da sam se porodila,i tako stalno...Trudim se da na jedno uvo udje,na drugo izadje i da ne obracam paznju na njih,ali stvarno preterase...

Od 14og sam rekla svima da gasim tel,ne treba mi jos njihova radoznalost,vec cu imati dosta svojih misli,naravno,ako se ne porodim do srede.

E izjadah se ja sada, pa nek smaraju i dalje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene na ovoj temi. Kako mi se blizi termin,svi me zive dave pitanjima kad cu,sto vec nisam,sta cekam :angry:

Zadnjih desetak dana telefon nenormalno zvoni, primim bezbroj poziva i poruka,javljaju mi se ljudi koji nisu pitali za mene celu trudnocu. Udavise me,jedva cekam da se porodim da me vise nista ne pitaju. A i mm ima isti problem,i njega zovu da pitaju kad cu se poroditi, na poslu ga svakog dana smaraju kolege,njegovi ga zovu svakodnevno...Ako nekog pozove jer mu treba,oni misle da ih zove da im javi da sam se porodila,i tako stalno...Trudim se da na jedno uvo udje,na drugo izadje i da ne obracam paznju na njih,ali stvarno preterase...

Od 14og sam rekla svima da gasim tel,ne treba mi jos njihova radoznalost,vec cu imati dosta svojih misli,naravno,ako se ne porodim do srede.

E izjadah se ja sada, pa nek smaraju i dalje :lol:

Kad se samo sjetim <_< a što je najsmješnije niko,al niko nije znao da sam otišla da se porađam,tek ujutru im javila,gotovo..

Sad kad je moja snajka pred porođaj,ja sve mislim kad me zove,krenulo je..Tako da sada i ja razumem ljude koji su isto reagovali na moj poziv :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiko, jesi OT :lol:

Vazno je da nasu Mivu vise niko nece pitati:" Kada ces?" ;)

Do sledećeg puta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do sledećeg puta ;)

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su vec poceli da pitaju <_< <_< <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su vec poceli da pitaju <_< <_< <_<

Ozivela tema! :D Uh, kada se setim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, i mene je ovo znalo da smara <_< A to je li decak, necu ni da komentarisem. Mene su svi pitali je li decak, kao nista se nisam proruznjala :blink:

Imaju ljudi tu neku naviku da smaraju sa pitanjima pa kad ce, pa sto nije, a tek kad cuju za termin kad krenu da se u sebi preracunavaju unazad, pa kad shvate da je dete zaceto pre vencanja :lol: Ona vesela faca koju sloze se ne da nicim opisati :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Menie su vec poceli da zovu na telefon "davno" izgubljeni rodjaci sa kojima se vidjam jednom godisnje, cisto da cuju jel ima sta novo!!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su vec poceli da pitaju <_< <_< <_<

Menie su vec poceli da zovu na telefon "davno" izgubljeni rodjaci sa kojima se vidjam jednom godisnje, cisto da cuju jel ima sta novo!!! :angry:

sta se njima zuri....i mene su izludjivali....i verovatno ce opet :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.