Kada ćeš, kada ćeš?

odgovora

Objavljeno

Ja Vama nisam verovala do pre neki dan... :blink: Ostalo mi jos 3-4 dana do termina a oni mene vec dve nedelje dave kad ces,kad ces... :blink: A najgori su mi oni koji mi salju poruke u kojima pise:Kad ces ili jel krenulo...Mislim se pazi da ti ne napise...strasno...danas sam pokusala da odspavam jedva par sati...to su silne poruke stizale,telefon je neprestano pistao,da sam na kraju morala da ga iskljucim...strasno!!!! :angry: :angry: :angry: Oni mi bas stvaraju nervozu!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja Vama nisam verovala do pre neki dan... :blink: Ostalo mi jos 3-4 dana do termina a oni mene vec dve nedelje dave kad ces,kad ces... :blink: A najgori su mi oni koji mi salju poruke u kojima pise:Kad ces ili jel krenulo...Mislim se pazi da ti ne napise...strasno...danas sam pokusala da odspavam jedva par sati...to su silne poruke stizale,telefon je neprestano pistao,da sam na kraju morala da ga iskljucim...strasno!!!! :angry: :angry: :angry: Oni mi bas stvaraju nervozu!! :angry:

uzas...ja sam 10 dana pred termin ugasila mobilni....nepodnosljivi su....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sta ja da kazem,obe trudnoce prenesene po 12 dana :huh: pa mozete misliti sta je to bilo.Bilo je cak i pitanja tipa dal' uopste znam kad sam ostala trudna :angry: Zato sada govorim da mi je termin polovina oktobra :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strasno,nemam reci za takve ljude...Jos kad im se ne javim odmah na telefon to je odmah panika...Kao jel se poradjas..ma da poradjam se i pricam na telefon...

Primetila sam da pocinje i mama da me nervira... :rolleyes::angry:

Strasno kako su ljudi postali bezosecajni :angry:

A najaca je moja tetka koja zove iz Sutomora da vidi da li se poradjam i kaze mojoj mami;Znas,ja se bas nerviram i nocima ne spavam zbog Dragane....Ko zna kako ce da prodje na porodjaju :angry:

Luda zena ,sluti mi neku nevolju,popizdela sam :angry: Doslo mi da zapucam peske do Sutomora da joj j* mater :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos je gore kada te prvo zapitkuju kada cete imati dece,pa kad zatrudnis- kada ces se poroditi,pa kad rodis-kada cete drugo....i tako verovatno u nedogled ;)

lory :), Munche i Micili volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da malo ozivimo temu,posto sam ja u tim mukama trenutno. Koliko cesto vam je stizala "Jel ima nesto.novo?" poruka? :D

 

Micili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela su pitanja kada cu se poroditi od kako su saznali da sam trudna , sad kako se blizi porodjaj svi mi idu na zivce porodicu se kada beba bude pozelela da dodje na ovaj svet nije do mene , nek pitaju bebu:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.