Kad dete udari zube

odgovora

Objavljeno

Da vas pitam zene , evo sad ce za koji dan dva meseca od kako je Markic udario zubice ... sve je oke za sad i nema nekih promena , nisu mu pocrneli niti malo... Za koliko pocrne zubici od udarca zna li neko? ....Dal da se opustim ili jos mogu to da ocekujem ?

NSanja, ja mislim da možeš da se opustiš. Ako nisu do sada pocrneli, ne vidim zašto bi se to sad desilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vas pitam zene , evo sad ce za koji dan dva meseca od kako je Markic udario zubice ... sve je oke za sad i nema nekih promena , nisu mu pocrneli niti malo... Za koliko pocrne zubici od udarca zna li neko? ....Dal da se opustim ili jos mogu to da ocekujem ?

Dobro je, i ja mislim da ste izašli iz opasnosti da vam pocrne zubići.

Mali smeško, biće šmeker. Mnogo mi je sladak, ljubi ga i od nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde opusti se :) Ženske su ti već sverekle, bez brige, ljubac za marka šmekera :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moja Neda juce se razbila sa kreveta na stočić.Krv je lila na sve strane.Zubi su na mestu,ali oko ivica se vidi još krv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moja Neda juce se razbila sa kreveta na stočić.Krv je lila na sve strane.Zubi su na mestu,ali oko ivica se vidi još krv.

Malo je nagnječila... :( Biće ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo je nagnječila... :( Biće ok.

Iznad levog keca joj nateceno unutra,spolja se ne vidi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moja Neda juce se razbila sa kreveta na stočić.Krv je lila na sve strane.Zubi su na mestu,ali oko ivica se vidi još krv.

o baksuza dva nasa :wub: Jeste islio kod cika zube da pogleda ? prskaj joj ranice sa tantumom verde sprejem da joj se ne inficira ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

o baksuza dva nasa :wub: Jeste islio kod cika zube da pogleda ? prskaj joj ranice sa tantumom verde sprejem da joj se ne inficira ....

Nismo isli,mada je i danas trapava,pala napolje 2-3put.Sad uhti po kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.