Dete i Facebook

odgovora

Objavljeno

Sta mislite o njemu i da li bi ste svom detetu dovolili da ga koristi i otvori svoj profil?

Ja sam licno protiv ali kako zabraniti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta mislite o njemu i da li bi ste svom detetu dovolili da ga koristi i otvori svoj profil?

Ja sam licno protiv ali kako zabraniti?

Naravno da sam protiv i sama ja sam iskljucila svoj pofil.Najgore mi je kad vidim da roditelji deci otvaraju isti, a ona kukaju kako im se deca zatvaraju u sobe po ceo dan su na fejsu i ne igraju se i ne druze sa ostalom decom.Hello!

zabraniti im: tako da im komp nije ni potreban pre svega. iskljucivo da se nauce stvarima koje sim im potrebne tipa surfovanje ili pisanje necega. sve ostalo jok. takodje objasniti im koje su opasnosti od svega toga ili uvesti programe koji ogranicavaju pristup takvim stranama. i kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miloš i Nikolina imaju svoj profil na 'fejsu' i jako sam sretna što nemaju vremena za kompjuter (škola-sport-sport-sport)i ja ih 'teram' napolje kada god imaju slobodno vreme :rolleyes: ,elem,na fejsu stignu da odigraju neke igrice (Anastasija igra nekog peta na mom profilu i zato svi misle da ja igram i šalju mu neke zahteve :blink: ...mada i ja uđem na profil jednom u 100 god.)i to je sve...dopisivanje,srfovanje,'prijateljovanje'NE-NIKAKO...jednstavno nemaju vremena za to a ja TRUBIM svaki dan o opasnostima 'sa fejsa'...PROSTO DOĐEŠ U SITUCIJU KADA NE MOŽEŠ DECU DA IZUZMEŠ IZ NEČEGA,ALI ZA SADA TO JAAAAKO DOBRO KONTROLIŠEM8izvinjavam se za velika slova...slučajno :( )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ancica nema nalog a da li ce ga imati e pa ni sama ne znam ....

Kada dodje vrijeme za to postoje dvije opcije

1. kupim softver i instaliram na kompu tako da je ne može da pristupi sajtovima koje označim kao nepoželjne ali opet ona ako hoće da ima fejs, otvoriće ga preko računara u školi sa nekim trećim imenom i ja neću znati, zato se dvoumim za opciju 2 :D

2. Otvorim joj JA lično nalog i stavim svoju mail adresu da ne može da promjeni šifru. S vremena na vrijeme bi otvarala i provjeravala i naravno rekla bi joj da to radim....

Prestala bi je provjeravati kada bi dovoljno odrastla za komp i kada bi stekla dovoljno povjerenja u nju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ancica nema nalog a da li ce ga imati e pa ni sama ne znam ....

Kada dodje vrijeme za to postoje dvije opcije

1. kupim softver i instaliram na kompu tako da je ne može da pristupi sajtovima koje označim kao nepoželjne ali opet ona ako hoće da ima fejs, otvoriće ga preko računara u školi sa nekim trećim imenom i ja neću znati, zato se dvoumim za opciju 2 :D

2. Otvorim joj JA lično nalog i stavim svoju mail adresu da ne može da promjeni šifru. S vremena na vrijeme bi otvarala i provjeravala i naravno rekla bi joj da to radim....

Prestala bi je provjeravati kada bi dovoljno odrastla za komp i kada bi stekla dovoljno povjerenja u nju.

2 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.