Koju muziku slusaju vasa starija decica?

odgovora

Objavljeno

Svi znamo sta slusaju najmladji malisani.Decije pesmice Kolibri,Leontina,Dragan Lakovic i sve one pesmice koje smo i mi slusali i ucili kad smo bili mali.

Ali sta slusaju vasa starija decica uzrast starije od 6-7 god.Bas sam posmatrala nekoliko decice i npr decak od 5 godina slusa isto sto i moje dete(decije pesmice).Devojcica od 8 godina slusa Severinu,Sakiru,Seku Aleksic itd.

Da li mislite da je ok da dete tog uzrasta slusa tu vrstu muzike i da li uopste postoje pesme namenjene tom uzrastu?

To se slusa na decijim rodjendanima itd,ali da li je to ok.Ako nije sta bi onda trebali da slusaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam veliko dete, ali se secam da sam ja slusala kolibri do neke cetvrte godine a onda sa vec sedam-osam sam slusala iskljucivo Snap.

tako da to nije strasno sto u tom urastu menjaju muziku, ali mi je strasno da neko slusa severinu generalno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja deca slušaju ZAZ :rolleyes: ...stranu muzikicu Dzastina Bibera i tu kompaniju...ja mislim da je to ok (ovo što slušaju moja deca)...moj sin 'naginje' ka rok muzici i to me beskrajno raduje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo slusa Peki trenutno :unsure::wacko: Malo sam bila...hm...zacudjena ali ok. Poslusajte reci.....

Jao mama dy pre neki dan je Anastasija došla iz škole i pominjala neku 'rižu'... :lol::lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao mama dy pre neki dan je Anastasija došla iz škole i pominjala neku 'rižu'... :lol::lol: :lol:

Hahahahaha :lol: Ona je biser, i bolje sto ne zna. Ali Zbog svetske krize nemam za rizle.....U ovoj vukojebini sam ja odrasto <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahaha :lol: Ona je biser, i bolje sto ne zna. Ali Zbog svetske krize nemam za rizle.....U ovoj vukojebini sam ja odrasto <_<

E sada me živo interesuje odakle joj to :unsure:...verovatno je od Miloša čula...u večeras ću ispitati stvar B):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahaha :lol: Ona je biser, i bolje sto ne zna. Ali Zbog svetske krize nemam za rizle.....U ovoj vukojebini sam ja odrasto <_<

E da sam ja imala Pekijev izbor u svoje vreme znala bih sta je rizla,a ne bi me ovde na forumu ucile :lol: :lol:

A videh sa desne strane da li od istog izvodjaca ili nekog slicnog...uh oborila me

Tebi bih dao i sredinu palacinke,tebe mi nije tesko gledati bez sminke,zbog tebe ne vidim ni sisate klinke.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da sam ja imala Pekijev izbor u svoje vreme znala bih sta je rizla,a ne bi me ovde na forumu ucile :lol: :lol:

A videh sa desne strane da li od istog izvodjaca ili nekog slicnog...uh oborila me

Tebi bih dao i sredinu palacinke,tebe mi nije tesko gledati bez sminke,zbog tebe ne vidim ni sisate klinke.....

Pa i to slusa, obozava rege.

Kuku :lol::lol::lol:

:lol: :lol: Kukaj ti samo ce te vidimo za koju godinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo slusa Peki trenutno :unsure::wacko: Malo sam bila...hm...zacudjena ali ok. Poslusajte reci.....

Meni se totalno dopada Pekijev izbor. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se totalno dopada Pekijev izbor. :rolleyes:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Pa,šta se smeješ... :lol:

Dobar je bend,dobro sviraju...e,sad,reči....cool je u tom periodu tinejdž,buntovnički...pa,zamisli da sluša Mitra Mirića! :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je sasvim svejedno koju vrste muzike će moja deca slušati...ja slušam sve, pa tako i oni za sada...samo ako bude nekog jačeg negativnog uticaja, ona ću da uvedem restrikcije...

Anja sluša Dejana Cukića...ja ga ne volim uopšte..ali eto dete čulo pesmu "Fantastičan dan" i pušta to po ceo dan....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa,šta se smeješ... :lol:

Dobar je bend,dobro sviraju...e,sad,reči....cool je u tom periodu tinejdž,buntovnički...pa,zamisli da sluša Mitra Mirića! :wacko:

a ha, mali buntovnici, pa anarhisti itd. meni su to cool faze i super je kad ih klinci prolaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo moja ćerka sluša ovu po 100 puta dnevno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:P

Jel ovo znači da i ti slušaš ovi muziku? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače mene šlog kada nije trefio kada sam čula kako A pjevuši "i travu sam duvo dok me pandur nije povuko za uvo" - S.A.R.S. ... Ja je pitam gdje je to čila a ona kaže kod ujke i ujne .... naravno negirali su da je kod njih to čula.

Inače moja A voli one pjevljive dance i hous pjesmice tipa papa amerikano - skače kao blesava i esta loka loka prtu boka ..... i slično a od "naših" jako voli magazin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hit međ' osnovcima već duže vreme!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se totalno dopada Pekijev izbor. :rolleyes:

I meni. Totalno! ;)

Pa,šta se smeješ... :lol:

Dobar je bend,dobro sviraju...e,sad,reči....cool je u tom periodu tinejdž,buntovnički...pa,zamisli da sluša Mitra Mirića! :wacko:

Daleko bilo wacko.gif

a ha, mali buntovnici, pa anarhisti itd. meni su to cool faze i super je kad ih klinci prolaze.

Pa po uzoru na roditelje, i treba ;)

Samo sto kako smo se mi smejali nasima kad smo videli slike i njihove "frizure" i "outfit" :lol: joj kad se setim... ko zna kako ce oni reagovati na nas i nasa izdanja :lol: Mada nema veze, nek slusa sta hoce, ja sam tu da joj pokazem sta je po meni kvalitetna muzika, a ona nek bira.. mada mislim da H narodnjake nece slusati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.