Gde ima da se kupi?

odgovora

Objavljeno

Ja sam beogradska duša i voljna sam poslati...ali ne znam gde da kupim... :huh: obratiću pažnju na ove Indian shop i Merkur, jel ima Merkur u NS?

AVAN SA TUCKOM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke jel znate ima li igde kod nas da se kupi omeksivac za susilicu? Miris mi se skroz ubije i bude dosta izguzvan ves :(

Ja imam susilicu ali nisam znala da postoji omeksivac za istu :unsure: .Onda se ne stavlja omeksivac pri pranju vesa ili....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Išla sam još u jednu prodavnicu večeras i? Juče je prodat, a kaže da je stajao mesecima.

B.mama - taj je baš skup. Kažu mi prodavačice da je bio oko 2000din, što i nije tako strašno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Phoenix, ja sam zastite za coskove kupovala u radnjama " sve za 120din". u pakovanju bude 4 komada. Meksa je i zaobljena plasika koja ne spada bas lako. Ove kao sa slike isto imam i lepila sam ih silikonom...nije mi uspevalo. <_<

Za avan pitaj maybe da ti donese. Tamo je to dz. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Phoenix, ja sam zastite za coskove kupovala u radnjama " sve za 120din". u pakovanju bude 4 komada. Meksa je i zaobljena plasika koja ne spada bas lako. Ove kao sa slike isto imam i lepila sam ih silikonom...nije mi uspevalo. <_<

Za avan pitaj maybe da ti donese. Tamo je to dz. :)

Ne verujem da će stići da se teleportuje do 31. ovde, osim ako nije deda Mraz himself. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A bas ti je stalo za 31.12? Kasno si krenula u potragu. Jesi zvala u Kiku da pitas da li imaju na lageru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vidjala "listice" za masinu za susenje vesa od Lenora, i stavlja se omeksivac pri pranju, a ti listici za susenje bilo ih je u DM-u i jos neki njihove proizvodnje, u tecnom stanju nisam...

E to mi treba samo sto toga u Srbiji izgleda nema, bar nigde gde sam ja gledala i pitala.

Ja zbog prostora imam 2u1 masinu, pa mi ves iz susilice bude strasno izguzvan i uopste se ne oseti miris omeksivaca, vec nesto neprijatno.

Kad bih nasla negde te listice, onda bih mogla preskociti omeksivac u pranju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada ti masina opere ves, pre susenja, izvadi ves, istresi, ispravi ga i slozi lepo pa vrati u masinu. na taj nacin ce ti biti sigurno mnogo manje izguzvan vez. sto se tice mirisa, dosta je cudno sto imas takav neki 'miris'. Pogledaj filtere na masini, da nisu prljavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ja - da li neko zna gde se kupuju ove zaštite za ivice nameštaja?

31K0oWIks1L._SL500_AA300_.jpg

Ja bih ti pre preporucila sundjeraste zastite, mi smo imali i jedne i druge kad je luka prohodavao,ove plasticne se odlepljuju, a sundzeraste em vise stite od udara em se bolje lepe. e saD gde ste kupuju tamo kod vas ne znam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pokusala sam da ga slazem, a nema masina te klasicne filtere koji se ciste. Zato i mislim da bi mi ti listici spasili stvar tj nadam se.

Sad susim samo peskire, krpe i sl, garderobu nikako :( , ne moze se ispeglati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to mi treba samo sto toga u Srbiji izgleda nema, bar nigde gde sam ja gledala i pitala.

Ja zbog prostora imam 2u1 masinu, pa mi ves iz susilice bude strasno izguzvan i uopste se ne oseti miris omeksivaca, vec nesto neprijatno.

Kad bih nasla negde te listice, onda bih mogla preskociti omeksivac u pranju.

Mozda ti je taj neprijatan miris od prenatrpavanja vesom, bar je meni tako kad ga pretrpam ili sto kaze yelena bi trebala da proveris filtere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mašine koje su ujedno i za pranje i za sušenje generalno ostave taj neki "šmek" a fora složiš pa vratiš da ti se suši ne "pije vodu" jer on ipak bude izgužvan (ne isto kao inače ali ipak bude :( ) Ja već evo godinu dana više ne koristim opciju sušenja :( ali zato u kuhinji večito mi "razvučena" sušilica :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna gde ima da se kupi kanta za separaciju otpada a da nije ugradna? kao ova npr http://www.curver.com/srb/products/recycling-bins-trio/153

Super je, samo sto je meni potrebna ogroooomna takva jer imam jako puno stvari za reciklazu u toku dana tako da imam dve kante odvojene. Ili samo u kesu bacam a reciklazu a u kantu ostalo smece.

A takve nisam vidjala ni ovde, ne znam da li ih u srbiji uopste ima posto se kod nas ne reciklira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jal zna neko gde u Beogradu može da se kupi gotov fondan?

Lokacije: Banjica, Žarkovo, Zeleni venac....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jal zna neko gde u Beogradu može da se kupi gotov fondan?

Lokacije: Banjica, Žarkovo, Zeleni venac....

Ivancice, ne kupuj, pravi sama. :)

Iskreno da ti kazem napraviti fondan je macij kasalj ;)

Ako ti treba uputstvo javi, ja pravila i iz prve ispao ko sa slike :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde mogu da kupim silikonske kalupe za mafine, ali pojedinacne, ne onako spojene? Kinezi stop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ikea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Srbiji. :) Beogradu, tacnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je moja sefica donele te kalupe na poklon iz Ikee u Becu. Ali imas malu Ikeu i u Beogradu, da li si probala tamo? Mala je radnja, ali svasta imaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Srbiji. :) Beogradu, tacnije.

U Home centru. Mozda i u Emezzeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima u radnjama koje prodaju Ikeinu robu, na Bulevaru kralja Aleksandra ih ima dve. Mikena namestaj ima na fb, oni donose iz Mađarske....

Abej voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima. Ja zapravo imam te kalupe, kupio mi ih je mm u Grčkoj i prezadovoljna sam, sad želim da ih kupim i mojoj mami, jer su joj se baš dopali. Otići ću do Bulevara ili Home centra, šta mi bude bliže ovih dana. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislila sam na radnju u Bulevaru, tamo gde je Pan teatar i Idea. Mala je, a ima u njoj svasta.

Abej i majat volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam, znam koja je to radnja, vidjala sam je u prolazu, ali nikad nisam svracala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.