One step ovulation test

odgovora

Objavljeno

empi, pa ne mora apsolutno sterilna casica, mozes bilo koju posudicu koju si prethodno oprala, ako bas insistiras, isperi je alkoholom

relax :smajlikojizraci+direktnokaempi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

11 dc i danas,12dc negativan.. e uhvatiću O ne zvala se ja Sanja, bar sam testovima opremljena svih vrsta i dezena.. samo da nije ćorak mesec :huh:

12090010.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ima još nekog ovde, ili ja to sama sa sobom?! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ima još nekog ovde, ili ja to sama sa sobom?! :blink:

Evo mene :) Mozda ce samo malo da kasni O :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene :) Mozda ce samo malo da kasni O :huh:

danas i sutra još testiram, to je 13 i 14 dc, trebala bi da bude, ako ne-odustajem od ovog meseca sa "fatanjem O" :D I ako bude kasnije, neće biti kvalitetna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

danas i sutra još testiram, to je 13 i 14 dc, trebala bi da bude, ako ne-odustajem od ovog meseca sa "fatanjem O" :D I ako bude kasnije, neće biti kvalitetna...

Pa da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam radila opet, test linija je još slabija.. Sto znači da je ćorak mesec, ili je O bila pre 10dc-jer je taj dan bila najjača test linija. A tačno se vidi tendencija opadanja...

Tako da sa testiranjem završavam za ovaj mesec.

Sledeći mesec ide sigurnija metoda, uz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam radila opet, test linija je još slabija.. Sto znači da je ćorak mesec, ili je O bila pre 10dc-jer je taj dan bila najjača test linija. A tačno se vidi tendencija opadanja...

Tako da sa testiranjem završavam za ovaj mesec.

Sledeći mesec ide sigurnija metoda, uz :)

Danas neces da radis? Odustajes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas neces da radis? Odustajes?

uradiću jos danas :D volim te lh tračice,al bas, a i imam ih ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uradiću jos danas :D volim te lh tračice,al bas, a i imam ih ;)

Ko ja testove :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko ja testove :P

sve znas t45117.gif

a i svidjaju mi se ovi-uvek ima dve crtice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve znas t45117.gif

a i svidjaju mi se ovi-uvek ima dve crtice

E to jeste..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila danas, 14dc, i skoro su jednake jačine obe crtice :blink:

ej baš sam fenomen.. Što znači da će O u nedelju-ponedeljak najkasnije... Malo kasni, i kakva će biti O, pojma nemam. Sutra neću raditi jer putujem, ali ću pokriti sa x i danas i u nedelju. Čisto da ne omanem :D

Nisam test slikala, crkla mi baterija na fonu ^_^

a taman sam pomislila ćorak mesec..stvarno nikad se ne zna kad gospodja O nastupa :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila danas, 14dc, i skoro su jednake jačine obe crtice :blink:

ej baš sam fenomen.. Što znači da će O u nedelju-ponedeljak najkasnije... Malo kasni, i kakva će biti O, pojma nemam. Sutra neću raditi jer putujem, ali ću pokriti sa x i danas i u nedelju. Čisto da ne omanem :D

Nisam test slikala, crkla mi baterija na fonu ^_^

a taman sam pomislila ćorak mesec..stvarno nikad se ne zna kad gospodja O nastupa :huh:

Eto vidis, ipak nije corak ;) Samo vi budite vredni i ne zaboravite da se opustite! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto vidis, ipak nije corak ;) Samo vi budite vredni i ne zaboravite da se opustite! :P

kad dohvatim mm,sve zaboravim i samo opusteno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja kupila ove lh trakice preko interneta. jel to nesto vredi? ja neznam da ih koristim, mislim da sam dve unistila dok dam odlepljivala onu foliju :blink:, jer mi nista nije pokazalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ih kupujem sl.meseca,ako mi budu trebale..htela sam ovaj,ali sam nekako smela sa uma,pa nisam..a O i trebalo da je vec prosla..ako je i bilo,nisam imala belance,grudi me jos uvek ne bole..sem cudnih bolova u stomaku nikakav simptom koji ukazuje na O..ali nema veze..

Ljubi,koji ti je dc? kad ti je obicno ovulacija? Nisam ih koristila,ali teoriju znam :) samo jos da je primenim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je 9 dc, ali dobijam na 25 dana redovno, tako da bi O trebalo da bude 10 dana, tako sam bar nekde procitala. mi smo tek proslog meseca poceli da radimo na bebi pa ja jos nemam toliko iskustva, ali sam puno naucila sa ovog foruma. hvala svim majkama a pogotovu cekalicama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e, ja sad skontala da ne treba nista da odlepljujem, das sam ponovo uradila test i pokazao mi samo jednu crticu znaci nema O a na uputstvu pise da ako dobijam na 25 dana onda treba da pocnem sa testiranjem 8 dc a meni je 9 dc i nista :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je 9 dc, ali dobijam na 25 dana redovno, tako da bi O trebalo da bude 10 dana, tako sam bar nekde procitala. mi smo tek proslog meseca poceli da radimo na bebi pa ja jos nemam toliko iskustva, ali sam puno naucila sa ovog foruma. hvala svim majkama a pogotovu cekalicama ;)

e, ja sad skontala da ne treba nista da odlepljujem, das sam ponovo uradila test i pokazao mi samo jednu crticu znaci nema O a na uputstvu pise da ako dobijam na 25 dana onda treba da pocnem sa testiranjem 8 dc a meni je 9 dc i nista :(

Ne mora da znaci da je 10..ako racunas od nazad 14dana,onda je 11dc..uradi sutra opet,mozda se pojavi..

Nemoj odmah da se nerviras..sto si odmah pocela sa lh testovima? tek jedan mesec radite na bebi,mislim da ti to opterecivanje nije bilo ptorebno..ali ti najbolje znas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubi, imaš uputstvo za upotrebu. Radi se svaki dan u isto vreme.

Mada ako otprilike znaš kad je O, onda je lakše i uhvatiš. Meni uvek bude dve crtice, samo različite jačine u zavisnosti od dc i od toga kada će O.

Mada, O varira.. Meni je prošli mesec bila 10dc ovaj 15dc :blink:

Pitaj ako te nešto zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mora da znaci da je 10..ako racunas od nazad 14dana,onda je 11dc..uradi sutra opet,mozda se pojavi..

Nemoj odmah da se nerviras..sto si odmah pocela sa lh testovima? tek jedan mesec radite na bebi,mislim da ti to opterecivanje nije bilo ptorebno..ali ti najbolje znas...

Pa nemam pojma sto sam odmah pocela, Citam ovde po forumu sta sve zene rade, pa ajde i ja :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubi, i ja mislim da si poranila sa lh tračicama, opusti se i xx-aj se ;)

Ja sam počela tek skoro da ih radim, a čekalica sam više do godinu dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma mi jos nismo bili ni poceli da pravimo bebu a ja sam vec bila opterecena, zato sto su skoro sve zene u mom okruzenju tesko ostale trudne, pa tak sam umislila da cu i ja :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.