One step ovulation test

odgovora

Objavljeno

Evo mene nepozvane, ali da odgovorim :D

Druga crtica je uvek prisutna, dakle nema da je nema :D

Samo kad bude ista ili jaca od kontrolne, znaci najverovatnije nastupa ovulacija narednih 16-72 sata..

Dakle kad vidis da su obe iste ili da je tvoja crtica jaca od kontrolne, bacis se na posao taj dan i naredna 2-3 dana za svaki slucaj da pokrijete sve

Gle nju blesu - nepozvana! Samo se ti ukljucujuj, ja volim kad se tijavis. :wub:

Vidis, ja sam tu neobavestena, nisam znala da se uvek pojavljuju dve crtice!

Ma ima da pokrivamo, nema da omane! :D

Meni se do sada uvek pojavljivala, stim sto bude mnogo slabija od kontrolne.. I tačno kako radiš svaki dan, pratiš i kako se pojačava. Uglavnom dan pred O bude baš tamna, bode oči-nema da omašiš. Šta god treba, pitaj.

Nije kasno u 19h, samo što manje tečnosti-da urin ne bude suviše vodenast i razredjen, i bez piškenja, da se što više nakupi.

E to me zanima. Znaci PRED ovulaciju. Na sam dan ovulacije, pretpostavljam da ce pokazati, ali posle ce svakim danom biti sve slabija?

I ovo jos... Sad citam na testu upuStvo i kaze isto sto si mi i napisala.

Ako je test linija iste jacine ili jaca od kontrolne-Positive.

Ako je slabija ili je NEMA-Negative. (znaci na ovim sto sam ja narucila moze da ne bude druge linije)

Ne pise gde je Made in... ali dole pise Hamburg (pa adresa) i Beijing(pa adresa).

Pre ce biti da je Beijing. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To draga, što je blize O, test linija je sve tamnija i tamnija... Kad O prodje, test linija bude baš svetla... ali svaki put se vidi, bar je meni tako... Uvek ima dve, baš melem za oči :wub:

I to je otprilike to.. Sve će ti biti jasnije u praksi, videćes. Ovde kačimo sličice, i pratimo svi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i ovde da stavim sajt sa kojeg se mogu naruciti povoljno lh tracice i hcg testovi u srbiji

http://lhtestusrbiji.ucoz.com/

i da dodam, da nema potreba trositi trakice nakon sto pokazu ovulaciju

eventualno dan dva posle O, da se uverite da je ona jaca linija bila kako treba i ako sumnjate na vise od jedne ovulacije mesecno

pogledajte na sajtu za koji sam ostavila link, pise na osnovu trajanja ciklusa, kog dana treba zapoceti testiranje

My heart voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To draga, što je blize O, test linija je sve tamnija i tamnija... Kad O prodje, test linija bude baš svetla... ali svaki put se vidi, bar je meni tako... Uvek ima dve, baš melem za oči :wub:

I to je otprilike to.. Sve će ti biti jasnije u praksi, videćes. Ovde kačimo sličice, i pratimo svi.

Hihihih :wub:

Evo, sledeceg meseca, cu uraditi jedan opit :P, da vidim kako funkcionise, pa cu kaciti slicice, da vidis je l to ok!

evo i ovde da stavim sajt sa kojeg se mogu naruciti povoljno lh tracice i hcg testovi u srbiji

http://lhtestusrbiji.ucoz.com/

i da dodam, da nema potreba trositi trakice nakon sto pokazu ovulaciju

eventualno dan dva posle O, da se uverite da je ona jaca linija bila kako treba i ako sumnjate na vise od jedne ovulacije mesecno

pogledajte na sajtu za koji sam ostavila link, pise na osnovu trajanja ciklusa, kog dana treba zapoceti testiranje

Pametno. Slazem se u potpunosti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno, sve je to tako-ali kako im odoleti?! :ph34r:

Ja ih koristim radi rekreacije iliti zabave :P , i ponekad uradim posle O, čisto da ispratim stanje, nekada ne...

Mada ne znam kakve su te tračice što se naruče preko neta. Ja sam u apoteci kupovala 5 komada za 1000 rsd, to su neke tračice, i lh pločice baby time-koje su 350 rsd komad, i mogu vam reći da su pločice mnogo jasnije,odmah se vidi koja je jača, i nema da sumnjaš... kod tračica moraš malo da se udubiš, gledas iz raznih uglova, da pitam mm koja je jača :lol:

Tako da me baš zanima kakve će te tračice ispasti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno, sve je to tako-ali kako im odoleti?! :ph34r:

Ja ih koristim radi rekreacije iliti zabave :P , i ponekad uradim posle O, čisto da ispratim stanje, nekada ne...

Mada ne znam kakve su te tračice što se naruče preko neta. Ja sam u apoteci kupovala 5 komada za 1000 rsd, to su neke tračice, i lh pločice baby time-koje su 350 rsd komad, i mogu vam reći da su pločice mnogo jasnije,odmah se vidi koja je jača, i nema da sumnjaš... kod tračica moraš malo da se udubiš, gledas iz raznih uglova, da pitam mm koja je jača :lol:

Tako da me baš zanima kakve će te tračice ispasti...

Hm, a ovamo kao nisi testomanijak :ph34r:<_<:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm, a ovamo kao nisi testomanijak :ph34r:<_<:P

:)

Radi zabave, rekoh...

Al test za trudnoću ne bih uradila ni da mi kasni 5 dana :)

My heart voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:)

Radi zabave, rekoh...

Al test za trudnoću ne bih uradila ni da mi kasni 5 dana :)

Ma nemas ti pojma sta je zabava :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nemas ti pojma sta je zabava :P

Dosadna sam ha?! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda nije niko video moje pitanje pa da ponovim :D mogu li ovi testovi pokazati da nema ovulacije, a da je u stvari ima? I ako da, zbog čega se to dešava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nice, ne znam za takav slučaj. Ukoliko je test pozitivan,znači da O ima,ali ne moze se sa njima utvrditi kvalitet jajne ćelije i ostali faktori.

Ukoliko je test negativan, O nije u najavi. Što ne znači da je neće biti za koji dan, ili je anovulatoran ciklus-pa je neće biti uopšte.

A odakle ti ovo pitanje? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se isto opremila, ne samo Empi :P

12090002.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se isto opremila, ne samo Empi :P

12090002.jpg

Srecno :wub: :wub: :wub:

*Sanja* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda nije niko video moje pitanje pa da ponovim :D mogu li ovi testovi pokazati da nema ovulacije, a da je u stvari ima? I ako da, zbog čega se to dešava?

Nice, ne znam za takav slučaj. Ukoliko je test pozitivan,znači da O ima,ali ne moze se sa njima utvrditi kvalitet jajne ćelije i ostali faktori.

Ukoliko je test negativan, O nije u najavi. Što ne znači da je neće biti za koji dan, ili je anovulatoran ciklus-pa je neće biti uopšte.

A odakle ti ovo pitanje? :blink:

Mislim da je htela da pita da li moze da da lazno negativan rezultat? Jesam li u pravu Nice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je htela da pita da li moze da da lazno negativan rezultat? Jesam li u pravu Nice?

Apsoštrumfno si u pravu :) Nisu baš jeftini pa me zanima da li su pouzdani :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Охохо јесам била сам дупло вредна , они кажу 12-48 али тачан податак је 12-36 сати. Ипак је боље по новити га, могуће је некад да се десе две овулације у току месеца. Тако настају близанци

Citam i vidim ovaj Jekicin post..otkrila nam tajnu za blizance,sad bi mogla za trojke :D

Ja sam se isto opremila, ne samo Empi :P

12090002.jpg

Ja sam ove videla i Lilly-ju,nekih 1000i nesto dinara,ja mislim,jel tako?

Apsoštrumfno si u pravu :) Nisu baš jeftini pa me zanima da li su pouzdani :)

Pa,kontam da ne daje lazno negativan rezultat,mada sa testovima nikad ne mozes biti sigurna skroz. Valjda ce napisati i koju pametniju rec od mene neka od devojaka koje ih koriste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ove videla i Lilly-ju,nekih 1000i nesto dinara,ja mislim,jel tako?

Tamo sam i kupila. 7 komada, 1400rsd. Jeftiniji su od baby time koje koštaju 2400, isto 7 komada. A nisu tračice, nego su pločice. Videćeš kad budem počela da ih lansiram ;)

My heart voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, a zasto LH testovi ne mogu da se rade sa prvom jutarnjom? :unsure: Taman se fino nakupi. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam sanja, al cu da kazem, sto da ne kazem ;)

valjda zato sto se lh hormon luci u toku dana, ne dok spavamo

tj. u toku dana dostize navecu koncentraciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, svejedno je u pravu. A ti bi sa prvom jutarnjom? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam sanja, al cu da kazem, sto da ne kazem ;)

valjda zato sto se lh hormon luci u toku dana, ne dok spavamo

tj. u toku dana dostize navecu koncentraciju

Hahahhaha, a sto da ne?! :D

Eto, nesUm to znala, fala lijepa! :wub:

Jeste, svejedno je u pravu. A ti bi sa prvom jutarnjom? :huh:

Pa to je jedini momenat kada ne piskim 4 sata! :D Posle pp ti je jasno i zasto! :D

Nista, cekacu da se nakuplja, ima da cupkam, ali cu stoicki i hrabro izdrzati! :D

A moram da vam kazem najveci hit!!! Da li verujete, da ovde ni u JEDNOJ apoteci, ne mogu da se kupe sterilne casice za urin. Do njih mozes doci tako sto prvo odes kod dr., on ti da uput za lab. (ako smatra da ti treba), pa odes u lab. pa das urin na licu mesta- a jedino mozes da ih MOLIS da ti poklone par, a i za to ti treba dobro objasnjenje i razlog.

Tako da, posto se mnogo nerviram zbog bezgranicne ljuDske gluposti, lepo ima da odem i kupim 100 plasticnih casa za slavlja i rodjendane i da ne mislim. :D

Jerbo je to jedini nacin da radim LH tracice... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empi draga, bitno je da ti imaš ideju i rešenje ;)

Kad krećete u akciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.