One step ovulation test

odgovora

Objavljeno

Pa da,tek je bila,ali mene nikada,ali nikada nisu grudi i bradavice bolele u vreme o...I to bas bole na dodir...Hm,mozda bih i mogla da odem da se proverim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim da se dugo nije pisalo na ovu temu, pa me zanima da li neko koristi LH trake ili one step ovulation test i kakva su mu iskustva?Ja sam krenula sa ovim testovima, jer ne mogu drugačije da provalim kad su mi plodni dani, a i ciklus mi ne traje svakog meseca isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Meni se poklopilo to sto su pokaxale trakice sa onim sto je pokazala folikulometrija.:D Mada sam ja imala uredan ciklus na 28 dana, 

Izmenjeno od strane jetzel pretzel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jedan mesec imala dve crtice, a drugi mesec nije uopšte bilo. Možda svaki drugi mesec imam ovulaciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako I kada si radila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Da podelim i ja iskustva na ovoj temi. Ako koristite trakice, najbolji su clear blue digitalni. Nema crtice, nema mozganja jel tamnija ili ne :) kada krenu plodni dani pojavi se smajli koji treperi a kada je ovulacija na 24-36 sati pojavi se smajli koji ne treperi vec stoji na ekranu i stoji svih 36 sati dok ne nastupi ovulacija .:) toliko su laki i tacni za koristenje da bi ih svima preporucila! Ja sam prvi mesec pokusavanj,pre skoro godinu dana, jedan mesec koristila obicne, mozgala dal ' je crta tamnija ili ne... dosadila i bogu i narodu, buljila konstantno u njih, oci mi ispale : D drugi mesec uzmem digitalne i bingo :) iz prve potrefih :)

e sve posle je druga prica :)

Izmenjeno od strane Neon
miliccam, Makica_ i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neko porucivao tracice preko sajta lh tracice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da podelim i ja iskustva na ovoj temi. Ako koristite trakice, najbolji su clear blue digitalni. Nema crtice, nema mozganja jel tamnija ili ne :) kada krenu plodni dani pojavi se smajli koji treperi a kada je ovulacija na 24-36 sati pojavi se smajli koji ne treperi vec stoji na ekranu i stoji svih 36 sati dok ne nastupi ovulacija .:) toliko su laki i tacni za koristenje da bi ih svima preporucila! Ja sam prvi mesec pokusavanj,pre skoro godinu dana, jedan mesec koristila obicne, mozgala dal ' je crta tamnija ili ne... dosadila i bogu i narodu, buljila konstantno u njih, oci mi ispale : D drugi mesec uzmem digitalne i bingo :) iz prve potrefih :)

e sve posle je druga prica :)

gde si ih uzela i koliko su?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, ja sam porucivala, sta te zanima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valjaju li? Duplo su jeftinije nego u apoteci pa sam sumnjicava. Jesi uspela sa njima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valjaju. Mi smo dugo pravili bebu pa sam i za time posegla. Meni su lepo pokazivale ovulaciju. Nisam na kraju s njima zatrudnela, zatrudnela sam kad sam krenula sa terapijama i digla ruke od svega drugog. Ja sam koristila i njihove tracice i testove za tt, i ok su mi se pokazali. Vrlo su diskretni, brzi, super posluju, pa ih preporucujem.

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super..narucila sam 10 kom...nadam se da ce mi biti dovoljno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da podelim i ja iskustva na ovoj temi. Ako koristite trakice, najbolji su clear blue digitalni. Nema crtice, nema mozganja jel tamnija ili ne :) kada krenu plodni dani pojavi se smajli koji treperi a kada je ovulacija na 24-36 sati pojavi se smajli koji ne treperi vec stoji na ekranu i stoji svih 36 sati dok ne nastupi ovulacija .:) toliko su laki i tacni za koristenje da bi ih svima preporucila! Ja sam prvi mesec pokusavanj,pre skoro godinu dana, jedan mesec koristila obicne, mozgala dal ' je crta tamnija ili ne... dosadila i bogu i narodu, buljila konstantno u njih, oci mi ispale : D drugi mesec uzmem digitalne i bingo :) iz prve potrefih :)

e sve posle je druga prica :)

Cao,imam jedno pitanjce. Planiram da probam sa tracicama ali si me zainteresovala sad sa ovim. Kazes da je to digitalno - da li je to za visenamensku upotrebu ili je kao i obicne tracice za jednokratnu i da koliko kostaju? Hvala

 

gde si ih uzela i koliko su?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gde si ih uzela i koliko su?

ja ih narucujem preko neta, aphoteke.at, jer su jeftinije za 10 e nego u normalnim radnjama... preko neta kosta 10 kom 30 eura... za srbiju znam da postoji sajt  od firme clearblue pa najbolje da vidis na njihovom sajtu gde se u srbiji mocu kupiti

Makica_ i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,imam jedno pitanjce. Planiram da probam sa tracicama ali si me zainteresovala sad sa ovim. Kazes da je to digitalno - da li je to za visenamensku upotrebu ili je kao i obicne tracice za jednokratnu i da koliko kostaju? Hvala

 

jedan stapic jedno testiranje :) imas ih deset u kutiji... digitalni su sto ce reci ne moras da mozgas o nijansi vec jednostavno kad je  pozitivan dobijes smajlija :)

Makica_ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 

Hvala puno, sad mi je jasnije. 

Izmenjeno od strane Makica_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja sam ga kupila online, ali ja zivim u austriji :( znam da clearblue firma ima i u srbiji tako da vidis gde moze da se kupi u srbiji ili ako nista drugo javi se na pp da se nekako organizujemo da ti ja kupim ovde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

3 dana nakon prestanka uzimanja orgametrila sam dobila. Nocas...sad me zanima samo da li zbog lekova tracice nisu pokazale ovulaciju? Ovo mi je prva nakon indukovanog pobacaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav, evo da podelim svoje utiske...ja sam koristila Ovugnost i pokazale su se dobro...svakog meseca bi lepo pokazivale (da potrvde moju racunicu) iako nisam sa njima zatrudnela (dosta dugo smo pokusavali razlozi - unknown). Kostale su negde oko 750 dinara za pakovanje od 5 komada cini mi se uzela ih u lokalnoj apoteci. Eto toliko. Pozdrav i srecno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da podelim i ja svoje iskustvo!

Narucivala sam tracice preko sajta lh tracice,dosta su jeftinije.Ali nisam zadovoljna,meni je barem znali da pokazuje dugo jednu crticu svetliju jednu tamniju i taman kad pomislim to je taj dan crtica bude svetlija.

Najpouzdanija mi je folikulometrija.

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.