! Trojke

odgovora

Objavljeno

Tata Zmaj je aktivan... pise nekome privatne poruke! :lol:

Neka napise i poneki post, da vidimo i cujemo kako su zmajici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata Zmaj je aktivan... pise nekome privatne poruke! :lol:

Neka napise i poneki post, da vidimo i cujemo kako su zmajici!

Meni , meni :rolleyes: Zmajici su zmajovski , nego ne stizu da kuckaju , a ja dosadna i radoznala pa se malo raspitivala za njih :) Kod njih je zurka , mnogo su slatki !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da ne budem kritikovan....

Ne postizavamo, narode, nista ne postizavamo....

Preselili smo se kuci, zavrseni radovi, deca puze sva, najnapredniji je Misko i on ima oko 8,5kgr, Milica 7,7 a Danica 7. Dana nam je najslabija i najmanje rucka pa se malkice sekiramo i zbog toga ali se nadamo da ce sve biti u redu.

Pored kravljeg mlekca koje piju vec par meseci, ruckaju sve. Ruckaju deca i teletinu, jagnjetinu, piletinu, curetinu a i gudu su ruckali... naravno sve sa povrcem, izmiksano, bez aditiva...

Misko ima dva zubica u donjoj vilici vec mesec dana, seke nemaju pa ih cekamo...

Eto, toliko za sada od mene, na poslu sam pa moram malo i da radim....

Pozz od svih Zmajova.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da ne budem kritikovan....

Ne postizavamo, narode, nista ne postizavamo....

Preselili smo se kuci, zavrseni radovi, deca puze sva, najnapredniji je Misko i on ima oko 8,5kgr, Milica 7,7 a Danica 7. Dana nam je najslabija i najmanje rucka pa se malkice sekiramo i zbog toga ali se nadamo da ce sve biti u redu.

Pored kravljeg mlekca koje piju vec par meseci, ruckaju sve. Ruckaju deca i teletinu, jagnjetinu, piletinu, curetinu a i gudu su ruckali... naravno sve sa povrcem, izmiksano, bez aditiva...

Misko ima dva zubica u donjoj vilici vec mesec dana, seke nemaju pa ih cekamo...

Eto, toliko za sada od mene, na poslu sam pa moram malo i da radim....

Pozz od svih Zmajova.....

Pa tata zmaju, nije te biloooo od kako su se rodili :P Mnogo zabušavaš :D

Iako vreme leti, svi propuzali, mogu misliti kakve žurke imate svaki dan :wub:

Izljubi decu za nas tetke sa bepca :) :) pa kad stigneš daj nam jednu slikicu da vidimo kako su pojasli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nije bas tacno da me nema od rodjenja, ali me nema skoro 2 meseca...

U medjuvremenu smo bili po lekarima malo, Misko je bio na poslednjoj kontroli kod neurologa (jupiiiiiiiiiii) i doktorka koja ga je pregledala je rekla da se vidimo samo po potrebi, nema razloga da dolazimo vise tako da mozemo da konstatujemo da smo pregrmeli krize.... pu, pu, pu.... inace smo mi jos pre mesec i po a mozda i vise izbacili alarm za disanje iz njegovog kreveta. Misko je takodje bio i na scintigrafiji bubrega, nalaz je dobar, bice na profilaksi do kraja godine za svaki slucaj.

Dana je bila na mikcionoj jer je opet imala urinarnu infekciju, tamo su pronasli refluks na oba bubrega II i III stepena (od mogucih V), ona je sada takodje na profilaksi ali ce biti na istoj jos 2-3 godine pa se nadaju da ce da se sredi stanje. U decembru idemo sa njom na scintigrafiju pa cemo videti i njen nalaz.

Milica pored pocetnih boljki u porodilistu, raste zdrava i vesela, vristalica i drekavac nas. I nju smo vodili na ultrazvuk bubrega i njen nalaz je uredan.

Ruckamo sve i svasta, probali smo i jaje pa i njega jedemo...

Ja sam se bio razboleo od mononukleoze (svi se pitamo odakle mi), verovatno me neko u periodu opalog imuniteta popljuvao ili na poslu ili u prevozu... ko zna, uglavnom ovih dana idem na kontrolu krvi pa ako je sve OK, a trebalo bi, onda sam se i izlecio.

A pazarili smo i auto, a i zahvaljujuci dobrim ljudima iz Rume, Iliji i njegovoj porodici kojima se opet zahvaljujem, za pristojan novac smo dosli do auto sedista za male zmajove pa se polako spremamo na izlete....

Mama Zmaj je relativno dobro. Tasta je oslabila vidno, ona nam konstatno i najvise pomaze, tako reci povukla je najvece breme. Hvala joj do neba. Ne znam sta bismo bez nje...

Eto, za sada toliko, mislim da je bilo dovoljno.

Evo jedne slicice....

1115dscn0935.jpg

*Jagoda* i VelNes volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata zmaju šta reći :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, hvala.

Nisam napisao ko je ko:

Levo Milica, u sredini Danica a desno je Misko.

Miska drzi mama Zmaj, a seke drzi onaj cika koji je cesto na nasim slikama.... :rolleyes:

Pozz

PS @jekic: drzi se, uz tebe smo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmaju, pa ja sam se rastopila... Kakva porodica... Decu bolje da i ne komentarisem, nema ovde za to dovoljno mesta ;) Ali mamu Zmajicu moram-ona je prelepa, predivna i svaka joj cast na osmehu!!! Ma i lako je njoj pored ovakvog muza :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmaju, divno ste!!! Hvala puno za slike, zmajići su preslatkiii :):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tek sad procitala celu temu :)

Maleni Zmajici su preprepredivni :wub: :wub: :wub:

Svaka vam cast na svemu! Divni ste svi skupa :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kako su porasli, ko bi rekao da su bili sicusni kad su se rodili :))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predivni su! Prave curice i momak! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZmajOvi...predivni ste :rolleyes: ...mali pilići su baš porasli...samo nek tako nastave!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nije bas tacno da me nema od rodjenja, ali me nema skoro 2 meseca...

U medjuvremenu smo bili po lekarima malo, Misko je bio na poslednjoj kontroli kod neurologa (jupiiiiiiiiiii) i doktorka koja ga je pregledala je rekla da se vidimo samo po potrebi, nema razloga da dolazimo vise tako da mozemo da konstatujemo da smo pregrmeli krize.... pu, pu, pu.... inace smo mi jos pre mesec i po a mozda i vise izbacili alarm za disanje iz njegovog kreveta. Misko je takodje bio i na scintigrafiji bubrega, nalaz je dobar, bice na profilaksi do kraja godine za svaki slucaj.

Dana je bila na mikcionoj jer je opet imala urinarnu infekciju, tamo su pronasli refluks na oba bubrega II i III stepena (od mogucih V), ona je sada takodje na profilaksi ali ce biti na istoj jos 2-3 godine pa se nadaju da ce da se sredi stanje. U decembru idemo sa njom na scintigrafiju pa cemo videti i njen nalaz.

Milica pored pocetnih boljki u porodilistu, raste zdrava i vesela, vristalica i drekavac nas. I nju smo vodili na ultrazvuk bubrega i njen nalaz je uredan.

Ruckamo sve i svasta, probali smo i jaje pa i njega jedemo...

Ja sam se bio razboleo od mononukleoze (svi se pitamo odakle mi), verovatno me neko u periodu opalog imuniteta popljuvao ili na poslu ili u prevozu... ko zna, uglavnom ovih dana idem na kontrolu krvi pa ako je sve OK, a trebalo bi, onda sam se i izlecio.

A pazarili smo i auto, a i zahvaljujuci dobrim ljudima iz Rume, Iliji i njegovoj porodici kojima se opet zahvaljujem, za pristojan novac smo dosli do auto sedista za male zmajove pa se polako spremamo na izlete....

Mama Zmaj je relativno dobro. Tasta je oslabila vidno, ona nam konstatno i najvise pomaze, tako reci povukla je najvece breme. Hvala joj do neba. Ne znam sta bismo bez nje...

Eto, za sada toliko, mislim da je bilo dovoljno.

Evo jedne slicice....

1115dscn0935.jpg

morala sam da citiram ovu slikicu.

Ovo ja zovem srećom

Juuuupiiiii! Napokon sam videla male zmajićeeee

Zmaju, pa ja sam se rastopila... Kakva porodica... Decu bolje da i ne komentarisem, nema ovde za to dovoljno mesta ;) Ali mamu Zmajicu moram-ona je prelepa, predivna i svaka joj cast na osmehu!!! Ma i lako je njoj pored ovakvog muza :lol:

ovo moram da potpišem, Nađa, svaka čast za komentar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

predivni ste...moram da primijetim da je mama zmaj očaravajuce lijepa i u super formi...ma super ste pusa svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znajovi dragi, nek ste nam zdravo i pravo! To je najvaznije.

Hvala za porodicnu slicicu! 5 poljubaca za vas tako lepe! Mami Zmaj veliki zgrljaj i tasti, naravno ;)

Nego, kada se resite na neki izlet, vi napisite kad i gde. Mozda vam se neko od nas nekad pridruzi, ako vi nemate nista protiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, opet ja...

Nema me pa me nema.... najnovije vesti: poceli smo da oslobadjamo tastu nocnog dezurstva, ostajemo mi sa decom sami i za sada je sve po planu. Uvece je malo teze Milici da zaspi, ali kad zaspi i ona (vristalica iliti drekavac) onda nastupa mir i tisina. Doduse sinoc je Danica bila budna skoro do ponoci... ali tokom noci se sve manje bude, poceli su da ustaju posle 7, da ne traze vise nocni obrok...

Uhvatila mama Zmaj fazon, cim ustanu posadi ih na nosu. Probamo....

Misko uveliko stoji i pocinje da se penje na sve zivo, Danica i ona, Milica bojazljivo ustaje na noge. I Mis postaje neuhvatljiv....

Imali smo posetu institutu i od Milice prosle nedelje, tako da su sada svi prosli institut. Malo temperature, dijareje, ali i krvi u stolici nas je nagnalo da odemo, na kraju rekose da je neka bakterija a pretpostavljaju i virus... Prodje i to...

Za izlet cemo se lako dogovoriti, mi ne mozemo da planiramo nista dalekoseznije. Jedino sto cemo u sledecu subotu da odleprsamo na Zmajskim krilima na more, malo da se kupkamo i da ucimo male Zmajove koji inace vole vodu, da se zezaju u vodi. Kupio sam u Italiji neke gume za bebe, koje imaju veliku gumu spolja, a onda manju unutra, a ova unutrasnja ima zatvorenu sredinu i samo proreze za noge, kao gacice. Sa tim se dete postavi kao u dubak (setalicu) i u vodi je... to su obozavali u bazenu....

Deca jedu sve, spremamo im rucak od povrca i mesa, probali su i gudu, i jagu, i pile, i curku, i svakojako povrce i ruckaju sve...

Toliko za sada od mene.

Ostajte mi u zdravlju i veselju.

Puno pozdrava od Zmajova!

Nanny, ptičica, Kamilica i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata Zmaj hvala ti puno što si ukrao malo vremena za nas da nam se javiš. :) divno je pročitati kako lepo napredujete i polako se "odvikavate" od pomoći. Još malo pa ćete biti sami :)

Drago mi je da stižete do mora i zato vam želim da se PREDIVNO provedete i da uživate sa vragolanima :wub:

Puno vas pozdravljamo Ema i ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Zmaj kako oni samo lepo napreduju...srecno kad svo troje budu poceli da se pentraju :)))) ja i s ovim jednim hocu da poludim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmajici predivni ste svi... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav, Zmajevi mali i veliki!

Ja moram da kazem da sam odusevljena vasom snagom za borbu sa situacijama kroz koje ste prolazili, a vidim da ih je bilo raznih. Nisam bila aktivna na forumu u toku vase trudnoce i porodjaja, ali sam naknadno procitala sve vase postove i zakljucila da ste jedna predivna i hrabra porodica.

Drago mi je da ste sada svi u redu i da planirate prvo zajednicko letovanje. Zelim vam lep i nezaboravan provod i saljem tri poljupca za tri mala zmaja! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imate veliki pozdrav od porodice Jekić Svi su na okupu, polako se snalaze i navikavaju na tri bebe u kući. :)

Divno, super konacno da su svi zajedno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Halo evo i mene na ovoj strani foruma o trojkama pratila sam vas tamo dok se nisu male mrvice rodila pa sad i ovde nastavljamo,ja sam mama jedne devojcice od 3 godine i sada ocekujemo istpo trojkice za dve bebe znamo da su decaci a za jednu nisu nam jos potvrdili,inace smo u 21 nedelji trudnoce i sve je ok hvala Bogu ali nam doktorka kaze da je to normalno jer smo mi prirodnim putem dobili nase trojkice,to je zaista Boziji dar,hvala mu puno radujemo se i polako kupujemo opremu za bebice,zelim da vam cestitam Zmajici i da vam kazem da ste jako hrabri kroz sta ste sve prosli,od srca vam zelimo sve najbolje i ljubimo vas puno.CAOOOO

YelenaC, viki77, wida i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.