! Trojke

odgovora

Objavljeno

Jaoj zmajevi, kad vas čitam, ne mogu a da se ne nasmejem. :) Divno je čuti za takvu porodicu kaoo što je vaša :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj zmajevi, kad vas čitam, ne mogu a da se ne nasmejem. :) Divno je čuti za takvu porodicu kaoo što je vaša :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi Zmajevi, srecna Vam slava! Da je u zdravlju i radosti proslavite!

Puno pozdrava! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa zakasnjenjem SRECNA SLAVA ZMAJEVI!

Mnogo mi je drago da ste svi na okupu, da se lepo druzite i napredujete!

Kod nas je juce bila moja sestra bliznakinja sa bebom, kako su se nase dve bebe igrale... mogu samo da zamislim kako ce vasa deca uzivati samo jos malo da porastu i da postanu svesna jedni drugih!

Predivno predivno, tako sam srecna kad procitam ovako lepe vesti!

Sto se nosica tice, mogu samo da ti kazem da ja pre i posle svakog jela stavljam bebanu bebisol i da mu je mnogo pomogao. Njemu je inace cesto zapusen nos, tako da bebisol ili fizioloski rastvor koristimo skoro uvek.

:wub: za sve Zmajeve, najvise za mamu Zmaja jer je ona ipak po mom misljenju najveci Zmaj od svih vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste li se prijavili u DM za promotivno pakovanje besplatnih pelena za bebe?

Poklanjaju pakovanje pelena broj 2 marke babylove, evo ovde informacija:

http://babybonus.rs/Oprogramu.htm

A ovde se mozete prijaviti:

http://babybonus.rs/Prijava.htm

Mislim da su Pampers bolje pelene, bar se meni vise svidjaju, ali savrseno mi je dobrodoslo kao poklon pakovanje od 42pelene :)

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi Zmajevi,srecna slava!Pozdrav za sve,bas mi je drago da lepo napredujete,samo nastavite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi nasi forumasi....

Misko je danas bio na kontroli kukova, sve je OK i njemu je saopsteno da je sledeci pregled sa 5,5 meseci sto je on odlicno primio.... Sutra nas vodi na Institut za majku i dete na kontrolu, pa ce se on tamo dogovoriti sa lekarima i reci nam sta ima da kaze...

Pun im je svima nosic, fizioloski i pumpica zavrsavaju posao za sada.....

Dobri su, pu, pu, Misko je prerastao zeku u kom je izasao iz bolnice, zateze mu na sve strane, dugajlija je krenuo da se tegli, a Boga mi i seke rastu.... Svi jedu oko 100ml po obroku u proseku, tako da smo superiska.....

Toliko za sada, javljam se sa vestima sa instituta....

Pozz od Zmajova......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za Miška! :wub:

A kako su devojčice? Kako se snalazi mama Zmaj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za male zeke i za 100ml ! Pa oni su superiska . Moj sinak je bio slinav od rodjenja non stop , procice i to , mi smo se inhalirali i isli na rendgen pluca vec sa 20 dana :/ Nista se ne brinite samo nek oni rastu i ruckaju kako treba sve ce se to srediti ! Pozdrav za Zmajceke :*

_________________________

I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za predivnu porodicu zmajića....uživam da čitam tvoje postove tata zmaju,veliki pozdrav za mamu zmaj :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmajici, vodite racuna o vlaznosti vazduha u kuci. Jako vazno je u ovo zimsko doba da imaju klinci dobar vazduh u doba grejanja. Nosici moraju inace da cure neko vreme. Cisti se organizam od plodove vode, to je normalno. Normalno je i da kijaju, samo ne da kaslju. ;)

Kako nam je mama Zmaj? Hoce li nam ona napisati par redova nekad?

Ljubni klince i mamu puno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što bi se reklo u mom kraju (a i u ovim turskim serijama ) MAŠALA :wub:

Zmajevi, samo hrabro napred.

Ljubi vas spuno ova moja prgavica a ja vam šaljem veliki poljubac!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata Zmaj, ti tako divno i pozitivno pises, da ja uzivam citajuci ovu temu. Redovno vas pratim, da znate..... ;) Moje pitanje za tebe, odakle crpis toliku pozitivnu energiju??? Mislim naravno, sve je to divno, prvo trudnoca mame Zmaj, pa rodjenje malih andjelcica, rekao bi covek pa sve je tu pozitivno i divno, ali prosto se covek nekada premori od svega malkice pa je u fozano jooooooj zapusen mu nos opeeeet :angry: , ili taman sam presvukao ovo dvoje, a treci se ukakio :angry: , ili nisu spavali celu nooooc :angry: , hehehhehe, tako nesto, ali kod vas nikada nema ni pribliznih komentara, uvek ste pozitivni, veseli i nasmejani. Svaka vam cast!

Kad porastem, zelim da budem tata Zmaj :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Velikiiii hug za bebice :wub: Proći će ih nosići.

I samo neka se tegle i rastu :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene opet....

Dana i Milica su kuci, sto je bitno. Ruckaju preko 60ml, presli smo sa Danom na sledecu vrstu hrane, ona bije oko 90ml po obroku i preko, a Milica je prati...

Misku su radjeni detaljan EEG i jos neka ispitivanja, ni ja nisam pohvatao lekare koja, uglavnom nema epi praznjenja, sto je vazno, ali i dalje ne znaju sta je. Doktorka sumnja da je refluks u pitanju (vracanje hrane iz zeludca) iako nema fizickih naznaka za tako necim. Uglavnom, planiran je otpust sutra, a za sutra smo porucili i alarm koji prati disanje deteta i njega cemo staviti kod Miska dok je kuci. Sve u svemu, covek je dobro, ne ponavljaju mu se epizode, ostaje da cekamo da prodje neki period (4-6 nedelja otprilike) i onda cemo moci da odahnemo, barem se nadamo tome.

Samo kratko, necu da duzim.....

Pozz svima.....

citam ove postove i jezim se... :) imam blizance i znam kako je tesko, ali ne mogu ni da zamislim kako je sa trojkama! puno posla... bas puno... i naravno peripetija, ali zar moze drugacije, nego tako kad su u pitanju trojke? :)

zelim vam puno snage da gurate i izguravate, a sve ostalo ste vec dobili ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata Zmaj, ti tako divno i pozitivno pises, da ja uzivam citajuci ovu temu. Redovno vas pratim, da znate..... ;) Moje pitanje za tebe, odakle crpis toliku pozitivnu energiju??? Mislim naravno, sve je to divno, prvo trudnoca mame Zmaj, pa rodjenje malih andjelcica, rekao bi covek pa sve je tu pozitivno i divno, ali prosto se covek nekada premori od svega malkice pa je u fozano jooooooj zapusen mu nos opeeeet :angry: , ili taman sam presvukao ovo dvoje, a treci se ukakio :angry: , ili nisu spavali celu nooooc :angry: , hehehhehe, tako nesto, ali kod vas nikada nema ni pribliznih komentara, uvek ste pozitivni, veseli i nasmejani. Svaka vam cast!

Kad porastem, zelim da budem tata Zmaj :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Bravo Zmajevi, bravo. Vidim da se odlicno snalazite. Ali bih jako zelela da privirim u vasu kucu kad krene puzanje i prohodavanje, pricanje, smejanje... Jao bice divno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednostavno ne stizem da se javim....

Misko je prosao OK na pregledima, bili smo na EEG, rezultati procitani i rastumaceni ce stici postom na kucnu adresu, pregledao nas je neurolog, neonatolog, isli smo na uz LS regije (tu imamo jamicu na ledjima) i sve je OK, malo su nam slabiji misici pa cemo da nas pogleda fizijatar i da nam kaze kakve vezbice da covek radi. Uglavnom, Misko - Zmaj ima 3850gr na pregledu juce.... Jupiiiiiiiiiii..... Tako to ide kada decu hrani mama Zmaj (a Boga mi koristimo i kukuruz i koncentrat......).

Hvala vam svima na lepim recima, i malim Zmajovima i mami Zmaj saljem pozdrave. Jedva cekamo viking da se okupimo svi sa decom i da udarimo jedan "izlet" do snega i nazad! Tek na koji minut da omirisu zimu kako valja......

Pozdravi od Zmajova..........

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednostavno ne stizem da se javim....

Misko je prosao OK na pregledima, bili smo na EEG, rezultati procitani i rastumaceni ce stici postom na kucnu adresu, pregledao nas je neurolog, neonatolog, isli smo na uz LS regije (tu imamo jamicu na ledjima) i sve je OK, malo su nam slabiji misici pa cemo da nas pogleda fizijatar i da nam kaze kakve vezbice da covek radi. Uglavnom, Misko - Zmaj ima 3850gr na pregledu juce.... Jupiiiiiiiiiii..... Tako to ide kada decu hrani mama Zmaj (a Boga mi koristimo i kukuruz i koncentrat......).

Hvala vam svima na lepim recima, i malim Zmajovima i mami Zmaj saljem pozdrave. Jedva cekamo viking da se okupimo svi sa decom i da udarimo jedan "izlet" do snega i nazad! Tek na koji minut da omirisu zimu kako valja......

Pozdravi od Zmajova..........

:rolleyes:

Potpuno si genijalan :lol: :lol: :lol: Vasi mali zmajevi se pretvaraju u male prasice :D

Divno napreduju :)

A ja sve cekam prolece pa da vas namamimo na neki generalni skup forumasa kako bi sve ove tetke sa foruma iznjavile male zmajove. ;)

Sto pre izadjete na sneg pre ce prestati da slinave.

Volim vas takve! Sjajni ste!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednostavno ne stizem da se javim....

Misko je prosao OK na pregledima, bili smo na EEG, rezultati procitani i rastumaceni ce stici postom na kucnu adresu, pregledao nas je neurolog, neonatolog, isli smo na uz LS regije (tu imamo jamicu na ledjima) i sve je OK, malo su nam slabiji misici pa cemo da nas pogleda fizijatar i da nam kaze kakve vezbice da covek radi. Uglavnom, Misko - Zmaj ima 3850gr na pregledu juce.... Jupiiiiiiiiiii..... Tako to ide kada decu hrani mama Zmaj (a Boga mi koristimo i kukuruz i koncentrat......).

Hvala vam svima na lepim recima, i malim Zmajovima i mami Zmaj saljem pozdrave. Jedva cekamo viking da se okupimo svi sa decom i da udarimo jedan "izlet" do snega i nazad! Tek na koji minut da omirisu zimu kako valja......

Pozdravi od Zmajova..........

:rolleyes:

DIVNOOOOO!!!

Kako se sada organizujete jel vam tašta još uvek tu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmaju, a snega skoro pa metar... :)

Super što si se javio, poljubi bebice za nas i pokaži nam slikce kad budete izlazili na sneg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpuno si genijalan :lol: :lol: :lol: Vasi mali zmajevi se pretvaraju u male prasice :D

Divno napreduju :)

A ja sve cekam prolece pa da vas namamimo na neki generalni skup forumasa kako bi sve ove tetke sa foruma iznjavile male zmajove. ;)

Sto pre izadjete na sneg pre ce prestati da slinave.

Volim vas takve! Sjajni ste!

Ja bih ovo sve potpisala !

Pozdrav od Markica veliki !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehej...kako su nam Zmajići, mama Zmaj...javite se... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cesto citam sta se radi kod porodice zmajova... Zelim vam svu srecu!!! Vi ste bas hrabra i snalazljiva porodica. Svima po jedan ljubac od drugarice Lene :-***

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma evo Zmajova....

Nije me bilo jedno vreme, jednostavno vreme leti (iako je zima).....

Bili smo na pregledu, primili smo vakcine svo troje, imamo svi preko 4kgr, svi smo srecna i vesela deca Zmaj. I naravno, srecna i vesela mama Zmaj i najsrecniji taja Zmaj!

Osim ponekog artikulisanog zvuka koji ispustamo, odupiranja o telo i podizanja glavice radi osmatranja okoline kod svo troje, nema nesto novih detalja. Dobri smo, piskimo, kakimo, jedemo, kad nas dignu da podrignemo najvise nam se svidja tv koji je preko ramena jer ima sarene slike....

Dana malo vise bljucka pa pokusavamo da to resimo sa aptamilom protiv bljuckanja, izgleda da nam uspeva....

Eh da nam je koji mesec vise pa da idemo na valjanje po snegu..... ali ostajemo u toplom ove zime, ne mrdamo, a sledece cemo da se uvaljamo svi od glave do pete....

Pozdravljaju vas svi Zmajovi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako nam lepo napiši da se radujemo i da nam bude toplo oko srca u ove hladne dane. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.